Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler

Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisans

Sami abi sen bu konuyla ilgilisin tez vakit cevap bekliyorum abi

. Güvenlik tedbirleri kapsamında yada her türlü diğer nedenlerle ÖSYM’ye iletilecek sağlık raporları için son başvuru tarihi 24 Kasım 2010 Çarşamba günü mesai bitimine kadardır. Bu tarihten sonra ÖSYM’ye erişecek raporlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sami abi bende bugün facebook`link koymuşlar orda gördüm

Soru sayısı da yazmışsın 120 inmiş yazıyor

Sınava giren herkese başarılar ben 2006 da girmiştim ben kurtuldum siz de kurtulursunuz ve istediğiniz yerleri kazanırsınız inşallah

Madem kazandık tüyo da verelim mutlaka yanınıza selpak mendil almayı unutmayın. 2001 öss de başıma geldi griptim ve bir allahın kulundan mendil bulamadım sinav giriş belgesine burnumu siliyordum.

Demesi zor ama sakin olun sınavda. telaş etmek gerçekten fayda sağlamıyor

Kendinize bir taktik belirleyin. Mesela ben en korktuğum vatandaşlık konusunda başlamıştım ve neden bilmem 150. sorusundan geriye doğru çözmüştüm. Taktik belirlemek size kalmış. Mesela matematikte zorlanan biraz coğrafya çözüp geri dönsün matematiğe vs. gibi.

Ve en önemlisi kitapçığa işaretleyip kağıda işaretlemeyi unutmayın!

Madem kazandık tüyo da verelim mutlaka yanınıza selpak mendil almayı unutmayın. 2001 öss de başıma geldi griptim ve bir allahın kulundan mendil bulamadım sinav giriş belgesine burnumu siliyordum.

Demesi zor ama sakin olun sınavda. telaş etmek gerçekten fayda sağlamıyor

Kendinize bir taktik belirleyin. Mesela ben en korktuğum vatandaşlık konusunda başlamıştım ve neden bilmem 150. sorusundan geriye doğru çözmüştüm. Taktik belirlemek size kalmış. Mesela matematikte zorlanan biraz coğrafya çözüp geri dönsün matematiğe vs. gibi.

Ve en önemlisi kitapçığa işaretleyip kağıda işaretlemeyi unutmayın!

Abi ben fenci olarak okudum

Onun için Tarih Coğrafya ve Anayasa çalışıyorum

Yargı kitabından çalıştım

3-4 Tarih 2 Coğrafya kitabı çözdüm

Bilemediklerimi not aldım

Yaprak testler internetten notlar

Anayasada bende zorlanıyorum ve ürküyorum

Şu an ona ağırlık verdim

Yazarak çalışıyorum

Ben aslında rahat bir insanım ama

Bu benim en ciddi gireceğim sınav

Galiba çok heyecanlıyım bakalım abi hayırlısı

Sınava girecek arkadaşlara başarılar dilerim..

İnşallah herkes arzu ettiği yerlere ulaşır..

en sona matematik bırakın.ilk çözmeye en sevdiğiniz ve başarılı olduğunuz bölümden başlayın.ama bu 120 ye düşürülmesi iyi olmadı galiba.ayrıca yeni komisyon meb den gelmiş.o adamların hazırladığı sorular hep kazık olmuştur.birde üstüne 120 ye düşünce daha seçici olacaklar.kazık bir sınav olabilir.ALLAH hakkımızda hayırlısını versin.cümleten.

en sona matematik bırakın.ilk çözmeye en sevdiğiniz ve başarılı olduğunuz bölümden başlayın.ama bu 120 ye düşürülmesi iyi olmadı galiba.ayrıca yeni komisyon meb den gelmiş.o adamların hazırladığı sorular hep kazık olmuştur.birde üstüne 120 ye düşünce daha seçici olacaklar.kazık bir sınav olabilir.ALLAH hakkımızda hayırlısını versin.cümleten.

Liseler için son kpss o yüzden bu kadar acımasız olacaklarını sanmam :D

Arkadaşlar internetten güncel olarak kpss lise için ders nerden izleyebilirim :)

Üst Alt