Lincoln hakkında çıkan haberler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lincoln hakkında çıkan haberler

Cevap: Lincoln ülkesine gitti !

carlosmu karaktersiz?

alex mi?

birak allahini seviyosan, takimlari icin idol olmus adamlarla bu adami karsilastirma

schalkeden nasil kovulduysa bizdene de oyle gider

gozunuzu acin

felipe gibi bir adam alsinlar yeter bana

diger oyunculara guveniyorum ben sakat olmadiklari surece herseyi yaparlar

bi forvet alalim bide defans bu takim kral olur

lincoln 2 sende kac mac kazandirmis cok merak ediyorum

her topu ayana aldiginda ne zmn kendini yere birakcak diye bekledigim bir insan

ardayi 2 sene oyun kurucu olarak oynat bak neler yapio:)

bu adam 2 senede 5 mac oynadi:)

Bagırın anasını satıyım bagırın gidip tribünlere bagırın sizi arkadan bıçaklayan adama bagırın g..tünüzü yırtın :mad: adam GALATASARAY'I satsın Adam Galatasaray'ı ..... takmasın siz adama bagırın

Helal olsun size :mad:

Cevap: Şok Lincoln İstanbuldan Ayrıldı!

Yahu bana ne kardeşim? Bana ne? Dünyadaki tek sorunlu futbolcu Lincoln veya değil. Beni ilgilendirmez. Ne demek katlanması lazım? 2 sene katlandık yetmedi mi? 2 sene yahu. Gerizekalı gibi olmayan birşeye niye katlanayım daha. Kimmiş Lincoln? Kewell'ın tırnağı eder mi? Veya Baros'un? Ne kadar büyütüyorsunuz yahu?

Adam gibi oynasın canımız feda demedik mi? Dedik. Oynamıyor. Anlayın yahu. İdaresi falan yok bu işin. Adam bilerek, isteyerek oynamıyor. Obsesifler gibi Lincoln'de takılı kalmayın. Futbol bilgisiyle görüntülerin eski yeni olması aynı şey mi? Beynini düşünmek için kullan lütfen. Sonuç olarak kampa geç gelmiş mi gelmemiş mi? Ağustos sıcağında millet sürünürken o tatil yapmış mı yapmamış mı? Ben buna bakarım.

Ulan sanki Lincoln nimet be. İyi savunun. Galatasaray'ı kıçı kırık bir futbolcudan önemli tutmayın ne diyeyim. Size müstehak Lincolnler.

oOoooOOOOOOOOOOOOO

ANIL BAŞKAN alevlr fışkırıyor kafandan.

Sinirlendirmeyin başkanımı bakiim

Lİncoln gitmekle en iyisini yaptı,gelmesin kendini kurtarsın.Eskişehir maçından önce Lincoln'e seni oynatmayacağım ama kulübede oturacaksın deyip,maç sonrası yenilince Lincoln sakatlığını bahane etti diye oynatmadım diyen bi insanla çalışmayı ben de istemezdim.Lincoln oynatacaksanız elimden geleni yaparım diyo,oynatmayacaksanız yerime başka birini kadroya alın diyo.Bülent oynamayacaksın,yanımda oturacaksın diyo.Sonra da vay Lincoln sakatlığı bahane ederek oynamamak diye cellatlar çıkıyo meydana.

ihtiraslar Türk insanının genlerinde var maalesef...

bkz: fatih terim... felipe'yi ihtirasları yüzünden kaçırdı resmen...

gelmez bu adam geri kolay kolay, 6 bavulla gitmiş ulan 6 bavula zorlasan ev sığar ev... belli ki dönmeyecek...

Yahu bana ne kardeşim? Bana ne? Dünyadaki tek sorunlu futbolcu Lincoln veya değil. Beni ilgilendirmez. Ne demek katlanması lazım? 2 sene katlandık yetmedi mi? 2 sene yahu. Gerizekalı gibi olmayan birşeye niye katlanayım daha. Kimmiş Lincoln? Kewell'ın tırnağı eder mi? Veya Baros'un? Ne kadar büyütüyorsunuz yahu?

Adam gibi oynasın canımız feda demedik mi? Dedik. Oynamıyor. Anlayın yahu. İdaresi falan yok bu işin. Adam bilerek, isteyerek oynamıyor. Obsesifler gibi Lincoln'de takılı kalmayın. Futbol bilgisiyle görüntülerin eski yeni olması aynı şey mi? Beynini düşünmek için kullan lütfen. Sonuç olarak kampa geç gelmiş mi gelmemiş mi? Ağustos sıcağında millet sürünürken o tatil yapmış mı yapmamış mı? Ben buna bakarım.

Ulan sanki Lincoln nimet be. İyi savunun. Galatasaray'ı kıçı kırık bir futbolcudan önemli tutmayın ne diyeyim. Size müstehak Lincolnler.

:007::ka19::005:

Her harfine imzamı atıyorum

EGOSUZhoca istiyorum.Sadece Lincoln için bahsetmiyorum.Bordeaux maçında,Mehmet Topal sakatlanmasaydı,Bülent hoca Kewell'ı ne zaman oyuna alırdı düşündünüz mü.Ya da alır mıydı,Kewell o golü atmasaydı,turu geçer miydik.Bunları da düşünün.

O maç ile egolu egosuzluk olayını nasıl bağladın birbirine bilmiyorum. Hatırlarsan Kewell sakatlıktan yeni çıkmıştı o zamanlar. Yedek kalmasıyla Bülent'in ne alakası var anlamıyorum doğrusu.

Cevap: Lincoln 'de Zenit 'e mi gidiyor?

her ne kadar haberin kaynagi zürriyet olsada bu sefer insallah haber dogrudur:f68.gif:

carlosmu karaktersiz?

alex mi?

birak allahini seviyosan, takimlari icin idol olmus adamlarla bu adami karsilastirma

schalkeden nasil kovulduysa bizdene de oyle gider

gozunuzu acin

felipe gibi bir adam alsinlar yeter bana

diger oyunculara guveniyorum ben sakat olmadiklari surece herseyi yaparlar

bi forvet alalim bide defans bu takim kral olur

lincoln 2 sende kac mac kazandirmis cok merak ediyorum

her topu ayana aldiginda ne zmn kendini yere birakcak diye bekledigim bir insan

ardayi 2 sene oyun kurucu olarak oynat bak neler yapio:)

bu adam 2 senede 5 mac oynadi:)

Bu mesaja ancak gülünür. Felipeleri özlediğiniz belli oluyor. Fifadan kazıkları yiyince milyonlarca dolar tazminatlar klübe binecek sonra. Arda çok kez denendi Lincoln'ün yerinde ama olmuyor işte olmuyor. Takımdaki 10 numara eksikliğini gidermiyor. Ayrıca Lincoln'ü karalayacağım diye eziklerin adamlarını savunman ne biçim bir taraftar olduğunu gösteriyor.

6 bavul olayi cok bomba

galatasarayli analizi:)

isallah gelmez dava ederiz falan bu adam surunsun istiyorum karaktersiz herif

ama kesin bi taksidini gec odemisizdir bize patlar gene:)

Ben Lincolncü filan degilim yeri geldiginde baska futbolculari da savunurum... mesele o degil.. Mesele Lincoln iyi oynarken ses cikmaz Lincoln 2. yari daha kac mac oynadi? Ya'da oynatildi dogru dürüst? Ilk yari takimin en iyilerinden birisiydi.. Ben futbola bakarim arkadas beni birisinin kendi icindeki problemleri ilgilendirmez.. yanlis yaptiysa cezasini öder yeterki oynasin ve kendini göstersin..

Suc yönetimde böyle olacagini bilselerdi 4 senelik sözlesme yapmazlardi! Ben ilk seneyi saymiyorum zaten adam 6 yil Almanya'da top oynamis gecen sene uyum sürecindeydi bu sene kendini göstermeye basladi.. Lincoln zaman zaman kötü oynuyor ama bunun kadar normal bir sey yok siz hic baska ligleri seyretmiyorsunuz galiba bir tek Türkiye ligini seyrederseniz Lincolnden her mac 2 asist 1 gol beklersiniz..!

EGOSUZhoca istiyorum.Sadece Lincoln için bahsetmiyorum.Bordeaux maçında,Mehmet Topal sakatlanmasaydı,Bülent hoca Kewell'ı ne zaman oyuna alırdı düşündünüz mü.Ya da alır mıydı,Kewell o golü atmasaydı,turu geçer miydik.Bunları da düşünün.

acıkcası bület hoca bana cok kötü izlenim bıraktı , taktiksel acıdan oyuncu degişiminde acıklamalarında hiç beklemedigim kadar amatör cıktı.

bület hocadan cok umutluydum ama böyle giderse onun sonuda belli.

ama inşallah bunlar sadece bir krizdir ve büyük kaptan bizimle birlikte başarılar kazanır.

Bülent hoca orda ilk etapta skoru koruman için Kewell yerine Barış oynattı neyse onu geçelim bende sana şunu diyim

Bordeaux maçında Kewell oyuna sonradan girdi ve aslanlar gibi oynadı peki Lincoln herhangi bir maça sonradan girsen oynarmıydı ?

İste Karakter burda iste onun için Kewell Liverpoolda Cl kupası kaldırıyor,işte bunun için Lincoln Schalke ve Galatasaraydan kovuluyor :mad:

Karaktersiz Futbolcu istemiyorum

Hagi babasının ölümünün ertesi günü çıkıp topunu oynadı be. Kaç kişinin babası öldü burada. Adam çıktı ertesi gün topunu oynadı, golünü de attı. Ben Hagi'nin acısına rağmen takımı için neler yaptığını gördükten sonra neyleyim Lincoln'ü?

ezikerin adaminis avunmuyorum carlos bitmis bir adam

ama real madridli tarafara sor bakim carlos karakterli bir insanmi diye ne dicekler sana

dedigim gibi eski galatasaray taraftarini karakteri yavas yavas yozlasiyor cok acik

eskiden lincoln gibi adamin yuzune bakmazdik

kosecki bile daha karakterliydi bundan

o gunleri hatirliyormusunuz bilmiyorum yasiniz falan tabi ama bana lincolnun ne mal oldugu belli ve bizim taraftarimiz bulent kaptana karsi lincoln diye bagiriyor

yazik ki ne yazik

Bu kadar rahatlık saçmalık olmaz.Bu nasıl bir vurdum duymazlıktır.Galatasaray camiası dingonun ahırı mı?

O zaman her futbolcu alsın valizini memletine gitsin izinsin.Aklı sıra bülent hocaya trip atıyor.

Aslında bu konuda haklıda,hamburg maçında oynayan adamı çıkardı.Trabzon maçında oynatmadı vs.

Ancak yaptığı hareketler lincoln'un ne olursa olsun yanlıştı.Teknik adama saygın olması gerekli.

Bülent hocayla Lincoln arasında bir sorun var sanırım,bu durumda lincoln yollanıyorsa bülent hoca'nında yollanması lazım.Herkez haddini bilmeli artık.

GALATASARAY'ı kimsenin dibe sürüklemeye hakkı yok.Herkez kendine gelsin.Bırakın gidin Cevat hoca bize yeteR!

Üst Alt