# Lauro Júnior Batista da Cruz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lauro Júnior Batista da Cruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Lauro Júnior Batista da Cruz

349dohz.jpg

Cevap: # Lauro Júnior Batista da Cruz

Emirhan'ı oynat kumar oyna, bu adamı alıp kumar oynama. Bu nasıl bir amatörlük böyle?

Ya ulan şimdi var ya pis sövecem forumdan ihraç edilecem ya 2.Özhan Canaydın dönemine hoşgeldiniz.Ya Dünyaca ünlü kaleci dediniz olmadı anladık.Muslera dendi olmadı anladık.Victor dendi eyvallah adam iyi olur dedik o da olmayınca illa brezilyadan alma zorunluluğumuz mu var ya Lauro kimdir allah aşkına geçen sezon 10 maç oynamış kalecimi olur.Tüh yazık yani bu söylemler yazık bize denseydi maddi durumumuz zor bu sene transfere çok para harcamayacağız deseler amenna derdik kalkıp sınırsız bütçe 3.4 tane dünya yıldızı kaleci dünya çapında olacak falan filan sonra Lauro çok üzüldüm ve anladımki sözler boş önemli olan eylemler.

Riske girilmeyecek tek bölge Kaledir.

Bence bu yanlış bir hamledir... Konu taffarel dahi olsa bu büyük bir risktir.

Oynadıgı kulübün 2. kalecısı yas 30 malıyetı neredeyse hıc bırsey belescılık mı yapılıyor yoksa Taffi dogru adamı buldumu anlamak cok zor

eger bu kaleci alinirsa drogba gelse bile sevinmem o derece yonetim gozumden dusar bumu vizyion dunyaca tanilmis kaleci simdi suan foruma kac insan var yuzde 99 u tanimiyordur eminim.

bunu alcaklarına Ufuk yada Emirhan a şans verin olmadı ligi tarayın bjk nin Cenk i gibi genç yetenekli gelecek vaat eden bi kaleci bulun ama bu kaleci nedir ya ne anladık Zapatayı yollamanızdan ozaman. Zapata daha kariyerliydi bundan en azından Avrupada oynamıştı

Cevap: Lauro Júnior Batista da Cruz

2 senede 10 mac oyunamis diyorlar ne guvencesiden bahsediyorsun renktas morlaim alt ust oldu bide su resmi gorunca olay cok ciddi :(

2008den beri 7-8 mac oynamis. Takiminin yedek kalecisi.

Musleradan Lauroya...Tamamen yanlis bir transfer.

Zanin sözlesmesi 3 yil uzatildi, bu kaleci haberide üzerine tuz biber oldu...

Victor bagi maaliyetliymis. Coppa Americaydaymis. Ama kaliteli kaleci. Tecrübeli, düzenli olarak oynuyor. Fatih Hoca Lauroyu istemis...

Brezilyada çok iyi potansiyelli genç kaleciler vardı.Onlardan birini alsaydık keşke

En kötüsü Tafi reise bunun yediği her golden sonra küfredilecek olması.Bu riski almamak lazımdı.Neyse hakkımızda hayırlısı.

Bol keseden atıp ego tatminine vardı işler.Ama hiç bir sonuç alınamaması transferlerde gerçekten benim açımdan büyük rahatsızlık.Tamam belki de çok iyi bir kalecidir her ne kadar oynamamış olsa da ama bunca seçeneğe sahipken ne diye kumar oynarsınız ki taraftarın en başarıya aç ve sinirli olduğu bir dönemde.Ben yönetimin Özhan Canaydın gibi olmasından korkuyorum...Umarım başarısızlıklar bu şekilde devam etmez bu yıl...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt