köstebek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

köstebek

3-5 mesaj atıyorum arada yav, fırsat buldukça da okumaya çalışıyorum, tabi eskisi gibi değil ama buradayım zaten.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Valla ben 1.5 yıldır ilk defa mesaj attığını gördüm, profiline bakınca gördüm arada bir attığını denk gelmemişim demek ki. Nasılsın iyisin inş, jr aycan beyefendiler nasıllar ?

İyiyim kardeşim, umarım sen de iyisindir, 2 yaşını geçti herif, ağzımıza ediyor jr n’ apsın :)

Aman aman iyi olun da abi gerisi boş zaten. Ben de iyiyim işte ne olsun, martta Romanya'ya gidiyorum iş kurduk bir ayağım da orada olacak. Yalnız nasıl bir beddua ettiysen senin maaş kuru sabitlendiğinden beri TL iflah olmadı., bir anda aklıma geldi belirtmeden geçmeyeyim dedim. :D

Aman aman iyi olun da abi gerisi boş zaten. Ben de iyiyim işte ne olsun, martta Romanya'ya gidiyorum iş kurduk bir ayağım da orada olacak. Yalnız nasıl bir beddua ettiysen senin maaş kuru sabitlendiğinden beri TL iflah olmadı., bir anda aklıma geldi belirtmeden geçmeyeyim dedim. :D

Hayırlı olsun, umarım başarılı ve bol kazançlı bir iş olur senin için.

Adam da kerizdi zaten kendini ifşa edecek 4.000 mesajı varsa gerçekten 4.000 diyecek mesela.
Resmen size yem atıyor, böyle konuları boşverin.
Bunun önüne geçmek mümkün değil.
Büyük usta Sinan bilgini dinleyip Tc ler ile kayıt yapılmalıydı foruma zamanında :(((

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Tc alsak nolacak Tc no da tuttuğu takım mi mevcut sanki. Yada farklı takım forumlarına kayıt olma suç mu?
Bu işin önüne geçmek imkansız.
Bana kalsa düzgün de anlaşabilse üyeler her takım taraftarına açmak en mantıklısı ama anlaşamıyoruz nr yazık ki. İletişim, empati hiçbise yok üyelerde. Yada gelen arıza çıkarmaya geliyor olmuyor.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tc alsak nolacak Tc no da tuttuğu takım mi mevcut sanki. Yada farklı takım forumlarına kayıt olma suç mu?
Bu işin önüne geçmek imkansız.
Bana kalsa düzgün de anlaşabilse üyeler her takım taraftarına açmak en mantıklısı ama anlaşamıyoruz nr yazık ki. İletişim, empati hiçbise yok üyelerde. Yada gelen arıza çıkarmaya geliyor olmuyor.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Tc olayı saçma zaten, Sinan'ı yad etmek için söyledim.
Bu işin elbette önünü alamayız

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt