Lisenin önemi, yönetimin çaresizliği - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lisenin önemi, yönetimin çaresizliği

Cevap: Lisenin önemi, Liselinin desteklemedigi yönetimin çaresizliği

Bölmeye çok meraklıyız...

Liseli, alaylı sıfatıyla kalın çizgilerle ayırmaya ne gerek var ?! Galatasaray'a hizmet etsin de isterse Fener Rum Erkek Lisesi'nden mezun olsun.

Şimdiye kadar forumda gördüğüm en aptalca başlık olmuş

kilit

Faruk Süren, Galatasaray tarihinin en kral baskanidir, onu yipratan Liseci zihniyet oldu... Maalesef liseciler var, Galatasaray'i kendi disinda baska birilerinin basarili yapmasini istemezler, bunun için sürekli köstek olurlar ve basa içlerinden birini geçirmeye çalisirlar... Eger bir baskan adayi, Galatasaray lisesinden çikmis birini listesine almazsa, onun seçilmesi de imkansizdir... Adnan Polat bir çok oyu, Mehmet Helvaci sayesinde aldi geçen seçimlerde...

Liseciler diye bişiyok aslında , İnan Kıraçcılar var !!

Faruk Süren, Galatasaray tarihinin en kral baskanidir, onu yipratan Liseci zihniyet oldu... Maalesef liseciler var, Galatasaray'i kendi disinda baska birilerinin basarili yapmasini istemezler, bunun için sürekli köstek olurlar ve basa içlerinden birini geçirmeye çalisirlar... Eger bir baskan adayi, Galatasaray lisesinden çikmis birini listesine almazsa, onun seçilmesi de imkansizdir... Adnan Polat bir çok oyu, Mehmet Helvaci sayesinde aldi geçen seçimlerde...

Ahmet kim bu Liseciler bakayım :) Ne menem yaratıklar bunlar ? Ne yer ne içerler ? :)

Bu mektepliler hiç iyi bir şey yapmamış mı ? Alien filminden fırlamış karakterler gibi anlatmayın yahu :)

Mekteplilerin de iki gözü iki kulağı bir burnu vardır. Onlarda Galatasaray'ın başarısından başka bir şeyi düşünmezler. Hatta başka bir şeyi hiç düşünmezler.

Bir iki tane sevmediğiniz profil çıktı diye Mekteplileri giyotine yollamayın vallahi darılacağım :)

Cevap: Lisenin önemi, Liselinin desteklemediği yönetimin çaresizliği

Hizipçilik her türlü örgütlenmeyi bitirir liseli de olsa hizipçilik yapmasın. G.S. halkın takımı olsun Genel kurula üye olmak için liseli olmak yeterli olmamalı.

Daha önce yazılanlara bakmadım pek. Ama muhtemelen herkes liseliye söven bi vaziyettedir. Bunun tersini düşünüyorum ben. Bir ekol gibi bir şey bu. Bazen aşırıya kaçıyorlar ama yine de severim ben kendilerini.

@Bilal demir sana bir soru.

Bu lisede sadece G.Saraylılar mı okuyor ? :)

Cevap lütfen.

Ahmet kim bu Liseciler bakayım :) Ne menem yaratıklar bunlar ? Ne yer ne içerler ? :)

Bu mektepliler hiç iyi bir şey yapmamış mı ? Alien filminden fırlamış karakterler gibi anlatmayın yahu :)

Mekteplilerin de iki gözü iki kulağı bir burnu vardır. Onlarda Galatasaray'ın başarısından başka bir şeyi düşünmezler. Hatta başka bir şeyi hiç düşünmezler.

Bir iki tane sevmediğiniz profil çıktı diye Mekteplileri giyotine yollamayın vallahi darılacağım :)

Abi ben Lisecilerden bahsediyorum... Eger okuduysan, bir kaç mesaj önce iki çesit liseli var demistim... Bir liseli, tamamiyle Galatasaray'in basarisini isteyen, Galatasaray'i herseyden üstün gören... Ben bu tip adamlarin çogunlukta olduguna inaniyorum... Birde liseciler var, iste onlarin zihniyeti çok yanlis... Galatasaray'i sadece liseden çikmis insanlar yönetsin istiyorlar... Disardan gelene destegi tam anlamiyla vermiyorlar...

Elbette Galatasaray lisesini bizde severiz, bizim bugünlerde taparak sevdigimiz Galatasaray, o lise de kuruldu... Gündüz Kiliç'lar o liseden çikti, saygimisiz sonsuz fakat çürük elmalarda yok degil...

Cevap: Lisenin Onemi, Liselinin desteklemedigi yonetimin caresizligi.

TBK kanunları gereği "lise ile ilgili" bir kelime yasaklıdır. Başımız ağrır. Başlık düzenlenecektir.

Cevap: Lisenin önemi, yönetimin çaresizliği

Çok korkuyorum fener gibi bölüneceğiz diye

malum zamanında fener yok Birleşik kadıköylüler grubu Kadıköy grubu birleşik vakıf grubu

gibi birçok gruba bölünmüştü.

böyle olmayalım inşallah.

Çok korkuyorum fener gibi bölüneceğiz diye

malum zamanında fener yok Birleşik kadıköylüler grubu Kadıköy grubu birleşik vakıf grubu

gibi birçok gruba bölünmüştü.

böyle olmayalım inşallah.

Öyle bişey olmayacak canım kardeşim. Merak etme sen. Bi dalga olmaz. Ama Fener gibi değil de zamanında biz bölündük. Güneş olayı yani. Tam bir bölünme oldu. 15-20 sene sürdü. Zaten o olmasa gelmiş geçmiş en başarılı takımdık. Gerçi hala öyleyiz de, fark atmıştık.

Ondan ders almış bir camiayız biz. 15-20sene boyunca başarımız olmamış hiç. Aç bak tarihi. Önemli bir konudur

liseliye/kongre uyesine /futbolcuya/teknik direktore, yoneticiye su bu takimli kimse diyemez, elinde kanit olmasi lazim, kanit olsa bile kulubun aleyhine yaptigi birsey olursa disiplin kuruluna sevk edilir, yonetim mesela istedigi her kisiyi disiplin kuruluna sevk edebilir, soruyorum

adnan polat baskan kontejanindan fenerli birini uye yapmistir

adnan polat , baskanligina kufur eden birinin orda oturdugunu soyledi neden disipline vermedi, veremedi?

peki kulupte calisan profesyoneller, adnan sezgin gibi, cenk ergun gibi, isimler sanmayin ki galatasarayli. Galatasaray altyapisindan cikan fanatik fenerliler var.

sanmayin aziz yildirim en buyuk dusmanimiz

yada hukumet bize dusman

GALATASARAYIN ICINDEKI DUSMANLARI YETER ARTAR BIZE. kulube dava acan, dogrulari soymeyenen, hakkimizi korumayan, usulsuzluk, yolsuzluga goz yumanlar bence en buyuk dusmanimiz olmasi lazim.

Üst Alt