Kurnaz Dursun! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurnaz Dursun!

office_print.gif

81yKJz2NrnL._SX450_.jpg

84982035-papers-in-the-fire-sheets-of-paper-burning-in-a-fireplace-flames-their-presses-brass-poker-with-a-ho.jpg

Belki de fikir değiştirdi , camiada büyük bir ismin karşısına çıkma ihtimaline karşı atağa geçmiş olabilir.Terimi getirmeyi tasarlasaydı direk çıkıp yönetimde köstek olanlar var yeni bir ekiple ve Fatih hoca ile devam edeceğim derdi.

Bence olayın vahametini görüp Fatih hocayı aradı ve ikna etti.

Yoksa Ulusoy Elmas yada başka birisi hoca adayımız diye açıklayıp fişini çekecekti.

Camiada seçim geçici olsun sesleri çıkması da etkili oldu bence.

Yine de önemli olan terimin geri gelmesi ve hala dursunun güçlü bir aday karşısında Côrt olma ihtimali

iPhone3GS cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ciddi aday çıkmaz karşısına bu saaten sonra. Boşuna hayal görmeyelim. Fatih Terim faktörü ile ezer geçer herkesi seçimde.
Çok ağır abiler girerse olur ama onlarda girmez bu işin içine artık süren gibi

Her branşta şikecilere yenilmişiz, utanmadan Fatih hocamın yanında onun başarısından utanmadan otlanıyor, beraber başarılar için çalışacağız diyor. Sen ne kadar yüzsüz kişiliksiz bir zatsın yahu...

Belki de fikir değiştirdi , camiada büyük bir ismin karşısına çıkma ihtimaline karşı atağa geçmiş olabilir.Terimi getirmeyi tasarlasaydı direk çıkıp yönetimde köstek olanlar var yeni bir ekiple ve Fatih hoca ile devam edeceğim derdi.

Bence olayın vahametini görüp Fatih hocayı aradı ve ikna etti.

Yoksa Ulusoy Elmas yada başka birisi hoca adayımız diye açıklayıp fişini çekecekti.

Camiada seçim geçici olsun sesleri çıkması da etkili oldu bence.

Yine de önemli olan terimin geri gelmesi ve hala dursunun güçlü bir aday karşısında Côrt olma ihtimali

iPhone3GS cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
yav göt oldum de geç
bak ben dedim
bana tepki gelmiyor

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt