Levent Nazifoğlu: "Karşı çıktığım transferler oldu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Karşı çıktığım transferler oldu"

Tam bir yalancı.

Serdar' in kefilimi benim, ben aldırdım demişti.
Istifa ettikten sonra ise ben aldırmadım alakam yok diyor.

Şimdi ise transferler de kimse para yemedi ben kefilim diyor.

Buna nasıl inanalim?

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

C7TTzTeWkAAXbo7.jpg

Adi bir yalanci ve zerre kadar durusu olmayan bir insansin. Utanmadan acik acik yalan söylüyorsun.

Siyah beyaz kagit üstünde yaziyor iste, bunlar GSTV'de katildigin bir programda söylediklerin. Kaynak GALATASARAAY WEB SITESI ( http://www.galatasaray.org/haber/futbol/levent-nazifoglu-dan-aciklamalar/33028 )

"Serdar Aziz ile ilgili birçok eleştiri geliyor. Serdar Aziz tamamen benim anlaşma yaptığım ve fiyatlarını konuştuğum bir transferdir. Son Mehmet Özbek, Dursun Özbek ve Alp Yalman'ın olur verdiği bir transferdir. Önümüzdeki 5 yılın belkemiği olacaktır. Çok önemli bir oyuncu. Geç döndüğü için oynamıyor. Bir kabahat varsa benimdir. Şu anda sakatlığı tamamen geçti. Hakan ve Chedjou oynuyor. Sırasını bekleyecek."

1 tane aldıgın oyuncudan hayır gelmedi ulan şerefsiz sığır.Bide kimsenin transferlerde para yemediğine ben kefilim demiş.Sen yedin zaten o paraları hırsız manda.

Karşı çıkılan transfer Moussa Dembele onay verilenler Emrah Başsan,Serdar Aziz,Cavanda,Eren,Tolga,Jong.................. Bu ne ya?

Üst Alt