Kupayı Verirken Demirören'in Yüz İfadesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kupayı Verirken Demirören'in Yüz İfadesi

Cevap: Kupayı Verirken Demirören'in Yüz İfadesi

b074d1c607354f4ebdfe1c1addf5d64c_1.jpg

Dün programın bir tanesine beşiktaşlı bir taraftar tweet atmıştı biz adama 8 yıl sabırla dayanmayı başardık sizlere 1 ay dayanmak zor geldi anlayın ne çektiğimizi diye.

Ben başkan olsaydım o tüpçünün elinden o kupayı aldırmazdım. En azından şikeye bulaşmamış bir tff üyesi verseydi daha iyi olurdu.

kimse dikkat etmemiş ayhan kupayı alırken tüpçüyü eliyle itti asıl ayrıntı o

5t0t5.jpg

5t0v2.jpg

5t0uh.jpg

5t0vp.jpg

Mac sonundan caps aldım, ağlayacak nerdeyse :D

yalnız orada çok fena g.t oluş var :D tüpçü elini uzatıyor o arada bizim başkan keltoşun elini sıkıyor sonra buna dönüyor. Tüpkral ne olacak

edit: emre hacı sen maçları izlerken kendinden geçiyorsun be hacı :D hep olumsuz düşünüyorsun. Pozitif ol her zaman akşam dualarımız, sinerjilerimiz sayesinde bu kupa geldi.

Umudunu asla yitirme...

zaten bu sene gidecek sezon başlamadan kaçarı yok rezil adam ben böyle vizyonsuz gittiği yeri kurutan biri görmedim

Asıl dün gece YD'nin telefon konuşmalarını,yediği fırçaları dinlemeye alsalardı bence çok isabetli olurdu.Hem malzeme çıkar biraz gülerdik.

Ben bu TFFnin veriş şeklini ver tebrik etme görüntülerini az sonra UEFA/FIFA ve tüm önemli Gazetelere yollicam

UEFA görsün nelerle mücadele verdiğimizi

Arkadaşlar dünden beri bazı sayfalarda sorun var bende !!! misal şimdı bu başlık 8 sayfalı şuan an ben 7. sayfaya kadar bakabiliyorum 8. sayfa açmıyor. az önce yazdığım mesaj 8. sayfada ama göremiyorum. dünde oldu bu bazı konularda. sorun nedir bana özel PMden açıklayabilirlermi Site Mod/Yön arkadaşlar

Herif bombayı bırakıp kaçmış resmen.Bir Fire in the Hole diye bağırmadığı kalmış.

Üst Alt