Kulübümüz Kulüpler Birliğinden Ayrılıyor İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüz Kulüpler Birliğinden Ayrılıyor İddiası!

Valla bencede kulüpler birligine katilmamak anlamsız olur faydası filanda olmaz bizim hedefimiz tupcuyu devirmek kuluplerle kavgaya girmek anlamsız

Sadece ayrılmak ile kalmamak gerekiyor.
Şu anki yayın söZleşmesi bitiminden sonra havuzdan çıkarılacağını kesin bir dil ile söylemek gerekiyor.

Gerçi bunu yapacak yönetici yok ya yinede bir umut bekliyor insan.

Bizim başkan masası yiyorsa gerçekten UEFA'ya FIFA'ya şikayet eder buyursun etsin blöf yaptı ama bunu eyleme dokemezse yine giren çıkan bize olur

İddia olarak kalmamalı. Herkes haddini bilecek kendini bişey zannetmesinler.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben hayatım boyunca anladığını iddia ettiği konulardan bu denli anlamayan birini görmedim diyeceğim ama yalan olacak çünkü gördüm, üstelik yine bu forumda gördüm.

Kulüpler birliğinin bu güne kadar bize ne faydası oldu ? Bunların düzenlediği toplantıya giderken arabaya koyduğun benzinine yazık.

Ayrıldık diyelim bize ne faydası olacak çok buyuttunuz gozunuzde bu birliği hiçbir vasfı ve yetkisi yok
Bizim asıl hedefimiz tffyi biraktirmak degilmi bu birlikle uğraşmanın ne faydası olacak

Aziz resmi olmasa bile gayri resmi olarak bunlari tanimiyordu ve hic bir sey olmadi.
Bu yüzden yapilmasi gereken tek sey var, Galatasaray bir sonraki yayin havuzunda olmayacak aciklamasi.

severim bunların birliğini ya. Galatasaray olarak bu şikecilerin kol gezdiği, namussuz,haysiyetsiz, siyasetin futbolla iç içe geçtiği pislik bir oluşumda yer almayı biz taraftar olarak zaten istemiyoruz. hem ligden hem birlikten ne var ne yoksa çekilelim. almanyadan bir klüp satın alıp adını Galatasaray yapalım, Galatasarayımızı ordan destekleyelim

Üst Alt