Lig TV'nin Çizdiği Ofsayt Çizgisi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV'nin Çizdiği Ofsayt Çizgisi

Cevap: Lig TV'nin Çizdiği Ofsayt Çizgisi

------

Ben çizgiyi geçtim; teknolojinin tüm nimetlerinden faydalandığını düşünüyorum.

Mesela gelişmiş programlar yardımıyla en çok 1-2 dk içinde örneğin; ofsayta olmayan bir oyuncuyu ofsaythizasının arkasına taşımak mümkün olabilir.

Belki saçma gelebilir. Ama ben bu düşünceye FBahçe-GSaray maçında ofsayt olduğunu düşündüğüm bir pozisyon sonrası , pozisyonun ofsayt olmadığının Lick Tv tarafından yaklaşık 1 dk sonra gösterilmesi gösterilmesi sonrası kapıldım. ayrıca o pozisyon tekrarına kadar herhangi bir önemli durum olmamasına rağmen 1 dk sonra tekrar edilmesi içime kurt düşürdü...

------

Ben çizgiyi geçtim; teknolojinin tüm nimetlerinden faydalandığını düşünüyorum.

Mesela gelişmiş programlar yardımıyla en çok 1-2 dk içinde örneğin; ofsayta olmayan bir oyuncuyu ofsaythizasının arkasına taşımak mümkün olabilir.

Belki saçma gelebilir. Ama ben bu düşünceye FBahçe-GSaray maçında ofsayt olduğunu düşündüğüm bir pozisyon sonrası , pozisyonun ofsayt olmadığının Lick Tv tarafından yaklaşık 1 dk sonra gösterilmesi gösterilmesi sonrası kapıldım. ayrıca o pozisyon tekrarına kadar herhangi bir önemli durum olmamasına rağmen 1 dk sonra tekrar edilmesi içime kurt düşürdü...

Kurt düşmesine gerek yok abi zaten yapıyorlar bunu senelerdir. Hatta Erman Toroğlu kendi ağzıyla söyle Lig Tv'de çalıştığı dönemde bu tür şeylerin döndüğünü. Şerefsiz Digitürk Türk futbolunun en büyük lekesidir bence. Türk futbolunun bir numaralı mafyası bu adamlar. Her şey onların elinde dönüyor.Ve malesef bu pisliklerden kurtulmanın da bir yolu yok.

Beyler abartmayın oldu olucak photoshopla adam eklesinler isterseniz. Garip garip komplo teorileri kurmayın allah aşkına yakışmıyo.

Lig tv nin en alt muhabirinden en üst yöneticisine kadar,programlarında yorumculuk yapanlarda dahil hepsi katıksız Galatasaray Spor Kulübü düşmanıdır

------

Sende oldu olacak Lick Tv yi Galatasaray'ın en büyük dostu ve destekçisi ilan etseydin...

Garip gelebilir sana ama sen bunların olmadığını ispatladığında bizimde içimiz rahat edecektir merak etme...

Beyler abartmayın oldu olucak photoshopla adam eklesinler isterseniz. Garip garip komplo teorileri kurmayın allah aşkına yakışmıyo.

Türk Telekom'un gireceği söylentileri vardı ihaleye, tivibu ile. şu lick tvden kurtarsalar futbolu

------

Sende oldu olacak Lick Tv yi Galatasaray'ın en büyük dostu ve destekçisi ilan etseydin...

Garip gelebilir sana ama sen bunların olmadığını ispatladığında bizimde içimiz rahat edecektir merak etme...

Ne alaka şimdi komplo teorisi üreten ben miyim? Ligtv Galatasaray'ın dostudur gibi bişey mi dedim veya? Play offlar iyice kafayı yedirtmiş herkese.

Abartının nerede olduğunu anlamadım. Türk futbolu bu adamların elinde değil mi? Elinde. Spikerleri yüzünden her maç saç baş yolmuyor muyuz? Ne kadar yalan yanlış anlattıklarını göremiyor muyuz? Bir de kendi yorumlarını katınca iyice zıvanadan çıkıyorlar.

Fikstürü bu adamlar ayarlasın, sırf bu adamlar istedi diye play off gibi saçma salak bir sistem gelsin, yok paramı çıkaramıyorum bilmem ne yapamıyorum diye şike yapanlar ligimizde hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam etsin, çalışanları yavşaklık yapıp kadromuzu oraya buraya sızdırsın ve daha niceleri. Ben niye abartayım ki... Kim ne derse desin Türk futbolu bu yavşakların elindedir. Bu adamlar Türk futbolunu baltaladıkça baltalıyorlar. Haklı haksız, yanlı yansız, doğru yanlış diye birşey yok adamların gözünde. Biz nasıl cebizimi doldururuzun peşine düşmüşler. Yanlı buluyorum, yanlış buluyorum, haksız buluyorum ben adamları. Kim ne derse desin...

Abartının nerede olduğunu anlamadım. Türk futbolu bu adamların elinde değil mi? Elinde. Spikerleri yüzünden her maç saç baş yolmuyor muyuz? Ne kadar yalan yanlış anlattıklarını göremiyor muyuz? Bir de kendi yorumlarını katınca iyice zıvanadan çıkıyorlar.

Fikstürü bu adamlar ayarlasın, sırf bu adamlar istedi diye play off gibi saçma salak bir sistem gelsin, yok paramı çıkaramıyorum bilmem ne yapamıyorum diye şike yapanlar ligimizde hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam etsin, çalışanları yavşaklık yapıp kadromuzu oraya buraya sızdırsın ve daha niceleri. Ben niye abartayım ki... Kim ne derse desin Türk futbolu bu yavşakların elindedir. Bu adamlar Türk futbolunu baltaladıkça baltalıyorlar. Haklı haksız, yanlı yansız, doğru yanlış diye birşey yok adamların güzünde. Biz nasıl cebizimi doldururuzun peşine düşmüşler. Yanlı buluyorum, yanlış buluyorum, haksız buluyorum ben adamları. Kim ne derse desin...

Hepsine okey de photoshop la adam taşımak falan filan gülünç oluyo bu konuyu uzatmanın manası yok. İstedikleri kadar sevsinler veya sevmesinler, mümkün olabilecek birşey değil bizim konuştuğumuz.

-------

İyide photoshop ile adam taşıyorlar diyen sensin...

Ben gelişmiş programlarla dedim...

Bilmem anlatabildimmi...

Photoshop ile adam taşımak elbette gülünç geldi banada...

Ama bugünki teknolojide video içinde çeşitli editleri uygulamak inan hiçte sandığın kadar zor değil...

Ayrıca bunu çok çok detaylı yapmalarına bile gerek yok; ekranda kaldığı birkaç sn içinde izleyiciye istedikleri mesajı versinler yeter...

Yoksa kalkıpta o tekrardan 1.5 saatlik oscarlık bir film çıkaracak halleri yok zaten...

Hepsine okey de photoshop la adam taşımak falan filan gülünç oluyo bu konuyu uzatmanın manası yok. İstedikleri kadar sevsinler veya sevmesinler, mümkün olabilecek birşey değil bizim konuştuğumuz.

-------

Bilmem anlatabildimmi...

Ama bugünki teknolojide video içinde çeşitli editleri uygulamak inan hiçte sandığın kadar zor değil...

Ayrıca bunu çok çok detaylı yapmalarına bile gerek yok; ekranda kaldığı birkaç sn içinde izleyiciye istedikleri mesajı versinler yeter...

Yoksa kalkıpta o tekrardan 1.5 saatlik oscarlık bir film çıkaracak halleri yok zaten...

ben drogbanın videosunda sağlık ekibinin çantasını alıp başka yere taşımıştım. program ismini merak eden varsa sony vegas pro

---

Recep düşün artık, sen bile bunu yapıyorsan Lick Tvnin 3-5 bin dolarla çalıştırdığı bir grafiker veya bu işin ustası neler yapmaz. Hele elinde gelişmiş bir video edit programı varsa...

( sen bile derken bu işi pro anlamda yapmıyorsun demek istedim)

ben drogbanın videosunda sağlık ekibinin çantasını alıp başka yere taşımıştım. program ismini merak eden varsa sony vegas pro

-------

Bilmem anlatabildimmi...

Gülünç olmasının sebebi photoshop kullanılacağı için değil. Böyle birşeye kalkışmanın sonucu çok ağır ve sonuçları kestirilemez olacağından böyle bir numara yapmaya cesaret edemezler. Alt tarafı bir ofsayt pozisyonu için böyle bir risk alamazlar. Kaldı ki bunu yapmaları halinde çok çok rahatlıkla anlaşılacaktır. (maç görüntüsüne ve ofsayt görüntüsüne beraber bakarak aradaki farklılık çok kolay görülür).

Ligtv bizi sevmiyor olabilir, biz de ligtv yi sevmiyor olabiliriz fakat bu durum onları olmayacak şeylerle suçlamamızı gerektirmez.

---

Recep düşün artık, sen bile bunu yapıyorsan Lick Tvnin 3-5 bin dolarla çalıştırdığı bir grafiker veya bu işin ustası neler yapmaz. Hele elinde gelişmiş bir video edit programı varsa...

( sen bile derken bu işi pro anlamda yapmıyorsun demek istedim)

anladım anladım. ben zaten denemek için yapmıştım. 3-4 saniye taşıyabildim amatörce oldu. zaten amacım bişeyi taşımak değildi. programın özelliği varmış onu denemek için yaptım yani o da oldu biraz :D

15 cmlik ofsaytin bu kadar tartisildigi baska bir ulke var midir aceba

Ayrıca hiçbir üst düzey yönetici böyle basit işlerle uğraşmaz. Yani Şansal kalkıp da arkadaşlar Melo yu 30 santim ileri taşıyın demez.

Maçın yönetmeni kimse o kişi de maç anında hemen 1-2 dakka içinde karar verip böyle bir sorumluluğun altına giremez. Olmaz da olmaz yani 1000 tane şey sayarım daha.

----

Neyse amacım tartışma ortamı yaratmak değil...

Ama Lick Tv de bu yönetmen olduğu sürece ben onlardan herşeyi beklerim...

İster illuminati deyin ister komplo teorisi...

Hatta sitemizde konusu açılmıştı:

Lig TV’nin Yönetmeninden Takımımıza Ağır Küfürler

SoundCloud Mobile

Gülünç olmasının sebebi photoshop kullanılacağı için değil. Böyle birşeye kalkışmanın sonucu çok ağır ve sonuçları kestirilemez olacağından böyle bir numara yapmaya cesaret edemezler. Alt tarafı bir ofsayt pozisyonu için böyle bir risk alamazlar. Kaldı ki bunu yapmaları halinde çok çok rahatlıkla anlaşılacaktır. (maç görüntüsüne ve ofsayt görüntüsüne beraber bakarak aradaki farklılık çok kolay görülür).

Ligtv bizi sevmiyor olabilir, biz de ligtv yi sevmiyor olabiliriz fakat bu durum onları olmayacak şeylerle suçlamamızı gerektirmez.

Kendi kendilerini yesinler ancak böyle. Biz yine haksızlıklara karşı ihtiyatlı olalım tabi ama fazla da kaptırmayalım yani :)

iyi geceler

bu konuyu görünce ve üstüne sizin yazılırınızı okuyunca yazmak istedim gol olduktan hemen sonra göstedikleri çizgi çekilmiş görüntü ile sanırım yarım dakika sonra çizgi çekilmiş görüntü birbirinden alakasız idi ilk görüntüde melonun kolu mm ölçüde ilerde sadece ikinci verdikleri görüntüde yarım vücut ilerde beraber izlediğim beşiktaşlı arkadaşım bile teyyit etti zira ben senelerdir başka açılardan izliyorum bizim maçları verdikleri ve vermedikleri tekrarlar vs bütün maçı şüphecilikle takip ediyorum bu yüzden rakiple beraber yayıncı kuruluş ve şu an ismini yazmadığım bir çok kuruluş ile mücadele ettiğimizi iyi biliyorum siz bunun adına paranoya diyebilirsiniz ama biz ne izlediğimizi ne yapmak istediklerini iyi biliyoruz

haftalardır bizim lehimize çalması gerekipte çalınmayan düdüklerin olduğu pozisyonlar özetlerde dahi geçmiyor bunu sadece maç izlerken biz görebiliyoruz bu örnekler o kadar çok çoğaltılabilinirki

disiplin talimatlarında görüntü ile ceza verilirken o görüntünün canlı yayın esnasında olması gerekiyor diğer kameraların çektikleri kabul görmüyor eziklerin gerek bizimle gerek başka maçlarda ortalığın karıştığı pozisyonlarda hakem gibi kameralarda bi anda farklı açıları görmeye başlıyor aklıma gelen bi örnek engin baytarın kafa atıp kırmızı gördüğü sivas maçı idi sanırım kafa atmadan önce bileğine kırarcasına bastı kaleci ama biz görüntüleri bel üstü hizadan izleyebildik o kadar çok örnek varki lütfen bari siz demeyin bunu

Üst Alt