Liselilerin Galatasaray Spor Kulübüne Bakışı Sizce Nasıl? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Liselilerin Galatasaray Spor Kulübüne Bakışı Sizce Nasıl?

Liseliler Galatasaray SK'unu gercekten seviyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    4
Konu basliginda tam ifade edememis olabilirim ama ben bile gelenek gorenekci biri olarak sıkılmaya basladim artik bunlarin ha bire isleyen carka comak sokmalarindan.

Aeamizds liseli vwr mi bilmiyorum. Guya ilim irfan yuvasi Galatasaray Lisesi'nin klubu hala Osmanli kafasi ile yonetmeye calismasi, pozitif degiskiliklere bu kadar kapali olmasi cok buyuk bir rezalet.

Belki de yanlis okuyorum bazi seyleri, liseyle hic alakasi yok sadece Dursun veya Unal gibi kisilerin ve onlardan yamanmaya calisanlarin farkli amaclar ic8n once kendilerini dusunuyor olmalari soz konusu.

Her neyse hafta basi dedik ET'u kullanip kenara attilar diye. Hem Dursun'un hem Erden'in konusmalari da bu yonde.

Florya ve Riva'nin bir rant kapisi olarak gorulmesi hos degil. Hem Galatasaray Spor Klubunun gelecegi deyip hem az bir detayin bile dogru verilmeden oldu bittiye getirlmeye calisildigi hissine sahibim.

Arti BB'nden soz verildigi halde cikilmamis olmasi durumu da var. Burada ET'nin de bir sucu var mi?

Siz ne dusunuyorsunuz?

Not: Konu basligi acmamaya gayret ediyorum uzun sureli ayriligimdan donusumden beri. Efendi efendi tartisalim salak salak ona buna laf atmaya calsimayalim. Ben de ceza almiyim. Tesekkurler.

Üst Alt