Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 368 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yüz yüze eğitimi en çok isteyenlerden biri olmama rağmen üniversitelerin açılması bence şu an için normal koşullarda riskli gözüküyor
İlkokullarda bile pozitif haberleri geliyor
Koca amfileri düşünün , kantinler açılırsa orada burada sıra bekleyen iç içe insanları düşünün
Bana hiç mantıklı gelmiyor
Ha açarlar mı açarlar belli olmaz. Böyle şeyleri ekonomik kurtuluş , tutunacak dal olarak görüp , yapmaları gereken şeyler dışında her şeyi yapıyorlar çünkü

Yüz yüze eğitimi en çok isteyenlerden biri olmama rağmen üniversitelerin açılması bence şu an için normal koşullarda riskli gözüküyor
İlkokullarda bile pozitif haberleri geliyor
Koca amfileri düşünün , kantinler açılırsa orada burada sıra bekleyen iç içe insanları düşünün
Bana hiç mantıklı gelmiyor
Ha açarlar mı açarlar belli olmaz. Böyle şeyleri ekonomik kurtuluş , tutunacak dal olarak görüp , yapmaları gereken dışında her şeyi yapıyorlar çünkü
2. Dönem açılacak zaten kral rahat ol :D

2. Dönem açılacak zaten kral rahat ol :D
Bana da biraz şikayetçi esnafı , özel yurtları vs oyalama taktiği gibi geliyor
Ama olan belirsizlik içerisinde eğitimini sürdüren bizlere oluyor. Zaten uzaktan eğitim gibi bir saçmalığa mecbur kaldık bari net bir yol belirtin ki herkes planını ona göre yapsın değil mi ?
Öğrenci evinde kaldığı halde kira sözleşmesini iptal edip memleketine dönen bir sürü arkadaşım var. Bunlar ne yapacak ? Yurt planlaması vs. bu saatten sonra nasıl yapılır ? Hepsi bir sorun

onların da tamamı hastaneye yatmıyor ki
Ben günlük açıklanan veriyi diyorum
Bence sadece o gün içinde hastaneye yatanları kapsıyor
Zaten semptomu düzeleni 2-3 gün sonra gönderdikleri de oluyor.
Yani orta- ağır semptomlular diyebiliriz günlük vaka için
Ama hafif semptomlular - asemptomatikler hiç ortada yok gibi maalesef

Bana da biraz şikayetçi esnafı , özel yurtları vs oyalama taktiği gibi geliyor
Ama olan belirsizlik içerisinde eğitimini sürdüren bizlere oluyor. Zaten uzaktan eğitim gibi bir saçmalığa mecbur kaldık bari net bir yol belirtin ki herkes planını ona göre yapsın değil mi ?
Öğrenci evinde kaldığı halde kira sözleşmesini iptal edip memleketine dönen bir sürü arkadaşım var. Bunlar ne yapacak ? Yurt planlaması vs. bu saatten sonra nasıl yapılır ? Hepsi bir sorun
İmkanı olan iptal etmeseymiş. Ben etmedim, ayda bir gidiyorum uzaklaşmak istediğimde. Sonuçta bu tip ekstrem durumlarda kimse şu şu tarihlerde okulu açacağız diyemez en başından.

Onu geçtim tüm dünya ekstrem bir dönem yaşıyorken herkesi memnun edemezsin. Şu an whatsapp gruplarında konuşuyorlar yok evi iptal ettim yok bilmem ne yaptım diye, gelmezsin olur biter. Dünyada çoğu şeyin üretimi yavaşlamış/durmuş daha birçok kötüye giden şey varken virüs yüzünden, sen evini cartını curtunu kapattın diye devlet seni mutlu etmek için bazı şeylerden vazgeçmek zorunda değil

İzmir'deyim burdaki ortamım daha güzel. :D

Ev diye ağlayanlara diyorum ben. Zaten büyük ihtimalle hibrit olacak, koca koca firmalar/işletmeler battı bu dönemde bi öğrenci evi için yok aniden haber edilmeden yapılamaz edilemez diyenlere diyorum.
Her gün twitterda tt yapip aglamiyorlar mi yav unileri acin diye
Tuhaflar yav. Acilmaya yakin ztn haber verilir aninda acmazlar. 2.donem anca acilir diye tahmin ediyorum. Aradaki boslukta evi halledersin zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt