Levent Nazifoğlu: "Bundan sonra daha sert davranacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Bundan sonra daha sert davranacağız"

leventnazifoglu_3.jpg

Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, GSTV Genel Yayın Yönetmeni Can Erbesler'in sunduğu Futbol Analiz programına telefonla bağlandı. Nazifoğlu, Ergün Penbe ve İlyas Kahraman'ın konuk olarak katıldığı programda gündemi değerlendirdi.

Nazifoğlu'nun sözleri şöyle:

"Medyada Galatasaray temsilcileri az derecede var. Ulusal kanalların çoğunda Galatasaraylı yorumcu yok. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Bunları spor müdürleri ile konuştuğumda 'Çok haklısınız' diyorlar ama bir şey değişmiyor. Tıpkı hakemlerde olduğu gibi."

"Ben artık hakem hatalarının kasıtlı olduğuna inanmaya başladım. Bunlar hata olmaktan çıktı. Pozisyonlar çok net. Herkesin rahat görebileceği, takdir edebileceği pozisyonlar. Bundan sonra daha sert davranacağız, bunu söyleyebilirim. Ortamı germemek için hafiften dokundurarak bugünlere geldik ancak hiçbir şey değişmiyor. Bu kadar mı denk gelir? Hep bizim aleyhimize, rakiplerimizin lehine. Artık burada hatadan çok başka şeyler olduğunu da düşünüyorum. MHK'nın toplanıp hocalarıyla konuşması lazım..."

"3 maç kaybedince taraftarımızın da bizlerin de morali bozuldu. Takımda gruplaşmanın olduğuna yönelik haberler çıktı. Sizleri temin ediyorum ki bunların hepsi yalan haberler. Hatta stüdyodaki eski oyuncularımız da onaylayacaktır. 3 mağlubiyet sonrası samimi arkadaşlar birbiriyle dertleşmeye başlar, diğerlerine nazaran daha fazla vakit geçirirler. Gruplaşma dediğin, selam vermemekle, pas vermemekle olur. Böyle bir şey yok. Oyuncularımızın moralleri bozuldu, kabuklarına çekildiler. Bizim görevimiz onları Bursa maçına hazırlamaktı. Bu da teknik ekiple birlikte başarılı bir çalışmanın sonrasında oldu. Bursa maçını kazanarak yolumuza devam ettik."
"Önümüzde bir derbi maç var. Rakiplerimizden biri veya ikisi puan kaybedecek. Bizim kalan 4 hafta 12 puan almamız lazım. Ben inanıyorum. Teknik heyetimiz ve oyuncularımız da inanıyor."

galatasaray.org

Levent Nazifoğlu: "Bundan sonra daha sert davranacağız"

Moderatör tarafında düzenlendi:
Nabza göre veriyor şerbeti hakkını yememek lazım.
Taraftar biraz atar gider yaptı hakemlerle alakalı bir acıklama sunmus. Bunları maç sonu sıcağı sıcağına yapsan daha ses getirir veya basın toplantısıyla.

Geçecek bu işleri. Masaya yumruğunu vuracaksın. Öyle gaz almak için 2 lafla olmaz. Ya resmi siteden daha sert bir açıklama,ya da basın toplantısı.

Bunlar işe yaramazsa bu sefer saha içinde tüm dünyanın ilgisini çekecek bir tepki yapılmalı.

cıkacaksın mac sonu roportajında soyleceksın bunları..tum medya tum hakemler duyacak hatta riekerink bile mac sonu roportajında soyleyecek..bu kadar aleni biseyi rahat rahat yapamazlar.pamuk ıplıgıne baglıyız en ufak puan kaybında hem oyuncular hem taraftar havlu atar.

dursun ve senin gibi sünepeleri görsem bende G.Saray'ı takmam.başkan,asbaşkan olacak adamların bir ağırlığı olmalı.dursun aynı soytarıya benziyor ve zayıf bir karakter.spor müdürleri tarafından iplenmemesi gayet normal.

Çıkın adam akıllı konuşun arkadaş.Öyle yarım ağızla konuşunca kimse sallamıyor.Fener'e olsa bu hatalar aziz ile mahmut basin toplantısı yapıp barkovizyon gösterisiyle ortalığı ayağa kaldırmıştı.Çok pasif kalıyoruz çok.

Adama buraya konuş konuş diye diye konuşturduk sonunda. Demek ki isteyince oluyormuş.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Özhan Canaydın bile sessiz sakindi ama Ali Aydın'a düdüğü astırmıştı bu kadar net iki hata olduğu maçta en sert şekilde tepki verilmesi lazımdı. Görmemesi imkansız kasıtlı vermedi böyle hakemin bir daha maç yönetmemesi gerekir diyerek

simdi bugunku hakemler cok kotu ama ali aydinla kalkip cuneyt filan karsilastirilmaz , ali aydin kim ya ? hakemsizlikten zorlama ittirilen bir adamdi , 4 kirmizi kart verdigi mac skandaldi ,tahrikleri goremedi , 2 sariyla halledecegi seyleri kirmizi kirmizi yapti , bilesik hareketlere tek ceza verilir denir , 3 saniyede ust uste sari kart cikardi

duduk astigi macta alakasiz bir penalti verdi , attigimiz gol ofsaytti ,onu gormedi ,maci cigirindan cikardi

kartimdaki yazilar silinmis diye bitmis maci tekrar oynatti ... yani ali aydin , muhittin bosat gibiler allah saklasin yani ... bugun de var oyle bir kac tane , allahtan piyasadan cektiler , abdullah yilmaz gibi mesela

fakat ozguc turkalp hala 3-5 yolunu bulsun diye mac veriliyor , akil almaz bir sey , adamin anelkanin pozisyonunda hakemligi bitti ,korkup kucuk takimlarin kupa maclarina hala veriyorlar ,verme sart mi , daha yeni eto nun elle oynamasini 3 hakem goremedi , baslarinda bu ozguc yok muydu

Seni sevmem ama Allahı var iyi konuşmuşsun şöyle yapın şu açıklamaları gerekirse bağırın çağırın sahipsiz mi la koca klüp yapın atarınızı hakem odası basmaya kadar yolu var

alayınız çöpsünüz hakem bıçak çıkarıp sallasa sahada bizim takıma yine de bu futbolla birşey diyecek yüz yok önce futbolun gerekenlerini yapın

Üst Alt