# Leandro Damiao - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Leandro Damiao

Cevap: L. Damiao'nun Menejeri: "Galatasaray'dan Transfer Teklifi Aldık"

Cok klas beyler

[video=youtube;rbm7jVzLY-Y]https://www.youtube.com/watch?v=rbm7jVzLY-Y[/video]

Eger pesinde shaktar falan varsa kesin super oyuncudur..

en az 7-8 milyon euro isterler yatırım diyosanız alırsınız. ama taraftar "yıldız" istiyor.

ama alınırsa sevinirim.

Madrid Küme düşen Lens'ten Raphael Varane'yi aldı. Biz alsak o adamı yönetime sallardık.. Küme düşen takımdan, hem de Lens'den futbolcumu alınır diye. Ama şimdi Real Madrid de ve bir kaç sene sonra bize gelse 'yıldız futbolcu' aldık derdik. :eek:

[video=youtube;flAgrAkHmy8]https://www.youtube.com/watch?v=flAgrAkHmy8[/video]

Bitiriciligi guzel.

Bu adamı ciddi ciddi, şöyle 4-5 maç izlemiş biri izlenimlerini yazabilir mi.

Cok klas beyler

[video=youtube;rbm7jVzLY-Y]https://www.youtube.com/watch?v=rbm7jVzLY-Y[/video]

videolarlarla adam alınamayacağını hakkında yorum yapılamayacağını öğrenemedik mi renkdaş daha en çok bizim dilimiz yandı şu saçma videolardan.

acaba bazen düşünüyorum bu video hayranlığı olan taraftarlarımıızı bırakın taraftarı maç izleme teşebbüsünde dahi bulunmadan videodan karpuz seçercesine futbolcu alan yöneticilerimizi bilen akıllı klüpler bir video çakayımda Türk takımlarına yağlayım diye düşünüyorlarmı diye merak bile ediyorum açıkcası.!

Valla Stancu'dan iyi olduğu kesindir! Yaşıda genç eğer öyle pahalı bir fiyatı yoksa alınsa olur! Diğer pahalı forvetler için vereceğimiz parayı başka mevkilere harcarız.

Adam iyi de Baros - Elmander varken niye büyük paralar verip santrafor alıyoruz, çift santrafor oynasak neyse.. Şu an ki sistem için santrafor transferi lüks olur. Yada taktik değişecek, anlamadım bu işi.

mehmet battalın'da böyle videosu varmı? varsa koy bizde görelim. kumaşına bakıyoruz burada kaç gol atmış ona değil... ki zaten her baba yiğidin harcı değildir oyuncuyu izlemek ve yorum yapmak ;)
videolarlarla adam alınamayacağını hakkında yorum yapılamayacağını öğrenemedik mi renkdaş daha en çok bizim dilimiz yandı şu saçma videolardan.

acaba bazen düşünüyorum bu video hayranlığı olan taraftarlarımıızı bırakın taraftarı maç izleme teşebbüsünde dahi bulunmadan videodan karpuz seçercesine futbolcu alan yöneticilerimizi bilen akıllı klüpler bir video çakayımda Türk takımlarına yağlayım diye düşünüyorlarmı diye merak bile ediyorum açıkcası.!

mehmet battalın'da böyle videosu varmı? varsa koy bizde görelim. kumaşına bakıyoruz burada kaç gol atmış ona değil... ki zaten her baba yiğidin harcı değildir oyuncuyu izlemek ve yorum yapmak ;)

eskye lovrek gelirken videolarını izledim hayran kaldım 1 gol attı oda gs ye :D

mehmet batdalı da videoyla alacaksan yaşama zaten, sen videoyla aldığın adamları bilsen ettiğin zararı net bilsen zaten bu transfere soğuk bakarsın oturru ağlarsın,sşöyle birşeyde var acaba bizim akıllı birkaç yönetici hiç sanmam hiç ihtimal vermem ya gerçekten gidip bakmışsa beğenmişse onu bilemem ama yine de üstüne basa basa söylüyorum böyle genç oyuncu alacaksan 50 defa izleyeceksin 1 kaç yıl izleyip öyle alacaksın!!

Bu adam baros ve elmanderden iyi forvetmi?İyi ise alınsın.

ve sen videodan oyuncu izleyip yorum yapıyorsan sende klasik bir denizanasısın babayiğit değil,Alex Ferguson,José Mourinho videodan oyuncu izleyip yorum yapmıyorsa ve sen bunu yapabiliyorsan baya bir denizanasısın ya da dur renkdaş başka bir su mahsulüsün ne derler sazan!!:p

Üst Alt