Kulubümüz Tahkime Başvurdu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulubümüz Tahkime Başvurdu

1541865952037.png

SON DAKİKA - Galatasaray, Donk ve Rodrigues'in aldıkları cezalar için Tahkim Kurulu'na başvurdu. Kurul yarın toplanacak. Sarı kırmızılılar Fatih Terim, Hasan Şaş ve Ndiaye için de 7 gün içerisinde Tahkim'e gidecek. (TRT Spor)

nasil kalkabilir? ciddi misin?
Görüntülerden sevk sadece hakemin görmediği durumlar için yapılır diye biliyorum ben. Misal geçen sene quaresma souzaya çaktığında souza'nın da kırmızı yemesi gerekirdi dendi ama hakemin görüş alanında olduğu için ve oyuncuyu cezalandırmadığı için sevk falan yapılmadı. Burda da VAR'dan defalarca izlenip oyuncuya kart gösterilmediği için görüntüden sevk yapılamaz şeklinde bir savunmayla cezaları kaldırabilirsin çünkü olay hakemin görüş alanında artık VAR'dan dolayı. Yani cezalık bir durum varsa bunu saha içindeki hakemin vermesi gerekiyordu. Bizim yapmamız gereken ek olarak verilmiş olan ben bunların yaptıklarını görmedim şeklindeki ek hakem raporunu çürütmek. Sevkler ona dayanarak yapıldı

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

var sisteminden izlenip donka kirmizi cikmadi. ndiayeden daha fazla ceza aldi. bence bunlar hic dayak yememis. hakemler inceledi kirmizi vermedi. bu buyuk cezalari biz olunca mi veriyorlar. retwett yuzunden melo ceza bile almisti. demiroren butun tuplerini sana monte etmek lazim kimil zararlisi hasarat

Bu simdi oyle bir durum ki , hangi acidan baktigina gore dogru kavrami degisiyor

Oncelikle bu kararlar dogru , terime verilen 7 maclik men cezasi da bence yanlis degil . Allah askina ,bu mac mi onemli , yoksa ceyrek finaldeki real madrid maci mi ? Deplasmandaki hakem icimizden gecti , mac icinde tonla yaptigi yetmemis gibi , mac 3-0 olmus , net penalti var, kucuk bir umutla donecegiz 3-1 olsa , hem penaltiyi vermedi hem de gitti burak a sari verip cezali hale dusurdu

Donduk buraya , mucize kovalayacagiz , dk 5 dayanamadilar ofsayttan gol yedirdiler ..

Peki cok sayin terim bu maclarda neden gidip hakeme "uefa da ya sen ya ben" demedi , neden hakemlerin uzerine sahaya girip yurumedi .. biraksin bu isleri .. o yuzden bence gayet guzel vermisler

AMA

Amasi var .. O da isin adalet boyutu . Aciklamalari ile kutuplastirici , ayristirici , hakaretamiz sozler soylemeyi aliskanlik haline getirmis aykut a bir kere boyle bir ceza mi verildi ?

Daha 1 sene olmadi , hem kufur hakaret ,hem fiili mudahalede bulunan senola ne verildi ? 1 mac .

Hadi sicilden dolayi arada makul bir fark olsun . Ama burada bugun dogruyu yaparken , sen gecmiste bunlari yapmamissin , ustelik gelecekte de ismi terim degil de erol bulut olsa , tamer tuna olsa yine yapmazsin .

Terime yakin cezalari bir tane alan adam var , o da GS tandansli diye , okan buruk .. adam gecen seneyi tribunde gecirdi resmen

Iste sen adaleti dogru dagitamadigin icin ,hakli verdigin kararlarda da tartisiliyorsun

Ama terim de artik biraksin bu sovlari , sene olmus 2018 , kimse senin hot zot tavrina teslim olmuyor , olmayacak , ne takimdaki oyuncularin ,ne kurullar ,ne hakemler ... futbol bilgini konustur , agzini elini kolunu degil

Üst Alt