liveleak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

liveleak

iğrenç videoların olduğu yer. canlı canlı ameliyat yapanı mı ararsın, kafa keseni mi ararsın, pislik yiyen mi ararsın bütün psikopatlar doluşmuş. Midesi kaldıran varsa izlesin. Ben o kadar iğrenç şey izledim ki bu sitede artık tepkisiz kalıyorum yani. Herhangi bir şaşırma, tiksinme olmuyor artık.

tor ile felan mi giriyoruz buraya
ama yani dweb'de gayet normal seyler bunlar daha oncede tonlarca boyle sayfalar vardi
silk road felanda cok sacma sapan seyler yasanan yerdi mesela

Varsa güzel videolar özelden link beklediğim sitedir.

Dnipro manyakları izlediğim en vahşet videolardan olabilir.
Dnipropetrovsk eski adıyla yani Ruslarla kapışmadan önce, gayet güzel şehirdir bu şehrin adını çıkarttılar :( ben ne silah taşıyorum ne de dövüş sporcusuyum ayrıca tek de dolaşıyorum ve birkaç kelime dışında Rusça da bilmiyorum arkadaşlar alkol alıp ona buna sataşmadıkça yabancı olduğunuzu da unutmadan gayet de rahat gece vakti dolaşabiliyorsunuz dniproda sadece artık uçuş yok ulaşım sorunlu insanları da türksever bakmayın siz böyle münferit olaylara

Dnipropetrovsk eski adıyla yani Ruslarla kapışmadan önce, gayet güzel şehirdir bu şehrin adını çıkarttılar :( ben ne silah taşıyorum ne de dövüş sporcusuyum ayrıca tek de dolaşıyorum ve birkaç kelime dışında Rusça da bilmiyorum arkadaşlar alkol alıp ona buna sataşmadıkça yabancı olduğunuzu da unutmadan gayet de rahat gece vakti dolaşabiliyorsunuz dniproda sadece artık uçuş yok ulaşım sorunlu insanları da türksever bakmayın siz böyle münferit olaylara
sıkıysa türkleri sevmesinler de fethedelim 30 bin nüfuslu dniproyu

konoplanka da kurtaramaz

Türkleri sevdiklerini nereden biliyorsun abi münferit bi sey gibi geldi bana biraz da nefsani... ayarladigin bi hatun mu vardi dnjeprden

Türkleri sevdiklerini nereden biliyorsun abi münferit bi sey gibi geldi bana ayarladigin bi hatun mu vardi dnjeprden
Genel olarak turetskiy dedin mi tebessüm ediyorlar odessa kiev gibi değil direkt uçuş olmaması da etkili bir de şehre turistten çok iş için geliyor Türkler tani mevzu münferit değil bizi seviyorlar diyebilirim

Hmm... Abi rus hatunla ukrainan hatunun farkı var mi gözün kapali fark edebilir misin varsa 🤔
Var tabi hatta Ukrayna'ca bölge bölge bile fark ediyor... Ama gözü kapalı değil tabi :) Fenotip olarak farklılar... Bu dediğimi Kiev ve Odessa'yı ayrı tutarak söylüyorum oralara çok karışık doğal olarak aslında Odessa bu kadar değildi ama Donbass'tan çok göç aldı. Bu iki kent dışında bir de ilhak edilen Kırım'ı dışarıda tutarsan çok bariz birinin nereli olduğu anlaşılıyor.

Zaporişye, Çerkezya, Dnipro ayrı bir yapıda bunlara orta ukrayna diyelim...

Luhansk ve Donetsk şarki ukrayna ki Donbass dediğimiz bunlar da farklı...

Şimal diyebileceğimiz yine de daha çok Rus anavatanına yakın Harkov...

Lehistana komşu grek katolik nüfusu ağırlıklı Ternopil, İvano-Frankovisk, Lviv ve Rivne ayrı bir yapıda

Bir de Herson, Nikolay'dan başlayıp Odessaya kadar uzanan kıyı şeridinde farklı bir fenotip var.

Donbass'takiler soluk benizli tatar fenotipine sahipler sarışınlar, elmacık kemikler çıkık, gözler hafif çekik az biraz çerkez anımsatan ruslar bunlar...

Orta Ukraynadakiler pastel renklerde saman sarısı; vişne kırmızısı, kestane kahverengisi ve tenleri de çok soluk değil açık ama daha çok buğdaya yakın en güzeller buradan çıkıyor tam kozak fenotipi...

Harkov'dakiler ruslara benziyor renkli gözlü olmayan yok gibi...

Kuzeybatı; katolik ağırlıklı bölgedeyse çek, slovak, leh fenotipi var boyları çok uzun değil ama proporsiyonlular....

Karadeniz kıyısı herson, nikolayev gibi yerlerdeyse daha uzun oluyorlar ve esmerler tenler yanık ama tam siyah saçlı değiller kestane gibi; tam sarışın da değiller koyu bal gibi kumral diyelim...

Yani ezcümle çok farklılar ancak görselle anlayabilirsin ama fenotiplerinden memleket çıkarımı yapılır örnekleri ünlüler üstünden de verebilirsin mesela Timoşenko memleketini güzel yansıtan biridir;

1577303050955.png

Üst Alt