Krasic İstanbul'da | İddia - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Krasic İstanbul'da | İddia

Cevap: Krasic İstanbul'da

İyi bir Galatasaraylı Avrupa görmüş. Ligde başarıyı yakalayacaktır. Ama Stoch-Krasic ikilisiyle de yanyana koymam şimdi.

Alakası yok objektif bakan herkes görür bunu :)

Bende Krasic'in balon olduğunu düşünüyorum. Yetenek kıyaslaması değil, daha çok performans. Biri Olimpiyat'da biri şikebahçenin kucağında o kadar fark var aralarında şuan :D

Krasic 1 yıldır falan sakat değil mi? Ayrıca aldılar mı ki, kesin konuşuyoruz? Bir de Amrabat'ın Stoch'tan hiçbir eksiği yok, fazlası var. İ.ne değil bir kere, ayrıca hırslı, takımı seveceği çok belli, dağınık değil, ayağına çok daha hakim, daha güçlü, vs.

İyi bir Galatasaraylı Avrupa görmüş. Ligde başarıyı yakalayacaktır. Ama Stoch-Krasic ikilisiyle de yanyana koymam şimdi.

Alakası yok objektif bakan herkes görür bunu :)

Kardeş Krasiç süper lig için çok kaliteli bir sağ açık olabilir ama unutulmasınki fener sağ açığa Hamit'i almak istedi,alamayınca alternatif olarak Krasiç'i aldı,yani Krasiç'in Ası bizde..

Milos Krasic'in 2011-2012 sezonundaki muhteşem performansı:

Serie A: 7 maç 1 gol

İtalya Kupası: 2 maç

Toplam oynadığı süre 372 dakika

Krasic'in 2011-2012 sezonunda kendi ülkesiyle yaptığı hazırlık maçları:

Rusya:1 - Sırbistan:0

Meksika:2 - Sırbistan:0

Honduras:2 - Sırbistan:0

Oynadığı süre:174 dakika

Gol :0 Asist:0

Kardeş Krasiç süper lig için çok kaliteli bir sağ açık olabilir ama unutulmasınki fener sağ açığa Hamit'i almak istedi ama alamayınca alternatif olarak Krasiç'i aldı,yani Krasiç'in Ası bizde..

Hamit > Krasic (hemde kat kat) tamam eyvallah. Ama adamların genel olarak hücum hattı sağlam oldu, bırakın tutmaz patlar ayaklarını. Hagiyi aldığımızda Barçada 2 sezonun büyük kısmı yedeklikle geçti. Bu adam tutar (gelirse) Stoch - Alex- Krasic oluyor. Önlerinde de Sow. Her harikulade mükemmel oldu. Takımımı kötülemek için söylemiyorum biz de iyiyiz. Hatta alınacak 1-2 kişiyle çeyrek-yarı final bile görebiliriz CLde. Ama gelebilecek çok iyi bir forvet ve Melo hariç bir ortasahayla.

b01dp.jpg

Krasic imzayi atmis.

Amrabat'taki oyun bilgisi süper ligde başka hangi kanatta var?Yeteğini q7 gibi çar çur etmiyor, direkt skora katkı sağlıyor.Ben ligde 7 gol, 10 asist diyorum azemi.

Abi Baros geldiğinde ne oynuyordu, tutar tutmaz bilemem ama Krasic çok iyi topçu, Fener aldı diye kötülemek anlamsız..

bence bu transfere fenerlilerden fazla bizim sevinmemiz lazım. krasiç eyw. iyi oyuncu ama gereksiz alex'in yerine aldılarsa iftardan sonra parti vericem yok eğer 4-4-2 ye dönmeyi planlıyosa aykut, havaalanına gidip krasiçi karşılıcam şikecilerle : ''welcome krasiç'' dicem :D

Üst Alt