Kozak: "Ünal Aysal’ın gidişini yadırgadım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kozak: "Ünal Aysal’ın gidişini yadırgadım"

Cevap: Kozak: "Ünal Aysal’ın gidişini yadırgadım"

dünki maçtan sonra gitmesini de ben yadırgadım , tekme tokat taraftarlara saldıran polisleri görünce...

Bence bu tip konuşmaların ulu orta yapılması yanlış olmuş, Hayri Kozak bence doğru şeyleri yanlış bir şekilde ifade etmiş olmamış.Ünal Başkan Danışmanım diyecek kadar düşüncelerine önem verirken böyle demeç vermesi yanlış olmuş.

Bu arada Ünal Başkan bence ispanya ya başka bir şeyler içinde gitmiş olabilir :), mesela transferlerin olması için kişisel teminat gibi vs., adam bu transferler için kredi kartını başkasına kullandıracak değildiya :)

Severim hayri reisi

Demek istedikleri Dogru bencede ama yeri yanlis olmus hakatten...

Hayri Kozak'i severdim ama bi ara YINE her zaman ki gibi olumsuz bi aciklama yapmisti Unal baskan hakkinda. Yonetime giremedi diye bel alti vurmaya basladigindan beri bu adam'i sevmez oldum.

Sus be adam sus. Hem kapali kapilar ardindan hersey halledilmeli derler ama kendi reklamlari ugruna medya'ya laf yetistirirler.

Yazik, uzak durun artik Galatasaray'imdan.

Hayri Kozak`ın açıklamaları cok doğru fakat bana biraz zamansız olmuş gibi geldi

Anlatmak istedikleri doğru olabilir fakat yeri ve zamanı yanlış olmuş. Şu an camia olarak polemik ortamını kaldıracak durumda ve güçte değiliz.

Kozak'a sallayanlar, reklam yapıyor falan diyenler yazıyı düzgünce okusunlar. 1,5 sene önce herkes adnan polat'a kral muamelesi yapıyordu, sonra herkes tekmeyi bastı. Şimdi de anlayıp dinlemeden herkes Aysal'a kral muamelesi yapıyor. Ben de istedim Aysal'ın başkan olmasını, hala inanıyorum iyi bir başkan olacağına ama ispanya konusunda Kozak'ın söyledikleri çok çok doğru. Sen medya önünde uçağa binip şov yaparsan, birileri de medyaya açıklama yapar. Bu kadar basit. Üstelik bu transferi de beceremediler. Sen başkan olarak o şekilde gidiyorsan (olayın yanlış tarafı zaten başkanın bizzat gitmesi), o gün alacaksın istediğin tüm oyuncuları, işin böyle uzaması bile başarısızlıktır.

Kimse yanlışları konuşmasın, kimse eleştirmesin, 2 sene sonra Aysal'a da tekmeyi basıp gönderelim, yeni gelen başkanı kayıtsız şartsız kral ilan edelim. Onu eleştirenleri de hain.

Kozak'a sallayanlar, reklam yapıyor falan diyenler yazıyı düzgünce okusunlar. 1,5 sene önce herkes adnan polat'a kral muamelesi yapıyordu, sonra herkes tekmeyi bastı. Şimdi de anlayıp dinlemeden herkes Aysal'a kral muamelesi yapıyor. Ben de istedim Aysal'ın başkan olmasını, hala inanıyorum iyi bir başkan olacağına ama ispanya konusunda Kozak'ın söyledikleri çok çok doğru. Sen medya önünde uçağa binip şov yaparsan, birileri de medyaya açıklama yapar. Bu kadar basit. Üstelik bu transferi de beceremediler. Sen başkan olarak o şekilde gidiyorsan (olayın yanlış tarafı zaten başkanın bizzat gitmesi), o gün alacaksın istediğin tüm oyuncuları, işin böyle uzaması bile başarısızlıktır.

Kimse yanlışları konuşmasın, kimse eleştirmesin, 2 sene sonra Aysal'a da tekmeyi basıp gönderelim, yeni gelen başkanı kayıtsız şartsız kral ilan edelim. Onu eleştirenleri de hain.

Dün Aysal LigTV'de Atletico Madrid yöneticileriyle tanışmaya gittiğini söyledi. Adamın transfer görüşmeleriyle alakası yokmuş. Hayrettin Kozak'a haklı diyemeyeceğim maalesef.

Üst Alt