Küme Düşme Yok - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Küme Düşme Yok

Cevap: Küme Düşme Yok

Bu haberi cıkaran kim Allah aşkına,kimlerin cıkarttırdıgı zaten belli de;)

sadece bu haber değil bir çok medya organında buna benzer haberler çıkarıldı.

İBRAHİM SETEN

Aranızda 26 Ocak'taki Şike Genel Kurulu'ndan sonra küme düşme olacağını düşünecek kadar saflar var mı hala? Belki eğri belki doğru ama böyle

ve yalnızca ahmet çakarın 3 veya 5 gün önce söyledikleri bugünü doğrular nitelikte

tv arşivi

fenerin yaptığı transferlere bakılırsa, küme düşürülmeme garantisi zaten verilmiş...

Mesut görüyorsun tek dertleri fener.Laflar belli fener düşerse türk futbolu biter.Malum Türkiyenin tek avrupası kazanan takımı ya ondan en büyük takım.

Transferde bile kolaylık sağlıyorlar Mesut.:(

Gene umrunda olanlar olur.Orduspor falan der ne oluyor işte.

bence yine birşeyler olur. sonuçta havuzun fiyatı yarı yarıya düşer yani. buna kimse sessiz kalmaz diye düşünüyorum.

Sonra sahalarda şiddet niye oluyor diye bıdı bıdı yaparlarken ağızlarının üstüne medyum memiş gibi giydircen.

Mesele şu ki bu karar emsal olur. UEFA en başta bu yüzden izin vermez.

Yarın bir gün başka takımın şikesi ortaya çıkar ve düşürülmek istenirse, onları düşürmediniz diyeceklerdir. O bir defaya mahsustu falan gibi bir açıklama olamaz böyle bir hukuki dayanak yok.

Karar emsal teşik eder. Şikenin cezası puan silinme olarak kalır.

Tartışmaya gerek mi var arkadaşlar iddaanamede yer alan 8 takımın kendi cezalarını belirlemek için oy kullanabileceği bir genel kurul yapılıyor.Bu durum hangi hukuk sistemi ile açıklanabilir ? Katil savcıya benim cezam 3 yıl olsun hacı ya deme hakkına sahip mi ? Suçlu sıfatında yer alan kurumların yöneticileri cezalarını belirlemek için oy kullanacak.Tek isteğim Uefa tokadı indirsin ağzımızın ortasına başka hiçbir şey istemiyorum.O zaman görürüm yayın gelirlerini.Ha söz konusu madde değiştiği zaman imzalamayan takımların taraftarları haricinde kalan taraftarlar omurgasızlık yapmayıp lig tv'lerini iptal ederse bu da küçük bir tokattır.

Tartışmaya gerek mi var arkadaşlar iddaanamede yer alan 8 takımın kendi cezalarını belirlemek için oy kullanabileceği bir genel kurul yapılıyor.Bu durum hangi hukuk sistemi ile açıklanabilir ? Katil savcıya benim cezam 3 yıl olsun hacı ya deme hakkına sahip mi ? Suçlu sıfatında yer alan kurumların yöneticileri cezalarını belirlemek için oy kullanacak.Tek isteğim Uefa tokadı indirsin ağzımızın ortasına başka hiçbir şey istemiyorum.O zaman görürüm yayın gelirlerini.Ha söz konusu madde değiştiği zaman imzalamayan takımların taraftarları haricinde kalan taraftarlar omurgasızlık yapmayıp lig tv'lerini iptal ederse bu da küçük bir tokattır.

:tiphat:

MADDE 58 – MÜSABAKA SONUCUNU ETKİLEME

(1) Müsabakanın sonucunu hukuka veya spor ahlakına aykırı şekilde etkilemek veya buna teşebbüs etmek yasaktır. Bir futbolcuya veya kulübe teşvik pirimi verilmesi de bu kapsamdadır.

(2) Bu hükmü ihlal eden kişiler, bir yıldan üç yıla kadar müsabakalardan men veya hak mahrumiyeti cezasıyla; kulüpler ise küme düşürme cezasıyla cezalandırılır. İhlalin ağırlığına göre küme düşürme cezasına ek olarak puan indirme cezası da verilebilir.

(3) İhlalde sorumluluğu bulunan kişi veya kulüplere ayrıca para cezası verilir.

(4) Anılan yasağın hakemler tarafından ihlali halinde sürekli hak mahrumiyeti cezası verilir.

58. madde.... tekrar hatırlatmak amacıyla koyuyorum.

peki diyelim ki bunlara puan cezası verildi,küme düşme kalktı.geçen sezonun şampiyonu kim olacak?

@mehmetsenol

mehmet senol

Haberden anladığımız kadrıyla Kongre'ye UEFA onay vermiş. Doğru mu? Değil. Peki neden yazıyor muhabir böyle? İşte bunun adı: manupilasyon

Üst Alt