La Liga Maçlar Başlığı - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cidde'de Barça-Atleti maçında VAR üstüne var gelirken Atletico Madrid 86. dakikada tekrar öne geçti.

⚽86' Correa (Barcelona 2 - Atletico Madrid 3) #Supercopa2020

EN3jNfmUcAAyIKK

Bu Barcelona'nın transferlerine baktım da bir şey anlamadım Cucurellayı'yı 1 Temmuz 2019'da Eibara 2 m euroya satıyorlar 15 gün sonra 4 m euro verip geri alıyorlar hemen Getafeye kiralıyorlar aynı şekilde sağ bek Emerson'u brezilyadan 12 m euroya alıyorlar aynı dönem 6 m euroya Real Betis'e satıyorlar

Bu Barcelona'nın transferlerine baktım da bir şey anlamadım Cucurellayı'yı 1 Temmuz 2019'da Eibara 2 m euroya satıyorlar 15 gün sonra 4 m euro verip geri alıyorlar hemen Getafeye kiralıyorlar aynı şekilde sağ bek Emerson'u brezilyadan 12 m euroya alıyorlar aynı dönem 6 m euroya Real Betis'e satıyorlar
Muhtemelen Emerson'un eski kulübü bu adami Betis'in teklifi düsük diye satmak istemedi. Barcelona araci olup aldi ve Betis'e verdi. Bir nevi gizli borc gibi birsey.

Muhtemelen Emerson'un eski kulübü bu adami Betis'in teklifi düsük diye satmak istemedi. Barcelona araci olup aldi ve Betis'e verdi. Bir nevi gizli borc gibi birsey.
Satin alip kiralik gonderiyorlar biraz tecrube kazansinlar diye, baska bir mana aramaya gerek yok transferlerde (bir nevi co-ownership). Sezon sonu geri donecek Barcelona'ya cunku geri istemisler zaten Betis'ten. (Geri cagirma opsiyon haklari Barcelona'da yani.)

Barcelona dunyanin en serefsiz ikinci kulubudur.

Üst Alt