Linnes: ''Daha fazla oynamak istiyorum'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linnes: ''Daha fazla oynamak istiyorum''

fft104mm4146563.jpg

Ülkesinin basınına röportaj veren Norveçli Martin Linnes, yeni sezonda formayı almak istediğini söyledi.

Devre arasında Molde’den alınan sağ bek, “Burası Norveç ve Molde’den çok farklı. Bazı dilsel zorluklar oldu. Ama neredeyse herkes İngilizce bildiği için idmanlarda sorun yaşamadım. Gelecek sezon çok daha fazla oynamak ve sahada kalmak istiyorum” dedi. Linnes, Türkiye Kupası zaferi için de “Kötü performans sergiliyorduk ve kupa finali bizim için son şanstı. Üzerimizde büyük bir baskı vardı ama finalde bununla baş etmesini bildik’’

Habertürk

Linnes: ”Daha fazla oynamak istiyorum”

Bu sene Sinan'ın yaptigi patlamayı seneye linnes yapar.Yeter ki oynatın şu adamı

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilk geldiğinde akhisara karşı müthişti.akhisar da kötü bi takım değil.sonra özgüvenini yerle bir ettiler.ülkenin en iyi sağbeki olacak : )

Oynadigi maclarda pek birsey gostermedi, belki gelecek sezon iyi bir takim kurdugumuzda kalitesini gosterir ve daha fazla göze carpar.

yaw kardeşim herkes süper yetenekli olcak hali yok,adam ortalama topçu ligte sağ bek yükünü çekebilcek adam ama en önemlisi bu adam orjin bekkkkkkkk

Üst Alt