Lazio Bin Pişman! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lazio Bin Pişman!

Cevap: Lazio Bin Pişman!

Cana'ya giydirince futboldan anlamamakla, Cana'nın yaptıklarını görmemekle suçlanıyorduk. Futbol katili biriydi işte, çok iyi iteledik. Muslera gibi bir kaleciye sahip olduk ayrıca.

Cana'yı ben de severdim.O adam iyi bir oyuncu.Ama her sistemde oynayabilecek bir oyuncu değil.En azından bazıları gibi yan gelip yatmadı.Değerinin çok altında verilmedi.Ne meraklısınız böylelerine laf atmaya...

Sunderland'de görevini iyi yapan, iyi mücadele eden bir oyuncuydu Cana, ama hiçbir zaman sıradışı bir futbolcu olmadı, o yetenekle olamazdı da..

Sunderland taraftarına gore klup tarihinin en iyi 3 futbocusundan biridir. Diğer takım taraftarlarına gore Premier Lig'in en efektiv 10 futbolcusundan biriydi.

Premier lig forumlarında gidin sorun beyler alacağınız tek cevap "EXCELLENT PLAYER"'dır.

Bu takas gerçekleşmese, şuan kalede Ufuk ya da Aykut, önliberoda da Cana olsa, en iyi ihtimalle ligde dördüncüydük.

Bizde göremedik o excellent player'lığını. Benim aklımda kalan 10 metre uzağındaki arkadaşına vereceği pas için 20 saniye hazırlık yapan bir ortasaha oyuncusu. Tekniği Sabriden bile kötüydü galiba

Karşılığında aldığımız Muslera şuan dünyanın en iyi bir kaç kalecisinden biri.

marsilyaya gidecek ve eskisi gibi futboluna devam edecektir. adam giderken bize muslera yı kazandırdı. burada kazma diyip yorum yazanlar bir b.ktan anlamazlar takmayın. şu kadroda zaten oynayamazdı o da felipe melo gibi kendisinin iki seviye üstü bir adam olduğundan. kimse kötü futbolcu diyemez, bunu diyen cahiller futbol bilgisi sınırlı, eboue ye ilk geldiği gün kazma diyenlerle aynı tipler.

Ayrıca bu gün Cana'ya bu başlıkta laf edenler, Melo ilk geldiğinde neler demişler, hepinizi alıntılarım kalırsınız ip gibi ortada.Kimse öyle ben demiştimcilik yapmasın.

Melo bunun yerini tutmaz diyenler balon diyenler vardı.

Melo sadece Türkiye'de değil Avrupa'da bile üst düzey oyunculardan birisi.

Allahtan kurtulduk Cana'dan falan.

Lorik Cana'ya futbol katili,kazma diyen adamların Melo'nun geleceği gün bu adam Italya'da yılın bidonu seçildi re re re rö rö rö muhabbetlerini bulup çıkarttırmayın bana.

Cana Marsilyaya gitse ne olur.Diarra,Cheyrou,Amalfitano,Lucho Gonzalez'in bulunduğu ortasahada oynayacak sanki.Tribünden izler maçları

Cana reisti. Karakteri falan saglam adamdi , mevcutlarin en kalitelisiydi adi kazma oldu inmedi futbolcuya. Ben severdim.

Konu Marsilya değil, taraftarın iki yüzlülüğü.Bir ay önce Eboue'ye kazma diyenler vardı burada. Samimiyetsiz dolu burası.

Üst Alt