GSC Haber - Kulüplerin Haziran 2018 - Haziran 2019 Bilançoları Açıklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kulüplerin Haziran 2018 - Haziran 2019 Bilançoları Açıklandı

Fenerliler Ali Koc'a kiziyorlar ama bu enkazi ancak o temizleyebilir. Bence en az 2 donem baskanlik yapar fakat gercekleri kabullenmeleri gerek.

bazı insanlar sadece eleştiri için yaşar
aynı senin bana yaptığın gibi

250 milyonluk ŞL geliri var deniyor

diğerleri gibi bu parayı almadığımızı düşünürsen daha fazla zararımız var

e senin başarılarından dolayı yaptığın forma satışları, sponsorluk anlaşmaları da hep bu karın içinde

bu kar çok değil

oyuncu satışından bu karı yapmamız lazım bizim gibi vitrin 1 kulübün

aynı senin bana yaptığın gibi

250 milyonluk ŞL geliri var deniyor

diğerleri gibi bu parayı almadığımızı düşünürsen daha fazla zararımız var

e senin başarılarından dolayı yaptığın forma satışları, sponsorluk anlaşmaları da hep bu karın içinde

bu kar çok değil

oyuncu satışından bu karı yapmamız lazım bizim gibi vitrin 1 kulübün

Çok biliyosun be.. sanki tarihinde ilkkez gidiyoruz CL ye gelmiş bide saçma sapan yorum yapıyorsun

geçmiş yönetimleride diger takım yönetimmlerinide gördük egersen uzaydan bu sene ülkeyi ziyarete gelmediysen senin de görmen lazımdı..

Çok biliyosun be.. sanki tarihinde ilkkez gidiyoruz CL ye gelmiş bide saçma sapan yorum yapıyorsun

geçmiş yönetimleride diger takım yönetimmlerinide gördük egersen uzaydan bu sene ülkeyi ziyarete gelmediysen senin de görmen lazımdı..
la yürü git boş herif ben de cevap yazıyorum sana

eskiden tüp kuyruğu vardı diyen akpliler gibi cevap vermiş

allahın yüzeyseli

şampiyonluk bonusu + cl farkı denilebilir.

bir de ffp'den ötürü transfer bilançosunu dengeleme mecburiyeti de pozitif etkilemiş. normalde 10-15 civarı eksi hanesine yazılıyordu direkt.

ama başarının gelmediği ilk sene yine harap oluruz.

bu sebeple maalesef sürdürülebilir bir durum değil bu.

ideal bir ligde üst üste 2 kez şampiyon olmak bile zor.

biz tutunabilmek için başarıya mecburuz ama bir yandan da ffp kısıtlamasından ötürü doğru düzgün harcama yapamıyoruz.

bu şartlar altında ne kadar daha devam edilebilir şüpheli. ezkaza sezonu 2. sırada bitirsek mali tablolar diğer kulüplerdeki gibi olacak.

fb ve bjk, FT'nin tazminatiyla ugrasacaklarina su rezil finansal tablolarini düzeltsinler. Bu kafayla ne kulüpler ne de Türk futbolu ilerleyebilir.

Ayrica Türk kulüplerini bu kadar rezil duruma sokan etkenlerden büyük biri de yillarca süregelen sacma sapan yabanci kisitlamasi ve cöp yerlilere dünya para sacilmasi rakibe calim atacagim diye.

Demirören, F.Orman, Aziz Yildirim, Adnan Polat, Dursun Özbek, Nihat Özdemir (suanki TFF baskani) gibileri bu tablolarin bas sorumlularindandir. Ne yazik ki hesap sorulmuyor bu sebepten dolayi düzelme de zor olur.

Teknik olarak mümkün mü bilmiyorum ama tüzük müzük bir şekilde yönetimlerin denetim altına alınması gerekiyor, hoş bizim liseliler sevmedikleri adama iş yaptırmaz bu sefer de. Süreklilik olsun başka bir şey istemiyorum kimse Galatasarayın parasını baba parası yiyen zengin sıpası gibi harcayamasın.
Divan kurulu var ama sadece sembolik. Normal sirketlerde de aynisi. Kontrol mekanizmalari zayif genelde. Bizde en azindan liseliler var. Bu yönden avantajimiz var, bazen dezavantaj gibi gözükse de.

Teknik olarak mümkün mü bilmiyorum ama tüzük müzük bir şekilde yönetimlerin denetim altına alınması gerekiyor, hoş bizim liseliler sevmedikleri adama iş yaptırmaz bu sefer de. Süreklilik olsun başka bir şey istemiyorum kimse Galatasarayın parasını baba parası yiyen zengin sıpası gibi harcayamasın.
imamoğlunu gelip istanbuldaki israfı gözler önüne serdiği gibi bir mekanizma bizde de olsa

varsa da çalıştırılsa

kim bilir nerelere ne paralar harcanıyor

30 milyon kar ettik diye sevinirken acaba ne paralar harcanıyor gereksiz yere

Üst Alt