Lig TV'den Ömer Güvenç de Bu İşin İçinde! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV'den Ömer Güvenç de Bu İşin İçinde!

Cevap: Lig TV'den Ömer Güvenç de Bu İşin İçinde

ben pınar argun denen karıdanda şüpheleniyorum bence lig tv hiç florya ya falan girmesin bu medyaya bu kadar yüzü adnan polat verdi ttarena açılmadan önce hergün basın kuruluşu çağırıyodu stadı tanıtmak için ulan sanane gelen gelir sen niye çağırıyon gidiyon yanlarını ne biçim başkansın aklıma geldikte sinirleniyorum adnan polat derhal ihraç edilmeli

Girmiyorlar zaten. Sadece belli dönemde belli sürelerde ve belli yerlerde. FT Kuralları Turned Back :)

sansar zaten fenerlinin önde gideni. yap de yapayım diyormuş birde soysuz.

Bir filim vardı ŞENER ŞEN in NAMUSLU diye , o filimin sonunda şu laf gerçekten tarihe geçmişti ,bu lafda bu REZALETE denk düşüyor..

NAMUSLU BİLİRDİK MEGERSE ,NAMUSUZ ÇIKTI NAMUSUZ ALÇAK....

İş yönetimde ama işin garibide GSTV in idareside DİJİTÜRKTE ,GS yönetimi acilen DİJİTÜRKTEN o idareyi almalı ,yabancı bir Firmaya vermeli buradakilerin hepsi , şeyin uşakları oldugundan sakıncalı..

her zaman lig tv'nin tarafsiz olduguna inandirmaya calismistim kendimi.

allah hepinizin belasini versin. hepiniz ayni moksunuz.

Ligtv`den bir aciklama falan yok sanirim hala bu konu ile ilgili?

Bu aziz herkesi korkutmuş abi, adamlara sövücem de bi yerde gözlerini korkutmuş, adam mafya... Hepsinin yerine azize söviyim ben yine en iyisi..

bahri ve sinan efendi nasil tvye cikacak.ama bunlar yüzsüz cikarlar ridvanda cikti

Adama kızıyorum bende zaten sevmem şerefsiz pelteği. İki kelimeyi bir araya getiremiyor ve bu yüzden genç renkdaşlarıma tavsiyem "Bu Ülkede Medya-TV-Sinema vs okumayın ! Okuyacaksınız yurt dışında yapın bu Sansar ve diğer mahlukatlardan çok var çok "

Ek olarak burayı herkes okusun lütfen !

Arkadaşlar, FT'nin Florya'ya geldiğinde söylediği :"Florya yol geçen hanı olmuş" lafı bunlara işaret işte. Bu lavuklara kızacağımıza Yönetimimizdeki basiretsizlere kızalım önce. Çuvaldızı kendimizede batıralım. Nasıl bu kadar bilgi ve ayrıntı sahibi olabiliyorlar. Ahh Polat ahh Sezgin yatcak yeriniz yok ! Derhal iptal etsinler bu basiretsiz eziklerin tüm bağları koparılsın.[/QUOTE

Futbol sektöründe yaşananlar bu ülkede bir yerlere gelmek için nitelikli olmak gerekmediğini bir kez daha kanıtladı.Birilerinin adamı olmak yeterli.

Beyler bayanlar merdivenden kayanlar modlar adminler abilerim ablalarım gözüm canım la belli bir periyot için belli başlı küfür,argo ve hakaret kelimeleri serbest olsun. Bu ne abi nasıl bir iş bu? Geçen sene yırtındım anlatamadım ama Allah savcıdan razı olsun ortaya çıktı. Fakat bu kadarını ben bile beklemiyordum, adamlar küfürbaz, ahlaksız, şerefsiz midesiz vs bu ne abi bu ne yaa isyaaaaaaaaaan ediyorum!

Arena'ya geliyor mu bu akşam? Geliyorsa, renkdaşlar bunu bir araya alsınlar.

Ulan sen kimsin lan şerefsizin fırlattığı tipe bak yer cücesi böyle pislik oğlu şerefsizlerin ne işi varki Galatasaray antrenmanında bu herif hala ligtv'de ise o ligtv'nin.......

ayrıca ligtv'ye yönetimden bir tepki şart.

o değilde bu ne abi ya :D

Ö.G.: Şimdi gazetecileri çıkarttıktan sonra yaptığı şey antremanda oynattığı 11′i söylüyorum sana, Zabata

A.Y.: Gazetecileri çıkardıktan sonra Zabata

Zabata ne lan :D

Ulen Ömer gÜVENÇ

kadayıfına döndün yaşın kaç yaptığın şerefsizliğe bak

sokmayın bu pezo yu içeri

Yahu bizim yönetim bu şerefsizlikleri takip etmiyor mu?

Niçin hiçbir yaptırımımız yok daha ne yapılması lazım sert bir tepki vermek için?

Lütfen şu haberi yönetime yollayın artık içim bunaldı bu ne biçim bir tepkisizlik.

Şu telefon kayıtlarını siteye koyup niçin bu terbiyesizleri susturmuyorlar.

Bu haberler yalnızca bizim forum sayfalarında görünüyorsa yine şikecilerin yanına kar kalacak, yuh artuk yeter be kardeşim sinir hastası olduk böyle haksızlık böyle emek hırsızlığı olur mu?

Bu gün bjk maçından önce yorum yapıyodu hala abi bunları ligtv'ye mail olarak felan yollayamaz mıyız yada yönetime ?

Üst Alt