Korsan Film İzleyenin İnterneti Yavaşlatılacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Korsan Film İzleyenin İnterneti Yavaşlatılacak!

Ayan beyan milletin bilmem neresine koyacağını söyleyenlere ve bunu yapanlara bir şey yapmayıp vergi muafiyeti sağlayanlar orta ve alt sınıfın küçük zevklerine musallat oluyor.

Normalde harika mükemmel bir haber. Ama bizde medya ürünleri çok pahalı olduğu için kötü haber.

Ben şahsen hiçbir şekilde korsan film izlemiyorum. İnternette film yayınlayan hiçbir siteyi tıklamadım. Tıklamam. Bu benim tercihim.

Bakan bu açıklamayı yaparken "medya ürünleri üzerindeki vergiyi düşüreceğiz, fiyatları indireceğiz. Filmler bir sanattır, bizim de sanata katkımız olsun diye yayıncı şirketlerin fiyat politikalarını düzenlemelerini isteyeceğiz" demeliydi.

Ayrıca hiçbir şey yapamazlar ben izlemeye devam edeceğim diyenler yanılıyor. Devlet hakikaten isterse yapar. Almanya'da yaşayan gurbetçinin biri internetten film izlediği için internet aboneliği sonlandırılmış ve adına bir daha internet aboneliği alamayacakmış. Ne kadar doğru bilmiyorum. İstenirse yaptırımın alası olur. Can BÜYÜK bilgisi varsa söylesin.

Ben bu sektörde çalıştığım için sana söyleyim.
Çoğu kişi izliyor.
Yakalananlar yüzde 5 gibi birşey.
İp ve Mac adresinden buluyorlar. Binlerce euro cezası var. Hak sahibi şirket bir dava açmadan önce uzlaşmak için aşağı yukarı 3-4 bin euro gibi bir para istiyor. Verdin verdin vermedin 10 bini bulur o para.

Cafe'de orada burada üçüncü kişilere izletirsen 20 bin euro'dan başlar.
İnternetini kesmiyorlar lakin kol gibi cezası var.
Yalnız şöyle birşey var isteyen ayda 5-10 euro arası bir paraya online istediği filmi ve diziyi bakabilir.
Amazon Prime, Maxdome gibi bir sürü ürün var.

P9

cd-var-abi!--189751.png

Ben bu sektörde çalıştığım için sana söyleyim.
Çoğu kişi izliyor.
Yakalananlar yüzde 5 gibi birşey.
İp ve Mac adresinden buluyorlar. Binlerce euro cezası var. Hak sahibi şirket bir dava açmadan önce uzlaşmak için aşağı yukarı 3-4 bin euro gibi bir para istiyor. Verdin verdin vermedin 10 bini bulur o para.

Cafe'de orada burada üçüncü kişilere izletirsen 20 bin euro'dan başlar.
İnternetini kesmiyorlar lakin kol gibi cezası var.
Yalnız şöyle birşey var isteyen ayda 5-10 euro arası bir paraya online istediği filmi ve diziyi bakabilir.
Amazon Prime, Maxdome gibi bir sürü ürün var.

P9

Anladım. Hikaye bana gelene kadar değişmiş. Ama sonuçta bir yaptırım var. Buna karşılık bakın insanlara ucuz bir şeyler sunuluyormuş. Bizde de bazı siteler mevcut ama içerik zengin değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bok yaparsınız!!! İlk önce tvlerdeki pespaye film ve programlara el atın ilk önce... Kimse artık televizyon izlemiyor.
Ne tvleriniz kaliteli, ne filmleriniz, ne programlarınız, ne müzikleriniz... Ulan herşeyden vergi alıyorsunuz, üstelik çalışma saatlerinde de dünyada birinci sıradayız halk köle gibi çalışıyor. Bırakında insanlar bari internette rahat etsin.
Bu olayla ilgili dinci sitelerdedeki ve hesaplardaki yorumlara bir bakın, bir tane bile olumlu yazan yok. Bu olay bunların sonunu hazırlar. Net!

Dangalak herifler ilk once bunca millet neden korsan filmi izliyor diye sorsaniz kendinize.
Acaba milletin maasi, ekonomik sIkIntilar icindeler olduklari icin olabilir mi?
Yasaklarla bisey olmaz, düzenle olur.

Korsan film için internet yavaşlatmak korsan dvd satanların önüne geçin önce bunu bilen adam izlemez gider 5 liraya dışardan alır gene izler.Saçma sapan uygulamalar.

Türkiye de ne düzenli işliyor ki bu husus islicek...

Amaçları Sadece biz icraat yapıyoruz boş durmuyoruz görüntüsü vererek şirin gözükmek.

Normalde harika mükemmel bir haber. Ama bizde medya ürünleri çok pahalı olduğu için kötü haber.

Ben şahsen hiçbir şekilde korsan film izlemiyorum. İnternette film yayınlayan hiçbir siteyi tıklamadım. Tıklamam. Bu benim tercihim.

Bakan bu açıklamayı yaparken "medya ürünleri üzerindeki vergiyi düşüreceğiz, fiyatları indireceğiz. Filmler bir sanattır, bizim de sanata katkımız olsun diye yayıncı şirketlerin fiyat politikalarını düzenlemelerini isteyeceğiz" demeliydi.

Ayrıca hiçbir şey yapamazlar ben izlemeye devam edeceğim diyenler yanılıyor. Devlet hakikaten isterse yapar. Almanya'da yaşayan gurbetçinin biri internetten film izlediği için internet aboneliği sonlandırılmış ve adına bir daha internet aboneliği alamayacakmış. Ne kadar doğru bilmiyorum. İstenirse yaptırımın alası olur. @Can BÜYÜK bilgisi varsa söylesin.

Ilk defa duyuyorum bunu acikcasi. Genelde yakalanan kisiler para cezasi ödüyor bildigim kadariyla.

Ota boka site kapatmayi biliyorsun ya adam gibi bir ekip kurarsin 20-30 kisilik korsan film yayinlayan siteyi kapatirsin.
Parasini verip aldigim hizmette nereye girecegimi kimseye soracak degilim. Acik alanda film mac yayinlayan bir her varsa yayinlayani cezalandirirsin gozun var niye baktin sen diye bakani degil.

Torrent üzerinden milyonlarca indirme oluyor napacaklar herkesi tek tek tespit edip,internetini mi kapatacaklar? Yıkarlar orayı yıkarlar.

Torrent üzerinden milyonlarca indirme oluyor napacaklar herkesi tek tek tespit edip,internetini mi kapatacaklar? Yıkarlar orayı yıkarlar.
Direk ShareOnline yahut Uploaded dan indirmek problem değil. Ama Torret de millet senden de indiriyor.
Avrupa feci cezalar var buna...TR de bu konu yavaş yavaş dinlendiriyor.

Bu kadar dert etmeyin, forum Malezyada bir Servera tasinir, oradanda bir VPN hizmeti sunulur olur biter.
Bu hizmeti sayin admirlerimiz sunacaktir, telas etmeyin.

Üst Alt