Koronavirüs Haberleri | Arşiv #1 - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşımın biri düşük yapılan bebekleri dahi yiyorlar demişti. Ne kadar doğru bilmiyorum, araştırmadım hiç.
Onu duymadım ama tek çocuk politikası zamanında kürtaj ve ultrason hizmeti alamayan annelerin kız çocuklarını kaydettirmemek için attığı bilinen bir gerçektir bu yüzden demografik yapıları belli yaş gruplarında bozulduğundan artık ikinci çocığa da izin verdiler

Ulan ben her 2-3 haftada bir 15 kilo mamaya öğrenci halimle para bayılıp alıp besliyorum buradakileri. Bunlar yiyorlar.

Harbi kaldırın şu videoyu ya. @İsmail Enver
Bir tane küçük kız çocuğunun köpeğini kaçırıp pişirmişler pazarda satıyorlar bütün halde, sonra o kız çocuğu köpeği tanıyor hıçkıra hıçkıra ağlayarak başını seviyordu, hakikaten dünyada asla gitmeyeceğim 2-3 ülkeden biridir Çin. Sokakta yürürken kedi, köpek falan görürsem sinir krizi geçiririm.

Bir tane küçük kız çocuğunun köpeğini kaçırıp pişirmişler pazarda satıyorlar bütün halde, sonra o kız çocuğu köpeği tanıyor hıçkıra hıçkıra ağlayarak başını seviyordu, hakikaten dünyada asla gitmeyeceğim 2-3 ülkeden biridir Çin. Sokakta yürürken kedi, köpek falan görürsem sinir krizi geçiririm.
Sen de anlat tam olsun, etkilenmem zaten hiç abi :asd:

Ustad çok doluyum bu şerefsizlere.
Ben de yıllarca ama bir yerde patlayacaktı yani ömrümüz Amerika neden kyoto protokolünü imzalamıyorla geçti imzalasınlar da neden Çin imzalamıyor böyle bir manyaklık olabilir mi ?

Şimdi iki yahudi öldürülsün dünya ayağa kalkar yüzbinlerce Türk öldü hani insan hakları eşitlik filan galiba birileri daha eşit

Az önce baktım da bu canlı hayvan pazarı ne diye ben de deniz mahsulü kanatlı hayvan domuz büyükbaş filan sanıyordum bir de yarasa deniyordu çok çok öyle sanmıştım da abi şu liste ne allah belanızı vermiş işte zira birbirinden farklı habitatlarda yaşayan bu hayvanları bir araya getirir bir de canlı canlı yersen allah da seni çarpar;)

Porsuk
Sansar
Fare
Kurt yavrusu
Koala ulan allah kahretmesin nasıl yiyorsunuz boşuna allah Avustralya yı da vurmuyor resmen para için koalaları satıyorlar sonra yangında duyar kasıyorlar o şirin hayvanın ne eti olacak
Tilki
Rakun
Timsah
Maymun
Köpek
Kedi
Peynir kurdu evet onları bile kurtçukları
Solucan bir sürü haşerat
Semender ve birçok kertenkele türü
Yılan envai çeşit
Kirpi
Kokarca
Samur
Marmot

Ötyyykkkk
Bizde bunların hepsini silkerler üstat.

Niye mao zamanında pirinçle besleniyordu bunlar kendilerini fazla kaptırdılar çalıntın döneminde karışan yok küresel ısınma insan hakları ihlali müslüman ve budistlere karşı soykırım nükleer silah komünizm adı altında 300 milyon zengin 1 milyar fakir köle işçilerle sözün ona süper güç olup ekonomik mucizeler
Ya benimde emrime 1 milyar köle var en kötü Çin’den iki kat daha büyük ekonomi çıkarırım biz burada isg asgari ücret filtre sağlık sigortası diyelim herkes birbirini mahkemeye versin bunlar köle çalıştırsın sonra da afişli cümleler kursunlar hayır insan hakkarı hayvan hakları küresel ısınma bize var da bunlara niye yok hayırdır

Ulan greta bu pazara gidip liboşluk yapsa onu kesip canlı canlı yerler ama o ancak Trump eleştirir umudumuz Trump bunların içinden geçecek Allah’ın izniyle
Puhahahahahha
Greta konusunda çok haklısın üstat. Boşluğuma geldi kahkaha patlattım vallahi

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Puhahahahahha
Greta konusunda çok haklısın üstat. Boşluğuma geldi kahkaha patlattım vallahi

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bir de geçen trende yere oturmuş foto çekmiş Almanlar birinci sınıfta gittiğini ortaya çıkardılar o yaşta başlamış üç kağıda “owercrowded train” yaz çıkar gretanın marifetleri tam zilli sabah akşam tokatlayacaksın

Bu ülkenin sağlık bakanı olsam twitterdaki görüntüleri gördükten sonra, hastalığın kuluçka süresinde insandan insana bulaştığı açıklandıktan sonra uykularım kaçardı, uyuyamazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt