Koronavirüs Haberleri | Arşiv #2 - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Test yapilmadi yazdigim gibi butun belirtiler vardi bende nefes darligi disinda,doktoru aradim ve nefes darligi olmadigi icin hastahane gerekmiyor dedi

Dafalgan yani agri kesici yazdi Ama ben ilk 3 gun günde 3 dafalgan ve 2 antibiotika kullandim ve 4. Gunden itibaren yuksek ates usume kalmadi sadece kuru öksürük kaldi

3. Gunden itibaren duzelme surecine girdigim icin biraktim antibiotika yi zorlamasin diye

10. Günde tamamen atlattim cok sukur suan 16. Gun Evdeyim ve herhangi bir belirtti kalmadi cok sukur

gecmis olsun ahbabim ucuz atlatmissin gibi gozukmekte :ka21::ka:

Test yapilmadi yazdigim gibi butun belirtiler vardi bende nefes darligi disinda,doktoru aradim ve nefes darligi olmadigi icin hastahane gerekmiyor dedi

Dafalgan yani agri kesici yazdi Ama ben ilk 3 gun günde 3 dafalgan ve 2 antibiotika kullandim ve 4. Gunden itibaren yuksek ates usume kalmadi sadece kuru öksürük kaldi

3. Gunden itibaren duzelme surecine girdigim icin biraktim antibiotika yi zorlamasin diye

10. Günde tamamen atlattim cok sukur suan 16. Gun Evdeyim ve herhangi bir belirtti kalmadi cok sukur
Türkiye de uygulanan sistem işliyor demek orda da. Nefes darlığı olmadığı sürece ateşte kontrol altına alındığında hastaneye yatmaya gerek kalmıyor.
Geçmişler olsun tekrardan.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok büyük geçmiş olsun

sent via GSC

İstanbuldan kaçmaya çalışıyor insanlar. 100 binlik uçak ve otobüs talebi varmış.
İşte vaka sayılarını il il açıklayınca da böyle oluyor.

Milano'dan kaçan italyanların ülkelerini soktukları hali görüp eksik kalmayacaz sanırım.
İlk etapta İtalya gibi olmamak için hasta sayılarını aciklamadilar, bu gelinen süreçte ne değişti de istatistik kasmaya geçiş yapıldı anlamıyorum. Çoğunluğun İstanbul da olduğunu anlamamak için salak olmak lazımdı da resmi rakamları açıklayıp milletin gözüne sokmak niçin?

Şimdi şehir giriş çıkışlarında bolca ateş ol erler. Malum topu taşımalar iptal, özel araçla kaçacak millet.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

38.7 ile basladi ilk gun
Bende 37.5 ateş var. Cuma burun tıkanıklığı ve ateş vardı pazartesi geçti aha kurtuldum dedim. Bugün titreme ateş ishal kusma oldu. Tırstım ama kontrole gidemiyorum.Bölgemdeki hastane Sadi Konuk Devlet Hastanesi. Oraya sağlam gidip corona olmadan çıkmam imkansız. Şuan evde odada steril olmuş vaziyette bekliyorum parol vb şeyler kullandım. Büyük geçmiş olsun sana ayrıca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt