La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid 2-1 Barcelona | 14 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid 2-1 Barcelona | 14 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid - Barcelona | 14 Şubat Pazar | 22.00 | NTV

Kral kupasında final oynayacak Atletico.

Bu maçta Barçalar Barcelona.

Cevap: La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid - Barcelona | 14 Şubat Pazar | 22.00 | NTV

Atletico hep ters düşmüştür Barca'ya. Barcelona'nın özellikle savunma sıkıntıları vardı. Sakatlar ve cezalar can sıkıyordu fakat o sorunu büyük ölçüde çözecek Guardiola. Atletico'nun savunması malum. Bol gol göreceğiz sanırım Vicente Calderon'da. 3-3'lük bir maç vardı geçen sene. Çok zevkli bir maçtı. O tür bir maç bekliyorum. Barca yine de yediğinin fazlasını atarsa kazanacaktır. Namağlup devam etmek bir baskı değil, özgüven oluşturmalı.

Atletico bu gece oynanan maçta Racing'e 3-2 mağlup olmasına rağmen finalde Sevilla'nın rakibi oldu. Moralliler yani. Barca karşısında alabilecekleri bir galibiyet ile bu özgüven maximum seviyeye çıkacaktır. Galatasaray açısından iyi bir durum değil açıkcası.

Atletico hep ters düşmüştür Barca'ya. Barcelona'nın özellikle savunma sıkıntıları vardı. Sakatlar ve cezalar can sıkıyordu fakat o sorunu büyük ölçüde çözecek Guardiola. Atletico'nun savunması malum. Bol gol göreceğiz sanırım Vicente Calderon'da. 3-3'lük bir maç vardı geçen sene. Çok zevkli bir maçtı. O tür bir maç bekliyorum. Barca yine de yediğinin fazlasını atarsa kazanacaktır. Namağlup devam etmek bir baskı değil, özgüven oluşturmalı.

Atletico bu gece oynanan maçta Racing'e 3-2 mağlup olmasına rağmen finalde Sevilla'nın rakibi oldu. Moralliler yani. Barca karşısında alabilecekleri bir galibiyet ile bu özgüven maximum seviyeye çıkacaktır. Galatasaray açısından iyi bir durum değil açıkcası.

Atletico'nun barcadan en az 3 gol yiyeceği kesin :D hatta barca kasarsa biraz 5'e kadar yolu var.Atletico'nun defansına messi tek başına hat trick yapabilir bu maçta:p:p:p

Cevap: La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid - Barcelona | 14 Şubat | 22.00 | NTV

çok çekişmeli geçsin iyice yorulsunlar barca işi erken bitirirse madrid'de kasmaz kendini

Bolca uzaktan sut ceken takim bu maci alir diye düsünüyorum...

2 takım birbirini yorsun.

Barçayı severim ama Atleticoyu yorarlarsa daha çok severim

barca 5 lesin persembe gunude biz soyle 2 3 tane atalim feleklerini sasirtalim a.madrid in

Bu maçın skoru bizim maçında skoru olsun, şimdiden söyliyeyim. :D :D

Atletico'nun işi zor... Önce gerçek sonra çakma Barcelona'yla oynamak zorunda... :eek:

Pique sana güveniyorum şu Aguero'nun organlarının yerlerinde bir değişiklik yap.:D

Aylar sonra Barcanın maçını izlemek güzel olacak.Messi her zaman ki gibi show yapar.3-4 fark olur.

Barca alır ama gol de yer . 4-2 ,5-2 tarzı bir skor bekliyorum bu defanslarla

bugun barcelona konuk madride 4 gün sonra biz hadi hayırlısı:)))

Atletico alırsa bizim maçta oldukça moralli olurlar. İnşallah Barca alır.

Üst Alt