Lig TV'ye Protesto! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV'ye Protesto!

Cevap: Lig TV 'ye Protesto !

Ultraslan bu yönde bi açıklama yapmazsa çıkıp boş yere yürümesin, bu konu çok önemli

Tamam herkes iptal etsin ama link zart zurt isteyincede banlamaylım :D

Tecrübeli üyesin, durumun böyle olmadıgını bilmen lazım.

Lig tv ye tepki duyuyoruz diye usulsuzlugun icine biz giremeyiz, dolayisiyla acik forumda link istemeniz her olasılıkta yasak. Bu konuda taviz veremeyiz. (O zaman onlar değil biz uckagitci olmuş oluruz.)

Kendi yöntemlerinizi geliştireceğinize şüphem yok.

Tecrübeli üyesin, durumun böyle olmadıgını bilmen lazım.

Lig tv ye tepki duyuyoruz diye usulsuzlugun icine biz giremeyiz, dolayisiyla acik forumda link istemeniz her olasılıkta yasak. Bu konuda taviz veremeyiz. (O zaman onlar değil biz uckagitci olmuş oluruz.)

Kendi yöntemlerinizi geliştireceğinizde şüphem yok.

Yöntemler konusunda da yardımcı oluruz, demeyi unutmuşsunuz... Yardımcı oluruz yawww... :)

Bu ülkede en nefret ettiğim kurumdur ligtv.

Bu paragözlere en büyük darbeyi biz vuralım.

Kendim kullanmıyorum, hiçbir Galatasaraylı da kullanmaya devam falan etmesin.

#LigTViptal

images

Kesinlikle iptal bi kaç gün sonra decoderi almaya gelirler eğer fotograf çekebilirsem foruma ekleyeceğim... :mad: GALATASARAY 'la oyun oynanmayacağını herkes öğrenecek . :mad:

Sezon başında bende tepki alanlar arasındaydım, zaten haftada 2 saatlik heyecanımız-hobimiz var ona da göz yumamazdım. Ama Türk futbolunun bu hallere gelmesinden anlıyorum ki heyecanlanmaya bile değmezmiş. Umrumda değil artık şampiyonluk. 7 yıldır abonesi olduğum Lig Tv'yi sezon sonu(10-15 gün sonra) maalesef iptal ettireceğim. Maalesef diyorum çünkü başka hiçbir hobim yok. Zor olacak benim icin ama böyle olması gerekiyor. İptal ettirmeyeceğim diyen varsa bir kere daha düşünsün, sen iptal ettirmezsen kimse ettirmez. Eğer gerçek Galatasaraylıysan, o renkler kanında varsa iptal ettirmelisin. Biz Digitürk'ün kölesi değiliz, onlar bizim kölemiz. Biz yoksak onlar da yok, bunu düşünemiyorlar. 2 sene sonra zaten kombine alacağım İzmir'de olmama rağmen. Her maça gidemesem de gidebildiğim maçlara gideceğim. O parayı Digiturk'e yedirmem. İptal ettirmem demeyin, sezon başında iptal ettirmediğime pişmanım şuan, 105. maddeyle (bu ülkede şike serbest) Türk futbolu bitmiştir. Türk futbolu, Digitürk'ün piyonudur.

‎850 Trabzonspor taraftarı 1100 Beşiktaş taraftarı ve 18.000 Galatasaray taraftarının LİG TV üyeliğini iptal ettirdiği öğrenildi

Gündem Futbol yazdı az önce:)

850 Trabzonspor taraftarı 1100 Beşiktaş taraftarı ve 18.000 Galatasaray taraftarının LİG TV üyeliğini iptal ettirdiği öğrenildi.Ntvspor

Bence bu sürecteki en büyük suçlular ligtv'nin şartlarını kabul edenler,ona bukadar taviz verenlerdir..Yani ligtv olmazsa iflas bayrağını çekeriz gibi bir durum oluşturulmaya çalışıldı.Yahu ahmet olmazsa mehmet olur..

sadece iptal ettirmek yetmez, maçta gerekli aleyhte protestolar da yapılmalı, yayın engellenmeli hatta

bu şerefsizler yüzünden avrupaya bile gidemeyeceğiz belki,tahhüdü bitip de hala lig tv yi tutanın gs.liğinden şüphe ederim ben

oglum gidin dekoderleri stadin onunda mi nerdeyse artik yakin, ust ustu koyun ve atese verin~!

Üst Alt