GSC Portal - Levent Nazifoğlu İstifa Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Levent Nazifoğlu İstifa Etti!

gitisn adi serefsiz hirsiz köpek. Ulan bir faydalari olmadigi gibi birde külübü soydular. Daha kac tane yönetici istifa etmezi gerek secime gidilmesi icin bilen varmi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne güzel 6 ayda kulübü 50 küsür milyon maaş+bonservis yüküne sokan adam kimseye hesap vermeden çekip gidebiliyor.

Takimin irzina gec sonra da hic bisey olmamis gibi istifa et. Daragacinda sallandiracaksin bunlari. Dayak yiye yiye Kongre karari alacaksin serefsiz Dursun.

dursun gitmesin diye bunu yolladılar.sucukcular artık bağırmaz yönetim istifa diye.bu gitse ne değişir ki dursun herifi durduktan sonra.

21.07.2016 -Nazifoğlu'nun konuşmasından öne çıkan sözler şöyle: "RIEKERINK'E KEFİLİM" Türk futbolu için en önemli eksiklerden biri taktik çalışmalar .

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Gündem Özel programında GSTV Genel Yayın ... “SERDAR AZİZ'E*KEFİLİM”

(Galatasaray.org)

Son düzenleme:
Levent Nazioğlu: "Ben çok yoruldum, her gün yalan var. Ben bu maskeyi takmayacağım, kendim istifa ettim" [A Spor özel röportaj]
Levent Nazifoğlu: "Bu istifalardan ders alsınlar. Şahsi egoları değil Galatasaray'ı ön planda tutsunlar"
Levent Nazifoğlu: "Igor'a sezon başında şans verilmeli. Kendi takımıyla görmeliyiz"

Ne kadar şerefsiz karaktersiz olsa da diğerlerine göre biraz daha şerefliymiş karekterliymiş en azından istifa etti de kurtulduk itten.

4.5 milyon euroyu geri vermeden floryadan cikamazsin paramizi ver lan

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt