# Lazar Miković - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lazar Miković

Yedek kaleci oldugunu kim soyledi ki lisans cikarmadigin surece takimda barindirirsin. Yedek kalecide yabanci olabilir ek olarak. Ilk 18de tek yabanci kaleci olabilir tek. Eray mali duracagina bu bebe dursun 3.kaleci olarak

İkişer üçer tane de istikbal vaad eden stoper ve bek bulsalar bari...

Hele stoper yetiştirme konusunda bizden aciz ülke yoktur herhalde...

Belliki Muslera gidince bu Lazara kaleyi emanet etmek istiyorlar , ama bizim pinti yönetim uzun vadeli is yapmaz, yani bir kac yil sonra musleranin yerini alir ozaman dek hazirda beklesin diyecek adamlar degil. benim anladigim chelsea musleraya talip iyi bir teklifde 10+ milyon euro derhal satacaklar

Sen ilk postta eren demişsin bende geyik olsun diye bozmadım tekrar eren dedim. ondan sonra sanırım sen bir daha eren demişsin asdsadas :D
Ben de okuyorum,ulan dedim herhalde alt yapida Eren diye de bir kaleci var bozuntuya verip rezil olmayalim bunca yıldır Galatasaray'li olarak. Bildigin zincirleme yanlışlık kazasi olmus

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizimkilerden bir halt olacağı yok. Doğru hareket, beğendim ben bu durumu. Kupa maçlarında oynar. Ligde de zorunluluktan altyapıdan bir Türk kaleci durur kulübede.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Bahsi geçen kaleciyi hiç izlemedim , antreman görüntülerini görmedim.Hakkında herhangi bir yorum okumadım.

Ama yaptığı kurtarışlar , yer tutuşu ve yan toplarda çıkışı gerçekten üst düzey.Gözlerimin pasını sildi diyebilirim.

Üst Alt