Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 227 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ctsi/usdt yazdim cumartesi günü 16.20'de 0.47 kurustu yaklasık ve 1.27 oldu %170 prim yapti. Atm yazdim o da %50 civari yapti. Bu işi bilene bilmeyene duyurulur.
Altcoin çok riskli bir yatırım o zaman en iyisi btc almak oluyor altcoin şansa bagli

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kripto konusunda artik paylaşım yapmama kararı aldim renktas. Umarım zararını cikarir bol bol da para kazanirsin. Saygilar.

Ctsi/usdt yazdim cumartesi günü 16.20'de 0.47 kurustu yaklasık ve 1.27 oldu %170 prim yapti. Atm yazdim o da %50 civari yapti. Bu işi bilene bilmeyene duyurulur.

Kripto konusunda artik paylaşım yapmama kararı aldim renktas. Umarım zararını cikarir bol bol da para kazanirsin. Saygilar.

Kararına saygılıyım reis her kararın vardır bir gerekçesi.Tesekkurler şimdiye kadar verdiğin bilgiler için.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gözlemlerime göre, birçok dostumun hatası, sabırsızlık, aşırı gaza gelmeler karı realize edememek ve giden hissenin peşinden koşmak..

Halbuki borsa böyle birşey değildir..

Borsada kazanç da vardır zarar da..Ama ne kadar zarar edeceğimi ben belirlemeliyim..

Hele bir hisseye belli bir oranda yükseliş tahmini yapmak imkansızdır..Yani çükcoin in yüzde 74,546 oranında yükselmesini bekliyorum demek egodur..
Tıpkı endeksin 14,864 olmasını bekliyorum demek gibi birşey..

Sizler böyle hayaller peşinde koşacağınıza makul hedefler ve getiriler üzerinde durursanız, sizin için daha iyi olur diye düşünüyorum..

Yeğenimle beraber idare ettiğim bir sayfa var..Gayet isabetli yorumlar mevcut..Misal sonuncusu bu..Rose diye bir coin yüzde 15 getiri üretti..
Siz 3 kere Yüzde 15 pirim alsanız zaten bu marj size yetecek..Boşverin yüzde 100 leri..Yüzde 10 da yeter..Önemli olan karı büyütmek..17 yıllık tecrübeyle bunları düşünüyorum..Burdan ve özel hayatımda hisse yorumlamamı çok isteyen dostlar oluyor..Bazen whatsapta telefonu 1 saat elime almasam, birçok arkadaşım mesaj atıyor elindeki hisse için..Kimseyi de kırmak istemiyorum fakat yetişememekteyim..Zaman yetmiyor..Bu yüzden de bu sayfaya aktif olarak destek vereceğim..Sosyal medyadan da çok anladığımı söyleyemem umarım iyi olur..

Hayalim tüm Galatasaraylıların refah seviyesini artması..

Eğer sizler güzel gelirler elde ederseniz, Galatasaraystoreları daha çok ziyaret edersiniz..Takımım daha çok kazanır..

Takımım çok kazanırsa, daha iyi futbolcular izleriz..

Benim bireysel olarak elimden gelen bu..

Umarım bu aileyi daha da büyütebiliriz..

Bu yüzden finansal piyasalara ilgi duyan tüm renktaşları yukarıda linkini attığım yere bekliyorum..Ve ne kadar Galatasaraylıya ulaşırsak gücümüz o kadar artacaktır..Bunun için de sayfamızı tüm çevrenizle paylaşınız..

Saygılarımla...

Yaw bu nasıl piyasa XRP bi 1.20 oluyor bi 1.30 oluyor. Tüm koinler hareketli bu şekilde. Ya aşağı doğru bir patlama olacak 2 hafta onceki seviyeye gelecek ya da yukarı patlamayla 3-4 ay onceki seviyeye cikacak gibime geliyor

Üst Alt