Linderoth'un önemi... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linderoth'un önemi...

Cevap: Linderoth'un önemi.

Hep ayni hikayeleri okuyorum. Linderoth basligini bir bastan sonuna kadar okuyun isterseniz. Hep ha ilesdi ha ilesecek diye bekliyoruz. Oyuncu da bir kabahat görmüyorum cünkü kendisi cok sansiz bir futbolcu ama Galatasaraya bundan sonra faydali olucagini da sanmiyorum.

Tam olarak bilmiyorum ama iki sene icinde sadece asagi yukari 16 mac oynamis, bu 16 macda da hep 90 dakkika oynamamis kendisi.

Nasil olurda hala bu kadar ümitli olabiliyorsunuz?

Linderoth iyi futbolcu olabilir ama burda abartildigi kadar da degil bence.

Kariyerindeki en büyük takim Galatasaray, neden bu kadar abartilidigi kadar iyi futbolcuysa baska büyük takimlarda oynamadi?

Everton'ın bel kemiğiydi...

Linderoth aynı zamanda uzun süre İsveç milli takım kaptanlığı yaptı.

Ben umutluyum, anladığım kadarıyla yönetimde umutlu... Abartıldığı yok, çok süper bir oyuncu. Başarı için, bu tip soğukkanlı oyunculara ihtiyacımız var.

Kalçasındaki sakatlık tamamiyle geçti. Çünkü adam maça çıktı. Meniskus olayı ayrı bir dava. Bu sakatlığıda geçince bir problem kalacağını sanmıyorum.

Tobi'li Galatasaray %80 daha güçlü.

Emir Everton'ın belki kemiği demişsin ama 3 sezon 40 maç oynamış.Ordada sakatlıklarla boğuşmuş.

Emir Everton'ın belki kemiği demişsin ama 3 sezon 40 maç oynamış.Ordada sakatlıklarla boğuşmuş.

Bir sezon ayağı burkuldu, 3 hafta oynamadı, birde meniskus yırtılması oldu yine, 1 ay oynamadı. Onların dışında sakatlığı yoktu. Adam Galatasaray'a gelmeden kariyerinde büyük sakatlık yaşamadı. 2 yada 3 sene yılın orta sahası seçildi İsveç takımında. 2001/02'de çok fazla oynamadı, hoca yüzünden. ondan sonra en büyük bankoydu. Copenhagen'de 1 kere bile sakatlık yaşamadı zaten takımın en büyük oyuncusuydu.

yani bu büyük sakatlık olayının sebebi bana sorarsanız Rijkaard öncesi fizik/kondisyon ekibine dayanıyor. Bundan sonra problem olacağını sanmıyorum.

İnsallah tabi.

İyi bir Linderoth'la GS tutulmaz.

Bir sezon ayağı burkuldu, 3 hafta oynamadı, birde meniskus yırtılması oldu yine, 1 ay oynamadı. Onların dışında sakatlığı yoktu. Adam Galatasaray'a gelmeden kariyerinde büyük sakatlık yaşamadı. 2 yada 3 sene yılın orta sahası seçildi İsveç takımında. 2001/02'de çok fazla oynamadı, hoca yüzünden. ondan sonra en büyük bankoydu. Copenhagen'de 1 kere bile sakatlık yaşamadı zaten takımın en büyük oyuncusuydu.

yani bu büyük sakatlık olayının sebebi bana sorarsanız Rijkaard öncesi fizik/kondisyon ekibine dayanıyor. Bundan sonra problem olacağını sanmıyorum.

İnsallah tabi.

İyi bir Linderoth'la GS tutulmaz.

İyiki göndermiyorlar sonuçta İsveç milli takımının kaptanı gerçi kaptanlık başka oyunculara verildi ama olsun yine yapmış ve sakatlık yaşamasaydı bana göre hala kaptanıydı.Linderoth tartışmasız Türkiye'nin en iyi ön liberosu.

guzel yazi olmus eline saglik,

Oyunda mental yonu olarak cok guclu bir futbolcu Tobi. Oyunu acmayi gercektende biliyor. Kosmadan rakip atagini kesebilme ongorusunede sahip, hani hep overler ya baksana adam 5 dakika onceden dusunuyor diye 10 numaralari onun defansifi iste Tobi.

Ama fizik kapasitesi olarak Arda ve Elano'yu onunde tasiyamayabilir (ki bu konuda cok rahat yanilabilirim, eger Galatasaray sistemini erken oturtabilirse -1 seneden daha once-) . Mehmet Topal'in veya Sarp'in onun oyun mantalitesine yaklasabilmesi en buyuk dilegim ortada Arda ve Elano'yu beraber seyredebilmek adina.

Cevap: Linderoth'un önemi...

Bence beklenti içine girmemek gerekir,zaten yokluğuna alıştık,sorun olmayacak 1 ay olmaması,düzelirse oynar düzelmezse yapacak pek birşey yok.

Valla 1 ay bir şey değil.Bekleriz de...Dönüp ilk maçta yine sakatlanmayacağı ne malum.Gerçekten çok şanssız Tobi.Bahtsız Bedevi'yi solda sıfır bırakır valla öyle böyle değil. :D

ya bir kurtulabilse sakatlıklardan o zaman cümle alem görecek orta sahanın ne olduğunu ve ayrıca onun sakatlıklarının 3te birini başka oyuncu yaşasa şu an belkide futbol hayatı bitmişti, netanya maçında gösterdi bize ne olduğunu. ama tutup iyileşip iki üç maçtan sonrada bir sakatlık yaşarsa parada talep etmesin artık gidip jübilesini yapsın...

ya bir kurtulabilse sakatlıklardan o zaman cümle alem görecek orta sahanın ne olduğunu ve ayrıca onun sakatlıklarının 3te birini başka oyuncu yaşasa şu an belkide futbol hayatı bitmişti, netanya maçında gösterdi bize ne olduğunu. ama tutup iyileşip iki üç maçtan sonrada bir sakatlık yaşarsa parada talep etmesin artık gidip jübilesini yapsın...

Belki de Linderoth'un da futbol hayatı bitmiştir.

60 dakika oynayıp sakatlanıyor, 3-4 ay bir daha oynamıyor. Sürekli aynı şeyleri yaşıyor.

Hep ayni hikayeleri okuyorum. Linderoth basligini bir bastan sonuna kadar okuyun isterseniz. Hep ha ilesdi ha ilesecek diye bekliyoruz. Oyuncu da bir kabahat görmüyorum cünkü kendisi cok sansiz bir futbolcu ama Galatasaraya bundan sonra faydali olucagini da sanmiyorum.

Tam olarak bilmiyorum ama iki sene icinde sadece asagi yukari 16 mac oynamis, bu 16 macda da hep 90 dakkika oynamamis kendisi.

Nasil olurda hala bu kadar ümitli olabiliyorsunuz?

Linderoth iyi futbolcu olabilir ama burda abartildigi kadar da degil bence.

Kariyerindeki en büyük takim Galatasaray, neden bu kadar abartilidigi kadar iyi futbolcuysa baska büyük takimlarda oynamadi?

Everton Premier Lig'in Manu,Arsenal,Liverpool,Chelsea'den sonra en buyuk takimidir ve bu adam orda 3 yil oynamis. Isvec'in 2 yil ust uste en iyi orta sahasi secilmis biridir.

Belki de Linderoth'un da futbol hayatı bitmiştir.

60 dakika oynayıp sakatlanıyor, 3-4 ay bir daha oynamıyor. Sürekli aynı şeyleri yaşıyor.

bu sakatlıktan sonra bende farklı düşüncelere inanmaya başladım artık ama yinede ağzımızı hayra açalım renktaş, umarım 1 ay sonra dönerde sezon sonuna kadar bırakmaz şu formayı artık...

Linderoth 1. sınıf takımlar hariç hangi takıma giderse gitsin 11 oynayabilecek düzeyde yeteneği ve profesyonelliği olan bir adamdır.Ama ne yazık ki sakatlığından ötürü ondan alacağımız birçok şeyi alamadık,ondan yararlanamadık.Bu da hem onun hem bizim şanssızlığımız,ne yazık ki ..

Son menisküs olayından sonra artık kolay kolay düzelemez gibi geliyor Linderoth,içimde tam da Linderoth hakkında yepyeni umutlar yeşermişken,artık inanılmaz bir umutsuzluğa kapılmış durumdayım..

Tobi'mi şanssız yoksa biz mi? Kariyerinde doğru düzgün sakatlanmamış adam bizde bir türlü sakatlıktan kurtulamadı. Geçen seneki sakatlar ordusunu hatırladığımda acaba sağlık kurlumuzda mı bir başıboşluk vardı diye düşünmeden edemiyorum. Tobi'den bundan sonra fayda gelir mi gelmez mi bilinmez. Ancak tek dileğim FB maçına kadar 90 dakikayı çıkaracak kadar iyileşmiş olsun.

Lord of the injury'e

Dön ulan artık linderoth..

Beklemekten olduk zort..

Buz adam dedik kötürüm çıktın..

En sakinimizi bile çıldırttın.!​

:eek:

Üst Alt