Koronavirüs Haberleri | Arşiv #1 - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar fazla vakaya göre ölüm sayısı oldukça düşük. Gripten bile daha fazla insan ölüyor bu kadar dönemde. Bağışıklık sistemi güçlü olan ve iyi beslenen insanların etkileneceğini sanmam gelse bile.

Yeni Virus oldugu icin abartiliyor sanki biraz.
Grippten her yil dünyada ortalama 25 bin kisi ölüyor mesela. Kimse bunu konusmuyor nedense.
Aşıda bulunmus cabukca mesela Corona denilen Virüse karsi ve sadece test sürecinden gececek.

Bedavaya olacak degil buda herhalde....$$$$
Manyak para döner bu ilactan isikrarli sekilde her yil.

Yeni Virus oldugu icin abartiliyor sanki biraz.
Grippten her yil dünyada ortalama 25 bin kisi ölüyor mesela. Kimse bunu konusmuyor nedense.
Aşıda bulunmus cabukca mesela Corona denilen Virüse karsi ve sadece test sürecinden gececek.

Bedavaya olacak degil buda herhalde....$$$$
Manyak para döner bu ilactan isikrarli sekilde her yil.

Kaç kişi grip virüsünü kapıyor buna da bak. Mortalite oranı %0.0.... 'dır gribin.

Ben her ne kadar abartıldığını düşünsemde grip ile kıyaslamak saçmalık.

Kuzey Irak'tan son dakika çıktım dün sabah. Ben uçakta iken Dış işleri bakanlığı gitmeyin uyarısı yaptı. İstanbul havalimanında doğrudan sağlık ekiplerine gidip kendimi ihbar ettim. termal kameralar kurduk önlem aldık dediler. Güzelsin ablacım ama uçakta öksüren hapşıran adam var diyorum. Kontrol edin beni dedim ateşime baktım sende bişey yok diyip saldı. yani önlemlerimiz üst düzeyde şu an her zaman olduğu gibi rastgele hayattayız. Hastaneye gittim Enfeksiyon hastalıkları bölümüne bol bol su iç diyip gönderdiler.

Kuzey Irak'tan son dakika çıktım dün sabah. Ben uçakta iken Dış işleri bakanlığı gitmeyin uyarısı yaptı. İstanbul havalimanında doğrudan sağlık ekiplerine gidip kendimi ihbar ettim. termal kameralar kurduk önlem aldık dediler. Güzelsin ablacım ama uçakta öksüren hapşıran adam var diyorum. Kontrol edin beni dedim ateşime baktım sende bişey yok diyip saldı. yani önlemlerimiz üst düzeyde şu an her zaman olduğu gibi rastgele hayattayız. Hastaneye gittim Enfeksiyon hastalıkları bölümüne bol bol su iç diyip gönderdiler.
Xdddd

Bence aşı bulundu haberleri asparagas gibi çünkü Çin ekonomisi ciddi bir darbe aldı bu virüs olayından dolayı

O yüzden böyle ısmarlama haberleri dolaşıma sokarak bir nebze olsun normalleşmeyi umuyorlar

Gerçekten aşı bulunmuş olsaydı Dünya Sağlık Örgütü bütün dünya ülkeleri hazırlıklı olsun diye açıklama yapmazdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt