La Casa de Papel - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Casa de Papel

Berlin dizinin üstüne çıkmış resmen izlediğim en iyi karakterlerden biriydi
9123cae0d2c85625f77bcc7f5ac3674b.jpg

Ciddi ciddi soruyorum şu dizinin bu kadar popüler olmasının sebebi nedir?Oyunculuklar leş,senaryo klişelerle dolu sırf yarıda kalmasın diye bitirdim şu ispanyol dizisi dünyada bu kadar popüler olabiliyosa bizim ülkedeki dizi yapımcılarının kendine dönüp bakması lazım.

Ciddi ciddi soruyorum şu dizinin bu kadar popüler olmasının sebebi nedir?Oyunculuklar leş,senaryo klişelerle dolu sırf yarıda kalmasın diye bitirdim şu ispanyol dizisi dünyada bu kadar popüler olabiliyosa bizim ülkedeki dizi yapımcılarının kendine dönüp bakması lazım.

Biraz araştırdım gerçekten çok övülüyor, başlayıp izlemeyi düşünüyorum.

okadar çok hakkında konusuldu ve övüldüki izlemeyenlerin beklentileri tavan yaptı. bu övgüleri dinleyip izleyenlerin beğenmemsi çok doğal.

gömme o kadar üstadim. konusu ilgi çekici bence. sonları iyi işlenemedi sence. başları gayet leziz.

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Konu ilgi çekici de işleyiş çok yavaştı, Türk dizilerindeki gibi gereksiz aşk sahneleri vs. var. Bir yerden sonra o yavaşlık bayıyor, ha muhteşem zeka ürünü bir senaryo da yok ortada yani öyle direk ters köşe de yapamıyor.

Fena değil ama abartılacak bir yapım da değil benim gözümde.

Güzel ve sürükleyiciydi ama mantık hataları da çok fazla. En büyük mantıksızlık, milyar euro'luk vurgun yapma peşinde olan yakışıklı, karizmatik bir adamın topu topu 6 gün süren bir operasyonda kendisinden yaşça büyük 40'lık ve vasat sayılabilecek güzellikte bir kadına aşık olup yıllardır üstünde çalıştığı planın içine etmesi. Aynı şekilde dünyanın takip ettiği bir operasyonu yöneten müfettişin suçluyu yakalamasına rağmen toplam süresi 6 gün süren ve çoğunluğu cafede geçen bir aşk uğruna bütün kariyerini ve olay sonrası artacak şöhretini çöpe atıp bir soyguncuya aşık olması. Gerçek dünyada olmaz böyle bir şey..

1. sezon 9. bölümdeyim. Şu ana kadar çok memnunum. 4 günde 9 bölüm izledim. Prison Break dışında hiçbir dizi bana bu tadı vermemişti. Umarım bozmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1. sezon 9. bölümdeyim. Şu ana kadar çok memnunum. 4 günde 9 bölüm izledim. Prison Break dışında hiçbir dizi bana bu tadı vermemişti. Umarım bozmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hevesini kırmak istemem ama 2.sezon bozacak. Yine de güzel tabi

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu dizinin neresini beğendiniz Allah aşkına dizi mantık hataları ile dolu, Türk dizilerinden daha beter hele o robot resim ve esas kızın tekrar darphaneye girmesi cidden komediydi, planda öyle kusursuz felan değil zaten planın çoğu komiserin gözlüğüne takılan gözlük sayesinde işleniyor tabi bide kendini zeki sanan gözlüklü abimize aşık olan kadın sayesinde adam polisin hamlesine göre hareket ediyor yani tesadüf. Ayrıca dizide kapitalizme karşı bi eleştiri var ama soyguncuların hayalide kapitalizm hepsinin amacı ada almak, yiyip içip gezmek parayla Eeee hani bella ciao bella ciao diyordunuz?

Ha bide dizide her bölümde birbirlerine silah çekiyorlar hırsızlar ama gereksiz uzayan muhabbet tıpkı bizim dizilerdeki gibi ve birbirlerini vurmayacakları o kadar belli ki hiç heyecan duymuyorum.
Çok vasat bi dizi maalesef

LG-K430 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt