LA Lakers Takip Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LA Lakers Takip Başlığı

Cevap: # Resmi La Lakers Başlığı

kobe kobedir tabiki ona lafım yok ama geçen seneden mütevellit bu senede daha ortalamaları düşücek gibi geliyor .. sayı ortalaması 24ün altına düşmez zaten . .

Şahsen bekliyorum, üzüleceğimi de sanmıyorum. Kobe lan bu..

Büyük ihtimalle yeni hücum seti + takımda şu anda Kobe'ye yardımcı olacak bir PG bulunmaması + Benchten skor tehdidi yaratacak birinin olmaması + İçerideki iki uzunun da durumunun muallakta olması = Playofflara kadar ölmüş bitmiş bir Kobe.

İnşallah yanılırım da şu anda Lakers için işler iyi gözükmüyor, bir değil 2-3 hareket gerekiyor Lakers'a şu anda şampiyonluk iddiası için.

Öncelikle Mike Brown zaten defans üzerine kurulu bir koç olduğu için ne Bynum'u ne de Gasol'u göndermez başka bir uzun alana kadar karşılığında ki Gasol'un yumuşaklığı büyük sorun çıkaracak Brown'un sistemine. Üzerine kendi sistemini oturtmak istiyorsa lock-down savunmacı tarzında bir PG almak isteyecektir Brown ki hem öyle savunma yapıp da hem de Kobe'nin yükünü ofansta rahatlatabilecek biri bulmaları zor. Barnes gibi sert savunmacıların alacağı süre artacak mesela Brown'un sisteminde ki bu Lakers'ın ofansına bence pek pozitif etki yapmayacak.

PG + SF + uzun ya da benchten skor tehdidi lazım Lakers'a.

kobe kobedir tabiki ona lafım yok ama geçen seneden mütevellit bu senede daha ortalamaları düşücek gibi geliyor .. sayı ortalaması 24ün altına düşmez zaten . .

kobeden artık oyun kurmasını fazla beklememek lazım kobenin yanına iyi oyun görüşü olan bir guard şart kobe savunma ve sayıya yoğunlaşır artık oyun kurma görevi de verilirse çok yıpranır

Drafttan aldığımız adama iyi iş yapacak bence.Darius Morris.Yazayım da, ben demiştim derim :D

Belki dinlendirebiliriz Kobe'yi Celtics'in yaptığı gibi.. Play-off'u garantiledikten sonra.. Yoksa play-off'ta çok yıpranacak hakikaten.

walton emekli olur, capte az da olsa boşluk açılır, shannon da gidiyor. artık deli hamleler beklememek lazım, lokavt herkese ders oldu. baron davis e tavız şu halimizle.

Iyi bir PG ve bir iki sutor'le tekrar sampiyonluk yarisindayiz.

Birde Allah'a dua edecez Bynum sakatlanmasin diye.

Umut doğruları yazmış. Ben de pek birşey beklemiyorum bu yıl.

Ciddimisin? Saglikli oldugu zaman ligin en iyi oyuncusu olan Kobe Bryant + top 3 center + top 3 PF + ligin en versatil uzunu nasil sampiyonluk adayi olmuyor?

Geçen sene yorgunluk ve sakatlik takima etkisi vurdu.

3 sene ustuste final yapti takim yahu, normaldi o çöküs.

Her türlü başa oynayacak bir takımları var bu dingillerin. Raad olun. O ezik kadroyla -Smush Parkerlı dönem, seneyi hatırlamadım- bile Suns'a kafa tutulduysa, bu kadroyla yine rahat bi şekilde final oynarlar. Evet, rahat demiyim ama oynarlar yani. Akıllı ol Merih.

Lakerstan bu kadrosuyla cacık bile olmaz.Dallas yine 4 0 la rahat geçer.Tabi oraya kadar gelebilirse.

Lakerstan bu kadrosuyla cacık bile olmaz.Dallas yine 4 0 la rahat geçer.Tabi oraya kadar gelebilirse.

Ayni kadro 3 kez ustuste final yapti. + simdi adam gibi bir PG gelecek+ Kobe tamamen iyilesmis + Bynum var (eger yine sakatlanmazsa)

Dallas neyi 4-0'liyor? Chandler gidici Barea gidici Butler gidici.

Ayni kadro 3 kez ustuste final yapti. + simdi adam gibi bir PG gelecek+ Kobe tamamen iyilesmis + Bynum var (eger yine sakatlanmazsa)

Dallas neyi 4-0'liyor? Chandler gidici Barea gidici Butler gidici.

Aynı kadro derken yılların farkında değilsin heralde.Gasol 33 e girecek,Kobe 34 Artest 33 odom 33.+ Bynum hiç bir zaman bir sezonu sakatlanmadan tamamlamadı.Adam gibi pg alman için takasta Gasolu kullanman şart.Sana cp3 filan odomo karsılık vereceklerını sanma.Dallasın oturmuş bir sistemi var.Lakers te hersey karman çorman.Hadi bir mucize oldu finale çıktı diyelim.Bana göre imkansız.Finalde Miami hallaç pamuğuna döndürür bu yaşlı lakersı.

[video=youtube;vt2tsROOFbY]https://www.youtube.com/watch?v=vt2tsROOFbY&feature=player_embedded#![/video]

Olacak bu iş galiba :)

Aynı kadro derken yılların farkında değilsin heralde.Gasol 33 e girecek,Kobe 34 Artest 33 odom 33.+ Bynum hiç bir zaman bir sezonu sakatlanmadan tamamlamadı.Adam gibi pg alman için takasta Gasolu kullanman şart.Sana cp3 filan odomo karsılık vereceklerını sanma.Dallasın oturmuş bir sistemi var.Lakers te hersey karman çorman.Hadi bir mucize oldu finale çıktı diyelim.Bana göre imkansız.Finalde Miami hallaç pamuğuna döndürür bu yaşlı lakersı.

Boston 2008'de nasıl şampiyon oldu ? 2009'da nasıl final yaptı ? Çok mu gençti takım ? Geçen senenin Dallas örneği var. Dirk, Kidd, Terry, Shawn Marion, Stojakovic.. Çok gençler değil mi :)

Üst Alt