Kylian Mbappé PSG'de! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kylian Mbappé PSG'de!

Taraftar farkı var, tarih farkı var var da var. Engellenmesi gereken dışarıdan para sokulması, üretmeyi bilmeyen Arapların bok gibi para harcamasının engellenmesi.

Abramovic gibi patronlar bu noktaya getirmiyor sonu olmayan paralar bu noktaya getiriyor işi.
Düşüncene saygı duyuyorum veya isyanına daha doğrusu.
Güçü olan alabilmesi gerekir ama illaki bir uygulama olacak ise geçen okuduğum bir fikirden yola çıkmalı li hile yolu sıfır bence ve fairplay ruhuna uygun.

Avrupa da bir ünlü futbol adamı, ismi şimdi aklımda değil, nba modelini uygulamak gerekir aslında diye tenkite bulunmuştu.
Transfer piyasasına bonservis ve maaş limiti.

Mesela diyelim maximum 50-100 milyon, uygunluk neyse artık, limit koy oyuncu satışına. Oyuncu maaşınada limit ekle.
Satmak istemediğin oyuncuyada maximum maaş verirsin misali neymar ve satılık da değil dersin.
Psg de gelip neymar maaş damkingi ile ikna edemez bu durumda . Ha oyuncu burada takım değiştirmek istiyorum diyorsa burada da oyuncuya haklılık verip bonservisde misal maximum olan sınırda anlaşıla bilir.

Kulübün yetkililerine sosyal medyadan ulaşmak lazım şikayet etmeliyiz bu durumu.

Eğitim şart

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yaşının genç olması onu ön plana çıkarıyor ama ben bu çocuğun bu paranın altında ezileceğini düşünüyorum. Yeteneği var ama aman aman değil.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Üst Alt