Leo Franco Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leo Franco Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Leo Franco

Kenan bey bu haberi yapana salak dedim cünkü yedek diyor ve o yüzden ayrilmak istiyormus. Böyle birsey yok.

yedek olan Coupet ve ayrilmak isteyende o.

Ayrica haberi yapan demek istiyorki 6'si Sampiyonlar ligi maci, toplam'da 33 maca cikmis BU SEZON.

Sen yanlis anladin yani.

Leo Franco kac sezondur Atletico Madrid formasini giyo? 2004'ten itibaren, O ZAMANDAN BU ZAMANA KADAR 33 MAC OYNAMIS SAMPIYONLAR LIGINDE!

BU sezon'da 6 mac oynamis SL'de? aslinda senin sorunun neki?

Bu haberde yanlislik felan yok, ayrica seninle problemim'de yok.

Franco Şart Koştu!

21.04.2009 09:13:00

Atletico Madrid’in Arjantinli kalecisi Leo Franco, Avrupa Şampiyonlar Ligi’ne katılma vizesi alması halinde Galatasaray’a gidebileceğini açıkladı.

Sarı-kırmızılı kulüple görüştüğünü doğrulayan 32 yaşındaki tecrübeli eldiven, Goal gazetesine yaptığı açıklamada, sezon sonunda kulübüyle sözleşmesinin biteceğine dikkat çekti. Sarı-kırmızılı kulüpten yüksek bir yıllık ücret de talep eden Leo Franco, Şampiyonlar Ligi’ne katılamaması halinde Galatasaray’a kesinlikle gelmeyeceğini vurguladı

Haber Kaynağı:Milliyet

(Asıl Kaynak Goal.com-İspanyolca)

https://www.goal.com/es-la/news/702...aray-mueve-ficha-para-quedarse-con-leo-franco

Franco Şart Koştu!

21.04.2009 09:13:00

Atletico Madrid’in Arjantinli kalecisi Leo Franco, Avrupa Şampiyonlar Ligi’ne katılma vizesi alması halinde Galatasaray’a gidebileceğini açıkladı.

Sarı-kırmızılı kulüple görüştüğünü doğrulayan 32 yaşındaki tecrübeli eldiven, Goal gazetesine yaptığı açıklamada, sezon sonunda kulübüyle sözleşmesinin biteceğine dikkat çekti. Sarı-kırmızılı kulüpten yüksek bir yıllık ücret de talep eden Leo Franco, Şampiyonlar Ligi’ne katılamaması halinde Galatasaray’a kesinlikle gelmeyeceğini vurguladı

Sanki oynadığı her takım şampiyonlar ligine gidiyorduda birde şart koşuyor

Leo Franco 'da De Sanctis rötarı,

Yeni sezonda daha güçlü bir kadro oluşturmak isteyen Galatasarayımız transfer için kolları sıvadı.

Listedeki futbolcularla son 1 aydır temas halinde olan Haldun Üstünel, bugünlerde yoğun bir çalışma yürütüyor. Yeni bombalarını patlatmak için harekete geçen sarı kırmızılı yöneticinin ilk sürprizi ise, RealBetis ve Zaragoza’nın da peşinde koştuğu Atletico Madridli Leo Franco olacak.

Üstünel, başkan Adnan Polat’ın da onay verdiği dünyaca ünlü kalecinin işini büyük ölçüde bitirdi. Sezon sonunda Atletico Madrid Kulübü ile sözleşmesi bitecek olan Leo Franco’nun kulübümüze ’evet’ yanıtını verdiği ve işin atılacak imzalara kaldığı belirtildi.

De Santcis kalmak istiyor

Sarı kırmızılı yönetim buna karşılık, transferi Morgan de Sanctis’in moralinin bozulmaması adına açıklamadığı ortaya çıktı. Yöneticilerin, takımda kalmak isteyen ve ailesiyle birlikte İstanbul’da yaşamak için can atan İtalyan kalecinin son 6 haftadaki performansının düşmemesi için Leo Franco hakkında herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındıkları dile getirildi.

Kaynak: Hürriyet

R. Betis'te G.Saray'a Franco çalımı

Galatasaray'ın renklerine bağlamak için yoğun çaba sarf ettiği Atletico Madrid'in Arjantinli file bekçisi Leo Franco'ya Mehmet Aurelio'nun takımı Real Betis de talip oldu.

22 Nisan 2009 18:40

Kaleci arayışlarını hızlandıran Galatasaray'ın gündemindeki en önemli isim olan Atletico Madrid'in file bekçisi Le Franco'ya bir talip daha çıktı. Milli futbolcu Mehmet Aurelio'nun da formasını giydiği İspanyol ekibi Real Betis'in de tecrübeli kaleciyi renklerine bağlamak için transfer girişimlerine başladığı ifade edildi.

İspanya'da yayın yapan El Mundo Deportivo Gazetesi, konuyla ilgili haberinde Le Franco için hem Galatasaray'ın hem de Real Betis'in yarıştığını okurlarına aktardı. Gazete, Franco'nun tekliflere rağmen Atletico Madrid'de kalmak için sezon sonuna kadar görüşmelerini sürdürmeye kararlı olduğunu ifade ederken, Real Betis'in ise Le Franco'yu şu anki kalecisi Ricardo'ya iyi bir alternatif ve iyi bir yedek olarak transfer etmek istediğini iddia etti.

Bu arada, ünlü haber portalı goal.com'da yer alan bir haberde ise, Galatasaray'ın Real Valladolid'in kalecisi Sergio Asenjo için de girişimlerde bulunduğu ancak Sarı-kırmızlıların önceliğinin sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Leo Franco olduğu savunuldu.

İHA

Galatasaray'ın renklerine bağlamak için yoğun çaba sarf ettiği Atletico Madrid'in Arjantinli file bekçisi Leo Franco'ya Mehmet Aurelio'nun takımı Real Betis de talip oldu.

22 Nisan 2009 18:40

Kaleci arayışlarını hızlandıran Galatasaray'ın gündemindeki en önemli isim olan Atletico Madrid'in file bekçisi Le Franco'ya bir talip daha çıktı. Milli futbolcu Mehmet Aurelio'nun da formasını giydiği İspanyol ekibi Real Betis'in de tecrübeli kaleciyi renklerine bağlamak için transfer girişimlerine başladığı ifade edildi.

İspanya'da yayın yapan El Mundo Deportivo Gazetesi, konuyla ilgili haberinde Le Franco için hem Galatasaray'ın hem de Real Betis'in yarıştığını okurlarına aktardı. Gazete, Franco'nun tekliflere rağmen Atletico Madrid'de kalmak için sezon sonuna kadar görüşmelerini sürdürmeye kararlı olduğunu ifade ederken, Real Betis'in ise Le Franco'yu şu anki kalecisi Ricardo'ya iyi bir alternatif ve iyi bir yedek olarak transfer etmek istediğini iddia etti.

Bu arada, ünlü haber portalı goal.com'da yer alan bir haberde ise, Galatasaray'ın Real Valladolid'in kalecisi Sergio Asenjo için de girişimlerde bulunduğu ancak Sarı-kırmızlıların önceliğinin sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Leo Franco olduğu savunuldu.

İHA

Betis'in ligde kalma durumu bile belli değil.İki takım arasında tercih yapması gerekirse bana kalırsa bize gelecektir..

De Sancis in kariyeri tecrübesi çok daha üstün bu adamdan.

Sanchis den ne fazlası var merak ediyorum...

Bence galatasarayin yeni kalecisi Olivier Sorin olacak Auxerre de oynuyo tabi baska buyuk bi takim istemez ise,benim cok begendim bir kaleci nancy auxerre e satmisti butun taraftarlar karsi ciktiydi simdi auxerre de super maclar cikariyo

Fransiz Rmc radyosunda dinledim galatasaray izleyici yollamis diye

"Le gardien de l’AJ Auxerre, Olivier Sorin, sous contrat jusqu’en 2011, ne laisse pas indifférent Galatasaray. Selon nos informations, le gardien auxerrois a été supervisé récemment. Il serait l’une des pistes suivies de près par les dirigeants stambouliotes. Même si aucune initiative concrète n’a encore été amorcée pour le moment."

Aziz Üstel az önce kanal 24te Leo Francoyu aldıgımız dün kanıtlandı dedi. Aldıysak hiç sevinmedim resmen bi kova adam...

Kanitlandi mi? ne kanitlandi ki?

Su 24'e bini sinir etmeye basladi, bukadar iddiali konusuyorlar ama hic bir tane haberleri gerceklesmiyo. Aziz Ustel denen herif'de susun bikere.

Tam olarak ne dedi :confused:

Valla ben bu francoyu pek beğenmiyorum.Bu ismi hatırlamak isteyenlere güzel bir örnek vereyim hemen; 2000 uefa maçlarında ispanyol malorca takımının kalecisi idi,hani o meşur aşırtmalı golleri yiyen "süper kaleci"..

32 yaşında olan ve performans olarak bizi taşıma konusunda eksik bu kaleciyi almak bence çok büyük hata olur.Zaten yedekliğe düşmüş bir kalecinin son adresi biz olmamalıyız.Ciddi anlamda görüşüldüğü konuşuluyor.Bence yanlış bir transfer olur...

Bu Mallorca dayken galatasaray buna kolayca 4 Taane atmisti üstelik hep üstünden asirma Golleri yiyor....DeSanctisi Kaptirmak enayilik olur baska bisey demem...

Aziz Üstel futbol şubesine falan mı alındı biz farketmeden? Hergün birini aldırıyor maşallah.

Bu kalecinin gelmesini istemiyorum daha iyileri alınabilir yoksa Sanctis alınsın daha iyi. Hiç deyilse uyum sorunu yaşamaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt