Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sonunda kraken den hesabi acabildim
SEPA diye bir olay var ,para transferi icin
Gurbetci dostlarla ugrasan varsa bu isle konusabiliriz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kilit nokta şurası artık.

1. BTC
2. ETH
3. ???

Mesele şu an bu soru işaretini bulmak. En güçlü aday litecoin hala, madenciliği yapıldığı için eninde sonunda o da bin doları görecektir.

Bu arada geçen dediğim gibi buraya coin yazıp geçmeyin ripple 3 doları geçti diye yazanlar oldu 2 dolara inecek nerdeyse, sizin yazdığınızı okuyup alanlar olabilir, bu tarz öneri yapıp altını doldurmayanları bundan sonra konudan atıcam, uyarayım.

Bu arada unutmadan söyleyelim geçen yıl 5 dolardan ethereum alan birisi sabretse 240 katına ulaşmış olacaktı şu an yani 5000 dolar yatırsanız 1 milyon 2 yüz bin dolarınız olacaktı, yılın coini ether'dir o yüzden benim açımdan. Madenciliği yapılmayan coinleri saymıyorum çoğu manipülatif.

Ha bu arada Doge ile ilgili konuşmuştuk, sadece gırgır amaçlı ortaya çıkarılan bir coin olsa da geliştirmeleri yapılıyor, hedefleri anladığım kadarıyla bozuk para olarak kullanılacak coin olmak şu anki fiyatı 0.015 dolar seviyesinde.

Bu coin de 1 dolar olacaktır orta vadede.

Üst Alt