Leicester City Takip Başlığı - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leicester City Takip Başlığı

Leicester City, 2016/2017 sezonunda giyeceği iç saha formasını tanıttı.

ChwYlYaUkAABFfM.jpg:large

Leicester City'de oyunculara kırmızı pancar suyu içiriyorlarmış... Sprint performansını ve doğru karar alma becerisini artırıyormuş.

Exeter Üniversitesi'nin araştırmasına göre kırmızı pancar suyu, yüzde 3.5 kadar bir performans artışı sağlıyor... Doğal doping.

Leicester City'de oyunculara kırmızı pancar suyu içiriyorlarmış... Sprint performansını ve doğru karar alma becerisini artırıyormuş.

Exeter Üniversitesi'nin araştırmasına göre kırmızı pancar suyu, yüzde 3.5 kadar bir performans artışı sağlıyor... Doğal doping.
çok faydalı,ben suyunu değil de kendisinii yiyorum.yeşil pancarın çorbası da çok çok faydalı.yılda en az 2 defa tüketilmeli :)

Şimdi tüm Türk vatandaşını ilgilendiren kısmını soralım diğer performansı da artırıyor muymuş? Zira bizim karar alma mekanımız biraz aşağılarda calisir

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

goller harici vasat olmus
k bakma renktas sen yaptiysan vidoyu
2013te watford macindan bugune degin bir vido olmaliydi
sn nigel pearson da gormek isterdik

Yok ben yapmadım.Bir Chelsea li olarak takdir ettim adamları.Belki dediğin şekilde video yapanda olmuştur araştırmak lazım.Bunuda begendim ben ama.Müzik seçimleride hoş olmuş.

Üst Alt