# Kris Boyd - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kris Boyd

Cevap: # Kris Boyd

------------------------------Leo(Ufuk)

Sabri(Uğur)--Mehmet(Yerli stoper)--Hakan(Semih K.)--Caner(Alparslan)

-------------------------------Mustafa(Mehmet)

--------------------Elano(Barış)-----------------Rosicky(Ayhan)

Keita(Volkan Ş.)--------------------------------------------------Arda(Kewell)

-----------------------------Baros(Sercan)

Bu kadro ofans olarak süper ama defans olarak berbat.Bu kadroyla en az 3 gol atmamız lazım maçlarda ki kazanalım.

Arkadaş o kadroyu kurmuşsan bırak 3 golde atsın ama atamıyorsa zaten öyle kadro kurmanın anlamı yok.Haksızmıyım !

çıkmadan önce son olarak şunu söyliyecem rosicky olur olmaz onu zaman gösterecek ama bugün ortasahada ve forvette iki adama ihtiyacımız var değilmi elimizde arda gibi bir değer var ama şuan biraz karardı buda bir gerçek sanırım ozaman yönetim ne yapıcak mevcut ekonomik gerçeklerde ortada bugün iyi bir ön libero almak 10 milyon euro ama elimizde bir elano var bu adamı nedved tarzı kullana biliriz önünede daha önce nedvedle başarılı olmuş rosicky ve barosu koyarsak hem kewell hemde arda daha verimli olup özellikle eski günlerine döne bilir mevkiisine gidip birde defansa top çıkarta bilen birini alırsak transferler mevcut takıma cuk otururu ve seson sonunda iki yada üç transferi sadece ileriye dönük yapabiliriz bu arada 2010 mayısında sözleşmesi bitecek bu tarzda 60 üzerinde futbolcu var mevkiiler için neyse herkese cümleten iyi akşamlar.

Umarım herşey gönlünüzce olur iyi forumlar.

Saygılarımla

bu adamlada olan görüşmelerimizde ilerleme olduğu belirtiliyor yine transfermarkt.de sitesinde. pek tarzımıza uygun değil ama yedek kalabilecek bir adama benziyor.nondanın güçlü haline yakın

bu yoruma ancak gülünür... elano vede rosicky demek defansa cok yardım ediyor.. pes doğrusu...

yaw sen anlamamışsın elano yu!!..hani hücum oyuncuları için denir ya ''kendini çok iyi gizliyor,unutturup pozisyona giriyor vs'' adamımız da kendini gizleyerek,unutturarak defansa katkıda bulunuyordur?..gerçi itiraf edeyim benimde aklıma yatmıyor ya;neyse adam brezilya milli,bizden iyi bilir heralde...geyik bir tarafa, transfer lanse edilirken acayip takım oyuncusu,komple orta saha dendi ya,bu böyle gider artık...

yaw sen anlamamışsın elano yu!!..hani hücum oyuncuları için denir ya ''kendini çok iyi gizliyor,unutturup pozisyona giriyor vs'' adamımız da kendini gizleyerek,unutturarak defansa katkıda bulunuyordur?..gerçi itiraf edeyim benimde aklıma yatmıyor ya;neyse adam brezilya milli,bizden iyi bilir heralde...geyik bir tarafa, transfer lanse edilirken acayip takım oyuncusu,komple orta saha dendi ya,bu böyle gider artık...

üstadım brezilya milli takım oyuncusu evet doğru

iyi futbolcu evet doğru

ama koşan ,box to box orta saha oyuncusumu HAYIR YANLIŞ...

elano ne zaman öyle bir mevkide oynamışki???

ingilterede, cityden gönderilmesi zaten tembel bir oyuncu olduğu için

yani biz ondan box to box hemde 28 yaşında bir oyuncumu devşireceğiz ..

yok yahu olmaz o iş...

iyi futbolcu evet doğru

yok yahu olmaz o iş...

aynı düşüncedeyiz,göz var izan var.bu adam bize çok faydalı olacaksa bile defansif katkısıyla değil,pas trafiğini hızlandırmasıyla olacaktır.ki sorumluluk almaya niyeti olduğundan dahi emin değilim,öyle gamsız bir hali var... yanında hem defansif bakımdan sağlam,hem topu iyi kullanan yani özetle 'gerçek' iki orta saha oyuncusu olmayacaksa müşteri çıktığı anda yol verilsin...pas kekemesi adamlarla birşey beklenmesin...

aynı düşüncedeyiz,göz var izan var.bu adam bize çok faydalı olacaksa bile defansif katkısıyla değil,pas trafiğini hızlandırmasıyla olacaktır.ki sorumluluk almaya niyeti olduğundan dahi emin değilim,öyle gamsız bir hali var... yanında hem defansif bakımdan sağlam,hem topu iyi kullanan yani özetle 'gerçek' iki orta saha oyuncusu olmayacaksa müşteri çıktığı anda yol verilsin...pas kekemesi adamlarla birşey beklenmesin...

Bence yanliş üşünüyorsun Mustafa abi ..

iyi futbolcu evet doğru

yok yahu olmaz o iş...

Çok ilginç düşüncelerin var dostum. Kadromuza fiyasko diyorsun, ilk yarıya kötü diyorsun. Elano'ya bile box-to-box oyuncu değil diyorsun ve tembel diyorsun. Koşan oyuncu değil diyorsun. Mustafa Sarp ile ilgili görüşlerin zaten diğer forum sitelerine yansıyacak o derece :D. Yanlış anlama sakın ha, yorumlara saygım vardır ama senin yorumlarına da ağzım açık hayretle bakmıyor değilim :).

Bu adam Glasgow'un oyuncusu mu?

-Evet

Glasgow CL'de oynadı mı oynamadı mı?

-Oynadı..

E ula bre insanlar,bu adamı NİYE alıyoruz yahu.Neyin pazarlığını yapıyoruz?Kalkıp avrupa liginde oynatamayacağımız bir futbolcu GELMESİN.

Bu adam Glasgow'un oyuncusu mu?

-Evet

Glasgow CL'de oynadı mı oynamadı mı?

-Oynadı..

E ula bre insanlar,bu adamı NİYE alıyoruz yahu.Neyin pazarlığını yapıyoruz?Kalkıp avrupa liginde oynatamayacağımız bir futbolcu GELMESİN.

CL'de oynayan futbolcular Avrupa Ligi'nde oynayabiliyor, geçtiğimiz yıllarda da Barusso Roma formasıyla CL'de oynamıştı gelip bizimle de UEFA da oynadı.

iyi futbolcu evet doğru

yok yahu olmaz o iş...

İşkembeden salla belki tutar. Kaç maç ön libero oynadı haberin varmı? Şahsen ben canlı izledim tv'den geçen sezon. 2-3 kere ön libero oynadığına şahit oldum. Defansif özelliği olmayan adamı o mevkiye koyarlarmı? Sturm Graz maçında da ön libero oynadı zaten bizde. Sağ bek bile oynamış bir adamdan bahsediyorsun. Oyunu iki yönlü oynayan klasik avrupalı orta sahalardandır Elano. Forvet arkası, 10 numara pozisyonu gibi saçma sapan bir mevkisi yoktur.

İşkembeden salla belki tutar. Kaç maç ön libero oynadı haberin varmı? Şahsen ben canlı izledim tv'den geçen sezon. 2-3 kere ön libero oynadığına şahit oldum. Defansif özelliği olmayan adamı o mevkiye koyarlarmı? Sturm Graz maçında da ön libero oynadı zaten bizde. Sağ bek bile oynamış bir adamdan bahsediyorsun. Oyunu iki yönlü oynayan klasik avrupalı orta sahalardandır Elano. Forvet arkası, 10 numara pozisyonu gibi saçma sapan bir mevkisi yoktur.

senin ön liberodan falan haberin yok...

azıcık git mancheste city forumlarına elano neden gönderilmiş,taraftar hakkında ne düşünüyor onu öğren(ingilizcen varsa tabi yada oradaki yazıları anlayabileceksen) sonra birisine git sana önlibero nedir anlatsın...

Üst Alt