Kylian Mbappé Real Madrid'de İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kylian Mbappé Real Madrid'de İddiası!

Daha 2 sezon öncesine kadar yoktu bu çocuk öyle uçup kaçmadı da bu sezon tamam yaşına bakarak önemli işler yaptı gerçekten gelecekte belki dünyanın en iyilerinden biriside olabilir

Ama daha 1 sezonluk form durumuyla adam alınamayacağını öğrenmedi sanırım Real James&Bale transferleri yeterli olmuştur artık Hazard gibi nokta transferlere yönelirler diyordum yanılmışım ...

real madrid'in yerinde olsam alıp 1 sana daha monaco'ya kiralık veririm.100 milyon euroya geliyorsa büyük bir ihtimal ya benzema yada bale'den biri EPL ye gider.

Real ilk önce bir babayiğit
- GK
- DMC
- Stoper

Alsın.
DMC gereksiz dunyanin en iyi DMC lerden biri var zaten kadroda. Kaleye bakiyorlar 1. tercih De Gea. Pepe gonderilecek onun yerine de adam bakiyorlar. Ama mutlaka forvet hattina da bir tane isim dusunuyorlar. Orta sahasi zaten hic bir takimda olmayan bir orta saha, oraya adam almalarina gerek yok.

DMC gereksiz dunyanin en iyi DMC lerden biri var zaten kadroda. Kaleye bakiyorlar 1. tercih De Gea. Pepe gonderilecek onun yerine de adam bakiyorlar. Ama mutlaka forvet hattina da bir tane isim dusunuyorlar. Orta sahasi zaten hic bir takimda olmayan bir orta saha, oraya adam almalarina gerek yok.
Casemiro yu beğeniyorsun ? Real bence daha üst düzey adam alabilir. Casemiro nun teknik kapasitesi limitli. Ben ofansif DMC severim.

Casemiro yu beğeniyorsun ? Real bence daha üst düzey adam alabilir. Casemiro nun teknik kapasitesi limitli.
Takip edenler bilir nasil bir yol katettigini, begeniyorum. Zidane'nin da en sevdigi oyuncularin basinda geliyor. O yastaki bir oyuncunun yerine anca Kante olabilir daha iyi olarak ondan ziyade kim var? Ayrica teknik kapasitesi limitli diyorsun ama tam tersi bir durum soz konusu. Sert oynadigi icin teknik kapasitesi dusuk algisi yaratiyor galiba ama emin ol o bolgede oynayan bir oyuncu icin yeterince tekniktir.

Casemiro 2016/2017 - The Beast ● Crazy Skills - Show HD - YouTube

Venancio Casemiro vs Sergio Busquets ● Crazy defensive Skills ● 2015/2016 ● - YouTube

Yok maalesef takip edemedim de yani sosyal medyada da adını duymadım dikkatimi çekmedi izlemediğim için olsa gerek. Bu paraları edecek bir oyuncu mu peki?
Bu sene sosyal medyada en cok Mbappe ismi gecmistir belki Ronaldo ve Messi den sonra. Gecen sezonki cikisi bu sezon daha da ust seviyeye cikti. Henuz 18 yasinda ve CL & Fransa liginde toplamda 39 macta 24 gol 11 asist ile oynuyor. Ondan ziyade hizli, teknik ve olgun bir oyun stiline sahip. Bence bu sezon degil de bir sezon daha Monaco gibi bir takimda devam etmesi onun icin daha iyi olacaktir cunku her hafta banko 11 de olacak + buyuk kulup baskisini kaldiramayabilir belki. Biraz daha olgunlasip oyle bir transfer yapmasi gerekir kanimca.

Bu sene sosyal medyada en cok Mbappe ismi gecmistir belki Ronaldo ve Messi den sonra. Gecen sezonki cikisi bu sezon daha da ust seviyeye cikti. Henuz 18 yasinda ve CL & Fransa liginde toplamda 39 macta 24 gol 11 asist ile oynuyor. Ondan ziyade hizli, teknik ve olgun bir oyun stiline sahip. Bence bu sezon degil de bir sezon daha Monaco gibi bir takimda devam etmesi onun icin daha iyi olacaktir cunku her hafta banko 11 de olacak + buyuk kulup baskisini kaldiramayabilir belki. Biraz daha olgunlasip oyle bir transfer yapmasi gerekir kanimca.
Yaşına hürmeten inanıyorum sana ne desen doğrudur ..

Takip edenler bilir nasil bir yol katettigini, begeniyorum. Zidane'nin da en sevdigi oyuncularin basinda geliyor. O yastaki bir oyuncunun yerine anca Kante olabilir daha iyi olarak ondan ziyade kim var? Ayrica teknik kapasitesi limitli diyorsun ama tam tersi bir durum soz konusu. Sert oynadigi icin teknik kapasitesi dusuk algisi yaratiyor galiba ama emin ol o bolgede oynayan bir oyuncu icin yeterince tekniktir.

Casemiro 2016/2017 - The Beast ● Crazy Skills - Show HD - YouTube

Venancio Casemiro vs Sergio Busquets ● Crazy defensive Skills ● 2015/2016 ● - YouTube
Realin orta sahada oyuncu ihtiyacı olmadığına katılıyorum. Casemiro gerçekten çok iyi geliştirdi kendini. Kroos tam bir yönetmen, Modric ise ileri taşıyan oyuncu. Bence Kaleci, Defans, bir kanat oyuncusu ve forvete bir oyuncu.

Mbappe için genç demiş bir çok renktaş. Evet katılıyorum ama o kadar büyük sükse yaptı ki, onu Monacoda bırakmazlar. O yüzden Real gibi takımların transfer politikası bir an önce böyle oyuncuları kapmak üzerine kurulu.

Üst Alt