Kurtuluş Reçetesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurtuluş Reçetesi

Cevap: Kurtuluş Reçetesi için Antrenör Adayları

avc%C4%B1.jpg

yuuuh diyorum başka bişey demiyorum...

yahu transferleri kendi yaptı, daha ne olsun...

elinde insua varken baltayı oynatıyo, ayhan ve sarp da cabası...

hala kadro verildimi diyorsunuz...

garibim rijkaard... olan ona oldu...

5 transferle bu iş çözülmez...Üstelik devre arasında yapıyorsun bu transferleri sen bu adamlardan daha uyum bekleyecen...Ayhan ve sarp konusunda haklısın ama yokluktan 1'i oynayacak mecbur ayrıca yekta daha takıma alışmış değil.İnsua balta konusunda haklısın.

Rİjkaard'ın da gönderilmesine karşıydım çünkü aynı adamlar rijkaard'ı da yaktı.

Takımdaki hastalık teşhisi:Adnan's Hagi

Tedavi:Öncelikle taraftar olarak takıma sahip çıkıp her hafta 50 bin kişi stadı dolduruyoruz...

İlaç: Yeni yönetim+Abdullah Avcı

Abdullah Avcı diyor da herkes İBB gibi 0 taraftar ve yönetim baskısı olan bir kulüpten Galatasaray gibi çalkantıların sinirin stresin herşeyin en üst seviyede olduğu bir takıma gelince çok mu güzel olacak sanki? Bakalım bu baskıyı kaldırabilecek mi? Herkes zannediyor ki Türk bir antrenör gelecek ikinci Fatih Terim olacak.

Abdullah hocanın futbol bilgisine Türkiye ligini tanımasına futbolcularından en iyi verimi elde edişine diyecek birşeyim elbette yok ama sırf bunlarla olsaydı bu işler keşke...

Ya ne isim arıyosunuz yönetimin listesi belli bile, adamlar görüşmelere başlamış. Hatta almanyada bi Td agzından kaçırdı basın mensuplarına

5 transferle bu iş çözülmez...Üstelik devre arasında yapıyorsun bu transferleri sen bu adamlardan daha uyum bekleyecen...Ayhan ve sarp konusunda haklısın ama yokluktan 1'i oynayacak mecbur ayrıca yekta daha takıma alışmış değil.İnsua balta konusunda haklısın.

Rİjkaard'ın da gönderilmesine karşıydım çünkü aynı adamlar rijkaard'ı da yaktı.

ben onu bunu bilmem...

kimi istediyse aldılar...

haaa eğer hagi'nin istemesine rağmen oyuncu alınmadıysa bıraksın gitsin...

biz de 10 numara Hagi olarak hatırlayalım...

ama şu durumda hagi'nin hiçbir bahanesi olamaz...

reçete öncelikli td değil bana göre.artık kan degişmeli.yeni vaatler yeni yalanlar yeni icraatlar gerek.hagi kötü bir td.fakat önce yönetim gitmeli

Lütfen Gerets,F.Terim felan demeyin.Koskoca Galatasaray bu adamlar üzerinemi kurulu.Sakın Geretsi veya F.Terimi beğenmediğim sanılmasın ama artık biyerlerden bişeylerin değişmesi gerekiyor.2.kez biraraya gelinen T.d lerin büyük çoğunluğu hüsranla sonuçlanmış.Dünyada bir çok örneği var bu işin.O yüzden benim favorim Abdullah Avcı ama yönetim yine yabancı bir Td ile anlaşır büyük ihtimal.

Konunun başlığı kurtuluş reçetesi başkan adayları şeklinde değiştirilsin.

Lütfen Gerets,F.Terim felan demeyin.Koskoca Galatasaray bu adamlar üzerinemi kurulu.Sakın Geretsi veya F.Terimi beğenmediğim sanılmasın ama artık biyerlerden bişeylerin değişmesi gerekiyor.2.kez biraraya gelinen T.d lerin büyük çoğunluğu hüsranla sonuçlanmış.Dünyada bir çok örneği var bu işin.O yüzden benim favorim Abdullah Avcı ama yönetim yine yabancı bir Td ile anlaşır büyük ihtimal.

abdullah avcı'yı bu yönetim kaldıramaz...

ibb'de başarılı olmasının tek ve en önemli sebebi futbolun tamamen onun insiyatifinde olması...

göksel gümüşdağ o ne derse yapıyor...

gelirse onu da harcarız bu yönetimle.

yoksa bende çok isterim gelmesini...

ama şu yönetime diş geçirebilecek tek bir adam var...

FATİH TERİM...

Üst Alt