Liverpool FC Takip Başlığı - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Salah'ın sözleşmesi 30 Haz 2023'de bitiyor. Henüz sözleşme de uzatamadılar daha. Seneye bedava Real'e gidebilir.

Bence Salah sözleşme uzatmak istemiyorsa bu sezon bir yere çakmaları yerinde olur. Yoksa bedavaya gidecek. Yeni bir yapılanma yaparsın Salah'sız, Mane'siz. Bir de öyle denersin.

Liverpool, Aberdeen'de forma giyen 18 yaşındaki sağ bek Calvin Ramsay ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Bonservis bedeli: 7.5 milyon euro

1655633239191.png

Jurgen Klopp: "Şampiyonluk yarışı yine müthiş olacak. Burası Premier Lig. Yarışta hangi takımların olacağına dair şu anda fikrim yok. Ancak sonunda Manchester City şampiyon olacak gibi görünüyor."

beni bilenler bilir futboldan pek anlamam ama varsa bir eleştirim söylemekten de asla geri durmam..

benim huyum bu! gelelim sana liverpool efendi!!!
ne bir orta saha transferi yaparsın , ne de doğru dürüst bir forvet alırsın.! akranların haaland ile mbappe ile uğraşırken çingene liginden darwin nunez diye bir herifin tutup kolundan forvet diye getirdin.

iyi ki liverpool fanı değilim yoksa bu transferi görünce deli olurdum. sen bana forvet transfer etmedin gittin 2022 model andy carroll aldın.

senden nefret ediyorum umarım sezon sonunu göremeden defolur gidersin.

beni bilenler bilir futboldan pek anlamam ama varsa bir eleştirim söylemekten de asla geri durmam..

ne bir orta saha transferi yaparsın , ne de doğru dürüst bir forvet alırsın.! akranların haaland ile mbappe ile uğraşırken çingene liginden darwin nunez diye bir herifin tutup kolundan forvet diye getirdin.

iyi ki liverpool fanı değilim yoksa bu transferi görünce deli olurdum. sen bana forvet transfer etmedin gittin 2022 model andy carroll aldın.

geçtiğimiz sene cl gruplarında 4 gol atmış.

1661233916491.png
bu herif yüzünden uefa maceramızda barca ile eşleşmişiz :mad:

Sorun hücum hattında değil bence. Yıllardır bir ortasaha alamadılar takıma kimmich goretzka ikilisini koparsalar bayernden diye bekliyorum yıllardır

Fabinho tamam
Thiago iyi ama sakat
Keita, Ox hem vasat hem sakat
Henderson eskisi gibi degil, banko olmamali
Milner dinozor
Elliott, Jones, Carvalho potansiyelli ama cok ham

Uclu orta saha oynayan takimin elinde 9 tane adam var orta saha pozisyonu icin ama Fabinho disinda net oyuncu yok. Obur taraftan City kadrosuna bakiyosun sadece 6 tane adam var Rodri, Phillips, Foden, Ilkay, Bernardo, KDB ama hepsi net oyuncu. Bir de altyapidan gelen Cole Palmer var

Liverpool'un stoper tandemi de problemli. Hiç bir stoperin Van Dijk ile sağlıklı bir uyumu yok hatta Van Dijk'ı denklemin dışına çıkardığımız anda baya baya sıradan bir savunma hattına sahip oluyorlar.
+Klopp işler kötü gitmeye başladığında bayır aşağı giden, çözüm üretmekte zorlanan bir teknik adamdır bütün kariyeri bu şekilde ilerlemiştir. Bakalım çok kötü başladıkları bu süreçte toparlayabilecekler mi.

Liverpool'un stoper tandemi de problemli. Hiç bir stoperin Van Dijk ile sağlıklı bir uyumu yok hatta Van Dijk'ı denklemin dışına çıkardığımız anda baya baya sıradan bir savunma hattına sahip oluyorlar.
+Klopp işler kötü gitmeye başladığında bayır aşağı giden, çözüm üretmekte zorlanan bir teknik adamdır bütün kariyeri bu şekilde ilerlemiştir. Bakalım çok kötü başladıkları bu süreçte toparlayabilecekler mi.

+ Elliott tsimikas gibilere fazla güveniyor.

Üst Alt