Küfredenler Kulübü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Küfredenler Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizleri sonuna kadar desteklerim ama sesimizi başka yöntemler ile duyurmamiz lazım.

Gerekirse kulübü, oteli,yöneticilerin iş yerlerinu tek tek faks yağmuruna tutalım.
Bi şekilde sesimiz çıkmalı

Helak Ol Yağlı Surat!

Safları sıkılaştıralım, gün bu gündür yiğitler! Bu fedakarlıklarınızla yazdığınız destan nesiller boyunca anlatılacaktır şüphesiz.

Küfür etmek acizliktir ve çaresizlikten başka bir yöntem değildir. Gerçek hayata anlık kontrolü kaybedince sinirden küfür kaçar insanın ağzından bide tabiki ki. Olmasa daha iyi bu durumda ama insanlık hali olabilir diyelim.

Evet bende küfür etmiştliğim olmuştur hayatımda ve yine olacaktır büyük olasılıkla yine maalesef. Özelikle anlık patlama kontrolsüz küfürler çok oluyor bende. Klavye de düşünerek küfür ettiğim olmadı diyemem ama oda yine maalesef benim acizliğim işte

Beyler az önce Emrahla konuştum toplu küfürde indirime gideceklerini söylediler olay şu özetliyorum.

Sen iki küfür ediyorsun bir küfürlük ceza yiyorsun.

Küfür etmek acizliktir ve çaresizlikten başka bir yöntem değildir. Gerçek hayata anlık kontrolü kaybedince sinirden küfür kaçar insanın ağzından bide tabiki ki. Olmasa daha iyi bu durumda ama insanlık hali olabilir diyelim.

Evet bende küfür etmiştliğim olmuştur hayatımda ve yine olacaktır büyük olasılıkla yine maalesef. Özelikle anlık patlama kontrolsüz küfürler çok oluyor bende. Klavye de düşünerek küfür ettiğim olmadı diyemem ama oda yine maalesef benim acizliğim işte
bu yazdiklarindan anladigim myc almaktan korkuyorsun kardes dogru mu

hqdefault.jpg

FOG Koyarım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt