# Leandro Damiao - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Leandro Damiao

Cevap: # Leandro Damiao & Dagaberto Pelentier

Vay be, Dagoberto 28 yaşına gelmiş. Potansiyelinin çok altında kaldı ve iyi de pazarlanamadı.. :)

Bu arada Audi Cup'ın tamamını izledim. Damiano çok çok iyi bir bitirici, Tottenham ile anlaştığı söyleniyordu.

"28 yaşındaki golcü ise Sao Paulo formasıyla 120 maçta 30 gol attı."

Böyle golcümü olur la? :D

Damiao genç oyuncu gelsin böyle transferlerde yapmak lazım illa yıldız olması gerekmiyor..

Yanlız Dagoberto gelmesin falan diyoruz ama Brezilya ligini çok yakın takip ednler gelirse çok iyi olur diyorlar.

Elmander ve Baros varken bir yildiz forvet oyuncu daha alirsak denge bozulabilir.

Tek forvet oynayacagimizi düsünürsek ikisi hep yedek kalacak.

Damiao gelirse hem Baros'u, hem Elmander'i zorlar ve arada yedek kaldiginda sorun cikarmaz.

Bu ikili arasinda büyük patlama yapabilir yani.

Nokta transfer olur.

Keske Taffarel gibi eski bir Fransiz ya da Afrikali oyuncumuz da olsaydi. Getirirdik Afrika'nin genc yeteneklerini.

Elmander ve Baros varken bir yildiz forvet oyuncu daha alirsak denge bozulabilir.

Tek forvet oynayacagimizi düsünürsek ikisi hep yedek kalacak.

Damiao gelirse hem Baros'u, hem Elmander'i zorlar ve arada yedek kaldiginda sorun cikarmaz.

Bu ikili arasinda büyük patlama yapabilir yani.

Nokta transfer olur.

Evet, Baros ve Elmander yerine degil, Stancu'nun yerine bir adam almamiz lazim. Stancu da potansiyel var ama kendine guvensiz gibi sanki.

Bu haberi yapan arkadaş Audi Cup'ı seyrettikten sonra bu ikisini rüyasında görmüş herhalde.

Ben Stancu'nun cok iyi bir forvet olabilecegini dusunuyorum dogrusu.

Adami son 10 dakikalarda oynatirsaniz kendini gosteremez ama onceki sene oynadigi maclarda, son vuruslarda eksigi de olsa, oldukca hareketli ve yipratici bir forvet goruntusundeydi. Cok hizli depar atmasi da cabasi.

Bence Baros, Elmander ve Stancu 34 maci hayli hayli goturur. Yedekleri de Turkler olur. Bizim asil ihtiyacimiz sol bek ve stoper bolgesinde. Yabancilari Muslera, sagda Ujfa, stoperde Jack Nicholson, sol bekte Al Pacino, ortada Melo ve forvette Baros-Elmander-Stancu olan takim tas takimdir.

Ozet: Ali Durust'u Brezilya'ya degil California'ya yollayin.

valla oyuncuları izlemedim nasıl oyuncular olduğu hakkında en ufak fikrim yok bizim.ancak bizim forvetimizde baros gibi bir isim var tek eksikliği çok sakatlanması yani ona alternatif en az onun kadar kaliteli isim arıyosak bu forvet genç biri olabilir dogaberto 28 yaşında gereksiz ama alınabiliyorsa leandro damiao gibi gelecek vaad eden bir forvet gs'a daha hayırlı olur.

Üst Alt