Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması!

Cevap: Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması!

Buradan 2 mana cıkartılabilir;

1-Uefa TFF ye karışmayacak ama gereken yapılmazsa Avrupadan men gibi cezalar verecek.

2-Uefa daha önceden Yunanistana v.b. ülkelere yaptıgı gibi,Federasyonun işine karışmayacak,olayları dısarıdan takip edecek ama gereken yapılmazsa devreye girip şikede adı gecen kulüplere 1 degil belki 2-3 küme düşme cezası ve Avrupa kupalarından 3-5 yıl men cezası verecek.Ayrıca TFF yi görev zafiyeti nedeniyle işine son verecek.

Benim anladığım cezasız bırakmaya yani 1 kerelik affa tahammülleri olmaz ama bunun dışında puan silme UEFA'nın da kabülü olacaktır. Açıklamanın başındaki ifade önemli. Gelen açıklığa kavuşturma talepleri üzerine diye başlıyor. Mailleri dikkate alıyorlar.

Cevap: Son Dakika l Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması!

Kabul edilen şey Adnan Öztürkün önerisi. Biz ne diyorsak Orduda onu diyor. Adnan Reis biraz sert vuruyor arkasından Nedimi arayıp Nedim gözüm sen biraz daha yumuşak açıklama yap diyor. Nedim eyvallah reis diyerek o açıklamayı yapıyor. Diğer kulüplerse Adnan iyiliğindense Nedimin şerri evladır deyip uygulama kararı alıyor. Velhasıl kelam biz ne diyorsak o oluyor.

Emperyalıstlerın iyi polıs kotu pılıs oyunu gıbı ha:) her zaman ıse yarar :)

Benim anladığım cezasız bırakmaya yani 1 kerelik affa tahammülleri olmaz ama bunun dışında puan silme UEFA'nın da kabülü olacaktır. Açıklamanın başındaki ifade önemli. Gelen açıklığa kavuşturma talepleri üzerine diye başlıyor. Mailleri dikkate alıyorlar.

Yalnız bunlarda(Uefa) şike sahaya inmiş mi,şike var mı v.b. şeylere bakıyorlardır.Eger göz göre göre şike sahaya inmemiş deyip,eksi puan cezası verirse TFF,Uefa hic te tatmin olmaz.Şu anda her şeyden haberi vardır onların;)

bence nedım turkmenın onerısı gayet makul tesebbusle yapmak aynı cezaya tabı olmamalı. sıvas kume duser, naormalde fenerın amatore dusmesı lazım ama kume duser eksı alır. bjk eksı alır ts eksı alır bıkactaım daha vardı onlarda oyle. ayrıca kupa bursaya verılır bence. zaten bu olay olsun lıg tv hıc gormedıgı dampıngı yapar sezon sonuna kadar. yenı sezondada hersey rayına oturur kımseye bıse olmaz. umuyorum :)

bence teşebbüs edip yapamayana da ceza versinler, olayı hem çaktırıp hem yapamadıkları için salaklıklaırndan dolayı

Bana öyle Geliyorki bu Genel Kurul yapma fikri hiçbir Kulüpler Birliği üyesi bir takımdan çıkmadı.Tamamen benim şahsi görüşüm bu işin siyaset içinde olduğu.MAA Başbakanı ziyaret ettiği ertesi günü aldı bu kararı ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ında bu konuda ki ısrarı ortada.Tamamen Oy potansiyeli var bu işin içinde.

Unutmayın Ankaraspor "Şikeye teşebbüş etmeye teşebbüs edilebilir" diye düşürülmüştü...

Bu Antalya başkanı neya, herşeyi kıvırıyor. Nedim Türkmen gibi konuşamıyor.

Allah o Fenerbahceli yöneticilerin belasini versin.

Bende Fenerbahce taraftarlarini sevmem,ama ondarin burda sucu felan yok.Yönetimleri cok kötü sekilde beyinlerini yikadi.

Son aylarda,haftalarda durmadan "Türkiye muz cumhuriyetine döndü,söyle böyle" felan diyorlardi.Ama resmen kendi davalarinda kurallari degistirmeye gidiyorlar.

Ben bunu hayatimda hic bi yerde görmedim.Sike yapiyorlar,bütün türkiye cumhuriyetine laf atiyorlar yok böyle savcilik felan olmaz,türkiye aziz´den korkuyor felan.Ama sike yaptiklari ortaya ciktiginda KENDI DAVALARINA KURALLARI DEGISTEMIRMEK ISTIYORLAR.

kafama girmek istemiyor.böyle bir sey yok.

bu dünyada ne kötülük varsa aziz yildirima gelsin.terröristleri destekleyen,türk futbolunu batiran,serefsiz.

Arkadaslar bazıları fener gitti,gerisi gitmesede olur tarzında bir mutluluk içerisinde.

Unutmayıın biz temiz bir lig istiyoruz.fenersiz bir lig değil.

Üst Alt