Lionel Carole vs Alex Telles - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lionel Carole vs Alex Telles

Carole vs Telles

• Carole

Kullanılan: 46 80.7%
  • Telles

Kullanılan: 11 19.3%

• Kullanılan toplam oy
    57
Yillar sonra sol bek hasretimizi kafadan rahat 5-6 sene karsilayacak ikili.

Telles ve Carole iyidir iyi, secim yapmaya gerek yok ikisi de kalsin takimda. Ben Carole'un gerekirse stoperde bile fena olmayacagini düsünüyorum cünkü adamin pozisyon bilgisi, hava toplarindaki sicrama gücü ve zamanlamasi ve ayaginin yere saglam basmasi falan gayet iyi.

Fransa Ligue 2 den daha cok böyle adam buluruz, adam akilli bir takimimiz olunca performansinin daha da artacagini düsünüyorum.

sağ bek yok mu fransa 2de carole'den bir tık yukarda olsa muazzam olur

Üçlü savunmadan nefret ederim ama Telles kalsaydı bu sene şöyle oynayabilirdik sanki ne dersiniz:

-----------------------Muslera------------------

------Denayer-------Chedjou------Carole------

Linnes---------Selçuk--------Emre-------------Telles

------------------------Sneijder-------------------

---------------Sinan----------------Podolski--------

Bütün takımın 50-60. dakkadan sonra nefessiz kaldığı sezonda bile Carole oldukça diri bi görüntü verdi. Önümüzdeki sezon iyi bi kondisyon yüklemesiyle çok daha iyi perfermans verebilir bence.

Bana göre Carole bir adım önde hem fizik hem defansif reaksiyonlar anlamında. Özellikle de kafa toplarında çok kritik adam. Telles satılmazsa hem önde kullanabiliriz hem de Carole'ün olmadığı maçlarda sol bek yaparız. Bence bu sezon daha iyi maçlar izletecekti bize fakat o Kadıköy'de ki talihsiz sakatlık baya etkiledi onu. Benim tercihim kesinlikle Carole... Burdan M.Denizli denen futbol fakirine selamlarımı iletiyorum. Sırf kendi aldırmadığı için adamı oynatmadı yok Hakan Balta yok Olcan bir sürü puan çöpe gitti.

Son düzenleme:
Bütün takımın 50-60. dakkadan sonra nefessiz kaldığı sezonda bile Carole oldukça diri bi görüntü verdi. Önümüzdeki sezon iyi bi kondisyon yüklemesiyle çok daha iyi perfermans verebilir bence.
Bu adam zaten bize gelmeden lig maçlarının hepsinde oynamış 1 maç hariç. Bize gelir gelmez de Hamza sayesinde sakatlandı 2-3 defa.

O sakatlıklar olmasa daha da etkili olurdu çünkü daha ilk hazırlık maçında yardırıyordu adam, topun dibine girip güzel de bir aşırtma golü atmıştı.

Böyle atletik ve güçlü adamlar bizim ligde her zaman iş görüyor, Fransa'dan en az 1-2 topçu daha almalı. Yerli çöpleri deneyeceğimize oradan makul fiyata adamlar alıp onları deneyelim. Bence yazın Carole ile de transfer haberleri çıkacak isteyenleri olacaktır mutlaka.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

carole defansif olarak çok iyi ofansta ise telles iyi zor rakiplerde ofansif oynamadığımız zaman carole diğer şekilde oynadığımız zaman telles

Üst Alt