Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 263 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yaz çıkana kadar diplerde gezer.
Geçen bir arkadaşımla konuştum, bana 2013-14 de Bitcoin al diye tavsiye veren bir arkadaş. Kendisi şu an Portekiz'de emeklilik hayatı yaşıyor.
Bitcoin için uzun vadede 500 bin Euro'ya çıkar dedi.
Ne kadar uzun dedim, senin emekliliğinden daha kısa dedi.
Dipten 15k Euro'ya btc alsam mı, 15k Euro'ya bir iş mi kursam?

10.000 lira -> 2.500 lira
3407.jpg

Küçük yatırımcıdan çok daha küçük minnacık yatırımcıya dönmüşsün kank. Geçmiş olsun.

Ben Ekim'de sırf geyiğine BTC ve ETH'ye 20€ atmıştım bakalım nolacak nasıl bir ortam burası diye, demin aylar sonra ilk defa baktım 15,43€'ya düşmüş.
50.000 -> 12.500 veya 100.000-> 25.000 olma ihtimali de vardı. Lakin aylar önce bahsettiğim miktarlar yerine sadece 10.000 lira bıraktım. Piyasa havasının söneceği çok net belliydi.

ben yanarim yanarim bundan 10 sene once kriptolardan haberim varken 100 euro bitcoin alip birkenara koyup unutmadim . 2010 da bitcoin 1 dolar bile degildi simdi milyoner olucaktim :(

Sol için son kurşunu da attim 60dan emir girdim ne var ne yok nakiti bağladim sonumuz hayır olsun ekleye ekleye buralara kadar geldik bize eklemeseler bari sonunda :asd:

Üst Alt