Kral Kupası Ç.Final | R.Madrid 3-1 A.Madrid | 13 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kral Kupası Ç.Final | R.Madrid 3-1 A.Madrid | 13 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Kral Kupası Ç.Final | R.Madrid 2-1 A.Madrid | 13 Ocak | İkinci Yarı | Ntv Spor

Mourinho, bundan sonra hakem diye ağlamasın, ayıp olur.

Cevap: Kral Kupası Ç.Final | R.Madrid 2-1 A.Madrid | 13 Ocak | İkinci Yarı | Ntv Spor

Dünyaları kaçırıyo atletico:eek:.Real bildiğin balık bunun açıklaması yok.

At. Madrid kalecisi De Gea günden güne kendini geliştiriyor. Çok iyi bir kaleci olacak. :)

Bizim genç kalecilerin örnek alması gerekir. De Gea gelen şansı çok iyi değerlendirdi.

atletico madridin koch ayni bulent kaptan:)

Ilk Mac degilmi bu? Rövansmi yoksa?

Cevap: Kral Kupası Ç.Final | R.Madrid 3-1 A.Madrid | 13 Ocak | İkinci Yarı | Ntv Spor

Bu deparda Ronaldo yavaş diyenlere gelsin. 90+2'de ki kondisyonu, kapak olsun. :tiphat:

Cevap: Kral Kupası Ç.Final | R.Madrid 3-1 A.Madrid | 13 Ocak | Maç Sonucu

Arkadaşımdan maç istemiştim o da kendi oynadığı 4 maçı yazmış birisi bu maçın 4-6 golle bitmesiydi . İddaacı maçlarda hata var Real 4 6 olmuyor ne yapayım dedi ben de 4-6 olur diye düşündüyse üstü de banko görüyordur sen üst yap demiştim sonra eve geldim bir baktım meğer ben Real Madrid basket takımını oynamışım . Pek anlamam basketten tabi hemen sordum üst vermişiz ne olur tutar mı diye o da sıkıntılı maç alt biter gibi dedi , benim basket maç 2 saat önce üst bitti ama arkadaş hala bu maçın 4 6 tutmasını bekliyordu eğer atamasaydı tam komedi olacaktı ama Mesut bizi kurtardı . Yanlış bile oynasam kuponum tuttu , şimdi iddaa düşünsün. :D

Üst Alt